Jak można nie kupić 15 cal laptopa z błyszczącą dotykową matrycą z trybem tablet?

Moderator: moderatorzy

Police
bywalec
Posty: 597
Rejestracja: wt lip 12, 2022 5:56 pm
płeć: mężczyzna

Jak można nie kupić 15 cal laptopa z błyszczącą dotykową matrycą z trybem tablet?

Post autor: Police »

jak nie.


zbyszku walcz o evot w sejmie. promuj się na wolnych mediach.

wszyscy w ciebie poza mną i tv trwam.
na tym forum wszyscy żartują. schizofrenia nie istnieje. tu mamy hyde park do debat kto głupszy.
Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik
Posty: 3123
Rejestracja: śr wrz 13, 2017 5:44 pm

Re: Jak można nie kupić 15 cal laptopa z błyszczącą dotykową matrycą z trybem tablet?

Post autor: Meduzola »

mh89 pisze: wt sie 30, 2022 4:43 am jak nie.


zbyszku walcz o evot w sejmie. promuj się na wolnych mediach.

wszyscy w ciebie poza mną i tv trwam.
A co chodzi? Od kilku lat (data utworzenia konta) piszę "szkodliwe społecznie" teksty (ich forma wyrazu to: "bełkot", "bzdury", również "desperacki bełkot"), a jeszcze nikt nie pukał do moich drzwi, żeby mnie zaaresztować. Racjonalizowanie zjawisk społecznych m-u-s-i być interdyscyplinarne. "Politycy i religia wsadzają >niestety< dziób (patrz: @mh89) do nauki." Ja nie myślę, żeby było inaczej.
Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik
Posty: 3123
Rejestracja: śr wrz 13, 2017 5:44 pm

Re: Jak można nie kupić 15 cal laptopa z błyszczącą dotykową matrycą z trybem tablet?

Post autor: Meduzola »

mh89 pisze: wt sie 30, 2022 4:43 am jak nie.


zbyszku walcz o evot w sejmie. promuj się na wolnych mediach.

wszyscy w ciebie poza mną i tv trwam.
A co chodzi? Od kilku lat (data utworzenia konta) piszę "szkodliwe społecznie" teksty (ich forma wyrazu to: "bełkot", "bzdury", również "desperacki bełkot"), a jeszcze nikt nie pukał do moich drzwi, żeby mnie zaaresztować. Racjonalizowanie zjawisk społecznych m-u-s-i być interdyscyplinarne. "Politycy i religia wsadzają >niestety< dziób (patrz: @mh89) do nauki." Ja nie myślę, żeby mogło być inaczej. Ps. Ciekawe, czy rozkaz wobec popularnego wydawnictwa, by nie publikowało już książki "Winnetou" (Karol May: 1842-1912), był odgórny? Czy zawsze musi być tak, że "ukrócanie suwerenności" zaczyna się od tuszerki? (Choć pewne rozdziały historii pokazują, że i od zbiorowego tańca wokół dużego ogniska..!) ... Wymyślono margarynę, której główny składnik to "olej palmowy" pozyskiwany z olejowca gwinejskiego, który z tego co wiem, w Europie nie rośnie... Bo przecież masło to cholesterol, którego stężenie tak wysokie u osób chorujących na demencję i jej różne formy... Ps.2 ... I z czyjego "namaszczenia" pojawił się Tutaj (widoczny tylko w tematach z dziedziny informatyki, w tym tych o zakładaniu nowych stron, znaczy się też domen) @Stokrotka, który w jednym wpisie zapytał mnie retorycznie, czy model mojego smartfonu, to (...)? Może mina zhakowanej osoby jest wtedy "bezcenna"..?
Police
bywalec
Posty: 597
Rejestracja: wt lip 12, 2022 5:56 pm
płeć: mężczyzna

Re: Jak można nie kupić 15 cal laptopa z błyszczącą dotykową matrycą z trybem tablet?

Post autor: Police »

Meduzola pisze: śr sie 31, 2022 2:49 pm
mh89 pisze: wt sie 30, 2022 4:43 am jak nie.


zbyszku walcz o evot w sejmie. promuj się na wolnych mediach.

