sposoby na łatwą śmierć

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
przegłosowany
zaufany użytkownik
Status: aktor pisarz poeta. ostatnio mnie wystawiali na brodwayu

sposoby na łatwą śmierć

Post autor: przegłosowany »

sposoby na łatwą śmierć o taką chodzi

w miarę bezbolesną

najlepiej zupełnie nieświadomą
całuj rękę której nie możesz uciąć

Mariii
zaufany użytkownik

Re: sposoby na łatwą śmierć

Post autor: Mariii »

ja tam wolę krwawe umieranie :wink:
Wasz świat nic mi nie dał, nic nie może mi zabrać

Zagubiona we mgle
zaufany użytkownik

Post autor: Zagubiona we mgle »

.
Ostatnio zmieniony ndz sty 06, 2013 12:09 pm przez Zagubiona we mgle, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik

Post autor: hvp2 »

przeglosowany pisze:sposoby na łatwą śmierć o taką chodzi
w miarę bezbolesną
najlepiej zupełnie nieświadomą
No to chyba w trakcie seksu!!!

Zagubiona we mgle
zaufany użytkownik

Post autor: Zagubiona we mgle »

.
Ostatnio zmieniony ndz sty 06, 2013 12:09 pm przez Zagubiona we mgle, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
stanley151
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 46785217

Post autor: stanley151 »

najlatwiejsza i bezbolesna smierc jest wtedy gdy sama przychodzi
Ludzie szukają Miłości, a Ona jest na krzyżu...
"Jezu, ufam Tobie"

Majałza
bywalec

Post autor: Majałza »

Śmierć- ciągle o niej myślę, ciągle się o nią modlę...
Sądzę, że nie ma łatwej, czy lekkiej śmierci.
Umieranie zawsze jest trudne i bolesne.
Chyba tylko niespodziewane uderzenie pioruna lub pędzącego samochodu, które zabija na miejscu.
Poza tym wszystko inne boli i przeraża.
Można jednocześnie pragnąć unicestwienia i bać się go.

Melisa
zaufany użytkownik

Post autor: Melisa »

Kiedyś sobie wymyśliłam, że kiedy będę już miała dość, wypiję butelkę gorzkiej żołądkowej i pójdę się przespać do rowu w -20 stopni Celsjusza. Teraz właśnie zaliczam mały dołek a temperatura jaka jest na dworze każdy widzi :roll:
Melisa

Majałza
bywalec

Ja czasem planuję, że wejdę bardzo głęboko do pobliskiego gęstego lasu i połknę wszystkie tabletki, jakie mam w domu.
Zimą zasnę na zawsze i mam nadzieję, że nieprędko mnie odnajdą, a najlepiej żeby ciało pożarły dzikie zwierzęta. :roll:

Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik

Post autor: hvp2 »

A czy zastanawialiście się kiedyś, jak wielką krzywdę wyrządzają samobójcy tym wszystkim, których opuszczają i pozostawiają w samotności i poczuciu winy???

Czy nie lepiej jest żyć i starać się być pożytecznym dla innych???

(A życie przecież szybko mija i tak!)

Awatar użytkownika
przegłosowany
zaufany użytkownik
Status: aktor pisarz poeta. ostatnio mnie wystawiali na brodwayu

Post autor: przegłosowany »

Pogorszyło mi się lawinowo sam nie wiem czemu. Nastrój świąteczny mi się udzielił chyba. Sam nie wiem co, a tego tematu się wstydzę.

Myślę, że pistoletem jest błyskawiczna i nie boli. Niestety nie mam.
całuj rękę której nie możesz uciąć

Melisa
zaufany użytkownik

hvp2 pisze:A czy zastanawialiście się kiedyś, jak wielką krzywdę wyrządzają samobójcy tym wszystkim, których opuszczają i pozostawiają w samotności i poczuciu winy
No właśnie z tego powodu jeszcze chodzę po tym świecie, złamałabym życie swojej mamie,ale czasem trudno poczuć sens swojej marnej egzystencji... Boli mnie to że nie założyłam rodziny, zmarnowałam wiele szans i teraz gorzko tego żałuję. Rodzice odejdą a ja zostanę sama jak palec...
Melisa

Majałza
bywalec

Sposobem na łatwą śmierć może być legalizacja eutanazji.
Człowiek nie widzi sensu dalszego życia, egzystencja jest dla niego nieznośnym i niewyobrażalnym cierpieniem, wtedy prosi o skrócenie tego beznadziejnego stanu.
Ale tak jak pisze Natalia Zdero, są jeszcze bliscy ludzie, dla których jesteśmy gotowi znosić swoje cierpienie i żyć mimo wszystko.
Ja żyję dla mamy i dla syna.

cezary123
zaufany użytkownik

Post autor: cezary123 »

Pewien filozof głosił , że nie ma różnicy pomiędzy życiem i śmiercią. Zapytany dlaczego w takim razie nie umrze? Odpowiedział: BO NIE MA RÓŻNICY!
Skąd będziesz wiedzieć , że nie żyjesz?

cezary123
zaufany użytkownik

Post autor: cezary123 »

Osoby , które chcą umrzeć nie umieją sobie poradzić z nienawiścią. Do różnych osób , rzeczy lub faktów.
Po co tak nienawidzić?

