Droga człowieka wykluczonego-moja książka

Tu można umieszczać także odnośniki do swoich ofert na innych serwisach, np. allegro.pl lub tablica.pl

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
Jaskolka
zaufany użytkownik
Posty: 922
Rejestracja: śr gru 15, 2021 7:06 am
Lokalizacja: lubelskie

Droga człowieka wykluczonego-moja książka

Post autor: Jaskolka »

Moją książkę Buty nieco zdarte napiszę dedykację jeśli będzie taka prośba.

przykład kilku recenzji :
  • Książkę przeczytałam tak zwanym jednym tchem. Znam autorkę ze wspólnej pracy. Nie wiedziałam jednak jaką drogę ma za sobą. To potwierdza fakt że żyjemy wśród ludzi a tak naprawdę nic o nich nie wiemy. Jeśli zaś o książkę chodzi jestem pod wrażeniem uzewnętrznienia tak wielu osobistych przeżyć i pod jeszcze większym wrażeniem tego w jakim miejscu znajduje się teraz bohaterka. Gratuluję determinacji w celu który Agnieszko osiągnęłaś😊 A Twoja wiara jest siłą która Cię do tego celu doprowadziła😊
  • Mam tę książkę,dziękuję Agnieszko 💞.Książka godna polecenia,Czytałam i wciąż wracam do niej,jest tak pięknie życiem napisana,daje nadzieję i skłania do refleksji.Pozdrawiam cieplutko 💕😊
  • Wszystkim którzy się wahają,ja mówię warto przeczytać,zastanowić się.Miłość,cierpienie, nadzieja,wiara,powrót do żywych.Dziękuję z całego serca,za prawdę,]
Szeptem pisane do mojego ucha : Słowo Boże
Awatar użytkownika
Catastrophigłupek
bywalec
Posty: 537
Rejestracja: ndz gru 10, 2023 1:08 pm
Status: Upośledzony

Re: Droga człowieka wykluczonego-moja książka

Post autor: Catastrophigłupek »

Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym. |"I do not fear for You are with me" | Semper in altumkobiety, small talk, life coaching, zdobywanie wiedzy i korzystanie z niej w praktyce, przekazywanie wiedzy i doświadczenia innymJanuszek już nie jest tylko na zasiłku :icon-mrgreen:

Januszek już nie musi mieszkać w piwnicy!

Januszek jest na utrzymaniu kobiet czy to męska k! SPYTACIE? BUC 2023. KU..WA :angelic-green:
Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym. |"I do not fear for You are with me" | Semper in altum
ODPOWIEDZ

Wróć do „sprzedam, kupię, zamienię, oddam”