wszyscy w ciebie poza mną i tv trwam.
A co chodzi? Od kilku lat (data utworzenia konta) piszę "szkodliwe społecznie" teksty (ich forma wyrazu to: "bełkot", "bzdury", również "desperacki bełkot"), a jeszcze nikt nie pukał do moich drzwi, żeby mnie zaaresztować. Racjonalizowanie zjawisk społecznych m-u-s-i być interdyscyplinarne. "Politycy i religia wsadzają >niestety< dziób (patrz: @mh89) do nauki." Ja nie myślę, żeby mogło być inaczej. Ps. Ciekawe, czy rozkaz wobec popularnego wydawnictwa, by nie publikowało już książki "Winnetou" (Karol May: 1842-1912), był odgórny? Czy zawsze musi być tak, że "ukrócanie suwerenności" zaczyna się od tuszerki? (Choć pewne rozdziały historii pokazują, że i od zbiorowego tańca wokół dużego ogniska..!) ... Wymyślono margarynę, której główny składnik to "olej palmowy" pozyskiwany z olejowca gwinejskiego, który z tego co wiem, w Europie nie rośnie... Bo przecież masło to cholesterol, którego stężenie tak wysokie u osób chorujących na demencję i jej różne formy... Ps.2 ... I z czyjego "namaszczenia" pojawił się Tutaj (widoczny tylko w tematach z dziedziny informatyki, w tym tych o zakładaniu nowych stron, znaczy się też domen) @Stokrotka, który w jednym wpisie zapytał mnie retorycznie, czy model mojego smartfonu, to (...)? Może mina zhakowanej osoby jest wtedy "bezcenna"..?
Wymyślono margarynę, której główny składnik to "olej palmowy" pozyskiwany z olejowca gwinejskiego, który z tego co wiem, w Europie nie rośnie... Bo przecież masło to cholestero

Tłuszcz bez tłuszczu to rootawirus według moich obserwacji.
Cukier bez cukru niszczy czerwone komórki.

I po co mam si3 uczyć z książki. Gdzie tam o tym piszą?

. . I z czyjego "namaszczenia" pojawił się Tutaj (widoczny tylko w tematach z dziedziny informatyki, w tym tych o zakładaniu nowych stron, znaczy się też domen) @Stokrotka, który w jednym wpisie zapytał mnie retorycznie, czy model mojego smartfonu, to (...)? Może mina zhakowanej osoby jest wtedy "bezcenna"..?

Namaszczenie to synonim zdrowie/nieśmiertelność.
Z informatyki da się tworzyć Aim_y które są nieśmiertelne.
Smartfon możesz jaki chcesz mieć bez kupowania nowego.
Strony tworzę VR. Nikt nie chce. Leki podobnie. Nawet Lem nie pisał o tworzeniu planet w C tylko o stalagmitach.
na tym forum wszyscy żartują. schizofrenia nie istnieje. tu mamy hyde park do debat kto głupszy.
Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik
Posty: 3123
Rejestracja: śr wrz 13, 2017 5:44 pm

Re: Jak można nie kupić 15 cal laptopa z błyszczącą dotykową matrycą z trybem tablet?

Post autor: Meduzola »