Majałza
bywalec

cezary123 pisze:Osoby , które chcą umrzeć nie umieją sobie poradzić z nienawiścią. Do różnych osób , rzeczy lub faktów.
Po co tak nienawidzić?
Myślę, że raczej nienawidzi się siebie i swojego życia, ale to dobre pytanie- po co lub za co się tak nienawidzić?
Czasem mam tak niskie poczucie własnej wartości, że "przeglądam się w oczach innych ludzi", zastanawiam się, jak mnie widzą, co o mnie myślą i jeśli nie znajduję tam akceptacji lub choćby tolerancji, to się załamuję, sama nie potrafię sobie znaleźć miejsca w życiu, potrzebuję wsparcia innych osób.

silny Niemiec z USA
zbanowany
zbanowany

Post autor: silny Niemiec z USA »

Ja staram się być olewczy i mniej myśleć nad tym wszystkim!
Geld ist nicht gut! Ich habe eine schinke mit saltz! USA is dead! Eminem is dead!

www.pijany-muminek.pl

neye
zarejestrowany użytkownik

Post autor: neye »

Myśli samobójcze to jeden z objawów choroby psychicznej. Musisz się leczyć a jeśli już się leczysz to nie przejmuj się jutro będzie lepiej, jutro będzie nowy dzień, a jak nie będziesz już mogła wytrzymać to skontaktuj się z lekarzem. Jeżeli możesz porozmawiaj szczerze z kimś bliskim do którego masz zaufanie. Ja miałam takie myśli jakie są sposoby na łatwą śmierć itp., ale już mi przeszło:)

myszak
zaufany użytkownik

Post autor: myszak »

Ja uważam, że choroba i konieczność przyjmowania leków zmarnowały mi życie - ostatni raz kiedy czułam się szczęśliwa to wtedy kiedy nie musiałam ich brać, a w zasadzie po prostu nie brałam przez ponad pół roku.
NA lekach nie jestem sobą, nie mam marzeń, nic mnie nie interesuje - emocje które miałam do innych ludzi wygasły.
Czasami się zastanawiam jaki jest cel mojego życia i myślę, że to chyba jakaś kara albo że nie ma żadnego celu i przyczyny i to wszystko jest bez sensu po prostu. Straciłam zdolność do głębokiego przezywania i pasjonowania sie wlasnym życiem. Nawet muzyka nie jest dla mnie tak ważna jak kiedyś.
Gdybym chociaż wiedziała, że bede mogła odstawić leki za jakiś czas to może nadzieja trzymałaby mnie przy życiu..

Pamiętam jak to bylo być szczęśliwym i strasznie cierpię, że teraz moje życie jest takie płytkie i puste.
Często myślę, że chciałabym przestać istnieć - gdybym miala magiczny przycisk który obraca w nicość juz dawno bym pewnie z niego skorzystała. JAk wspominam swoje zycie i wszystkie trudne chwile przez które musiałam przejść w chorobie to zastanawiam się po co tu jestem i myśle, ze lepiej byłoby gdybym się nie urodziła.
Nie zabiłam się , bo uważam że nie ma na to dobrego sposobu i można jedynie zrobic sobie krzywdę i wylądować w szpitalu, boję się też bólu.
Poza tym nie jestem do końca niewierzącą osobą i troche mnie przeraża jak pomyślę, że popełnienie samobójstwa mogłoby mnie wtrącić w jakieś jeszcze gorsze miejsce niż to w którym już jestem. Po prostu zastanawiam się jak to jest po śmierci i to mnie powstrzymuje. Mam kolegę, którego śmierć przeraża - zresztą wielu ludzi przeraża - no i może coś w tym jest...

Melisa
zaufany użytkownik

cezary123 pisze:Osoby , które chcą umrzeć nie umieją sobie poradzić z nienawiścią. Do różnych osób , rzeczy lub faktów.
Po co tak nienawidzić?
Nie pierwszy raz spotykam się z taką interpretacją faktu, pewien zakonnik też wypowiadał się w podobny sposób o samobójstwie tj. że ludzie chcący umrzeć są napełnieni nienawiścią. Ciekawe skąd o tym wiedział.
U mnie kiedy pojawiały się myśli samobójcze, wypełniał mnie ból istnienia, bolało bardzo a ja już nie chciałam dłużej cierpieć. I tylko tyle. Nawet cienia nienawiści w tym nie było. Nie wiem na jakiej podstawie ludzie dochodzą do takich wniosków?????????????!!!!!!!!!
Melisa

Wróć do „borderline”