mh89 pisze: czw wrz 01, 2022 6:17 pm Strony tworzę VR. Nikt nie chce. (...) Nawet Lem nie pisał o tworzeniu planet w C tylko o stalagmitach.
Wyższe eukarionty chodzą do wirtualnego ortodonty. Ale sama domena niczego nie zmienia. [Bo tu akurat trzeba czegoś ostrzejszego, "krzemienia czekoladowego", w pod-Zelowskim zbiorniku przez małe dziecko w blaszanym wiaderku odłowionego. Choć gmina należy do bełchatowskiego powiatu, to z Łodzi pokażą go światu...] Choć może w Górach Świętokrzyskich odnajdę swoich bliskich: Amonity... i o meduzach prastare mity. Bo w raju się chodzi na cyfrowym haju. W jaskiniach, po wyżłobionych ściennych liniach. Ja akurat nie gryzę, ale tak wysoko, to ja nie wlizę. Badam dno, nawet we śnie, mieniąc się kolorami, kartografia pisana parzydełkami... Więc możesz się zająć matriksowymi (macierzystymi) wzorami, a my już się zajmiemy Twoimi szlifami. Najlepsze szlify przez nasze hieroglify, choć wiadomo, że kto nie ma miedzi, ten na tyłku siedzi. Dlatego "płoną góry, płoną lasy w przedwieczornej mgle". Miedź to niebieskie chabry, ale pisaliśmy już o niebieskich szpulach w dawnych patefonach. [Ps. Wężowych włosów nie myje się często, skoro nie rosną meduzie zbyt gęsto. I "Pollena Eva Style" też nie mówi Ci, że je nieregularnie myjesz... A ten, kto źle domeną zarządza, złote talenty w głęboką otchłań strąca... Denary, dukaty, cekiny... połykają złowrogie rekiny... ] [Ps.2 Czy tylko w cieple coś pod sufitem skrzepnie? Tego nie wie sama Gorgona, bo to zagadka "na prędce" wymyślona. Choć Wenus z Willendorfu włożyło się ongiś do torfu, ja nie bajdurzę, lody przeszły wtedy duże. Ulokowana w błoniach, żadnego pęknięcia w skroniach... ] [Ps.3 "H- złamało kładkę", sibą-sibą, la-la-la-la-la... Przestawki językowe: g-k-h, b-p-f, d-t-c [c fonetycznie to ts]... Stalaktyty to bezdźwięczne "k", a stalagmity to dźwięczne "g". To może być grdyka hindyka. Regresja fonetyczna (dźwiękowa, "mam hauto" ), a może górska, łańcuchowa..? Pogoda, z nieba woda, w Pakistanie istne skaranie. Ps.4 "(...) Tym, co za mną nie zdążą, echo powie, adieu..." Nie nadaję szyfrem, tylko faksem. Ps.5 Czy but w butonierce, to Radio Kielce..? W eterze dziura w serze, Meduzola, ser gorgonzola... Ps.6 Acha, czyli poeta B.J. urodził się w Klimontowie, Świętokrzyskie... Mount Everest w Rowie Mariańskim nie wystaje ponad powierzchnię wody. Ale w przypadku "freudowskich pomyłek" (świadomość- nieświadomość- podświadomość) się nie gdyba... W Kielcach, z pewnego wzniesienia widać "bellenchatowską" elektrownię, ale która Erika tak wysoko fika..?] Ale przejdźmy do rzeczy: Partykuła wzmacniająca: Czyli z dedykacją dla @mh89: Jarek Wasik: "But w butonierce", bo "szyk, styl, elegancja" to nasza wizytówka... A jeśli "film niedostępny", to wpisać ekstra w youtubowe poletko. Margaryna extra dostępna na YT... Partykularnie wzmacniamy bezdźwięczne s-k-rzypce, kalafonem. Ps.7 Czy ktoś obecny tu na sali... śmie "krzemionkę koloidalną" nazwać niepoczytalną? Taka zawiesina, a się przed nikim nie ugina...
Awatar użytkownika
amigo
zaufany użytkownik
Posty: 6026
Rejestracja: śr lut 06, 2013 6:20 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Jak można nie kupić 15 cal laptopa z błyszczącą dotykową matrycą z trybem tablet?

Post autor: amigo »

Lepiej kupić dobrego i drogiego smartfona.
Np : Xiaomi.
Awatar użytkownika
amigo
zaufany użytkownik
Posty: 6026
Rejestracja: śr lut 06, 2013 6:20 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Jak można nie kupić 15 cal laptopa z błyszczącą dotykową matrycą z trybem tablet?

Post autor: amigo »

Lepiej kupić dobrego i nie drogiego smartfona.
Np Xiaomi.
Police
bywalec
Posty: 597
Rejestracja: wt lip 12, 2022 5:56 pm
płeć: mężczyzna

Re: Jak można nie kupić 15 cal laptopa z błyszczącą dotykową matrycą z trybem tablet?

Post autor: Police »

Majeranek 4g
Sól 3 kryształy
1 ml soku z cytryny
30g wody z kranu zimnej.

Dodaj składniki i dopiero wlej zimną wodę.
na tym forum wszyscy żartują. schizofrenia nie istnieje. tu mamy hyde park do debat kto głupszy.
Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik
Posty: 3123
Rejestracja: śr wrz 13, 2017 5:44 pm

Re: Jak można nie kupić 15 cal laptopa z błyszczącą dotykową matrycą z trybem tablet?

Post autor: Meduzola »

amigo pisze: sob wrz 03, 2022 11:44 am Lepiej kupić dobrego i nie drogiego smartfona.
Np Xiaomi.
Jestem zadowolona z tego, który mam, choć może pójdę z mamą do operatora, by przepisać go całkowicie na mnie, bo numer już w głowie wykuty. Kurier przywiózł z Kielc 1,5 roku temu, w sumie zażalenia składać do Siedlec czy tam Skierniewic, producent bodajże Chiny, a techniczne sprawy to Holandia. (...) Fakt, majeranek można też pić. Co poza tym, "sól soli nierówna", może pasztefix ze śliwkami, jestem vege, ale się poświęcę, jak znajdę tę cholerną maszynkę do mięsa, u mnie to nawet wyciskarka do ziemniaków ciągle zmienia położenie. (...) A że człowieka dobry haker zidentyfikuje w dowolnym przebraniu ofiary, to ja nie muszę wiedzieć, na czym to polega. A brat prawie zbojkotował kuriera, bo mnie się należy tylko telefon z allegro... "Cześć, tu Max, sztuczna inteligencja. Mam nadzieję, że będą mógł Ci pomóc w rozwiązaniu problemu. (...) Niestety, nie potrafię zidentyfikować Twojego problemu!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niechciane tematy”