CHAD, osoby dobrze funkcjonujące życiowo proszę o kontakt

Moderator: moderatorzy

Regulamin forum
Proszę zwrócić uwagę na różnicę między ChAD oraz zaburzeniami schizoafektywnymi, które są w dziale obok.
Awatar użytkownika
Schibi
zaufany użytkownik
Posty: 1367
Rejestracja: śr lip 05, 2017 4:20 pm
płeć: mężczyzna

CHAD, osoby dobrze funkcjonujące życiowo proszę o kontakt

Post autor: Schibi »

Prosiłbym o wiadomości prywatne, ewentualnie komentarze pod tym postem z diagnozą CHAD?
Wielce prawdopodobnie jestem CHADowcem, miewam hipomanie, lekkie urojenia, raz miałem porządną manie i psychozę.
Szukam ludzi o podobnych doświadczeniach. Lekarze nie stawiają mi diagnozy schizofrenii ponieważ za dobrze funkcjonuje, mam poukładane życie, mieszkanie, samochód, dobrą pracę itp...
Ewentualnie ludzie z diagnozą schizofrenii którzy dobrze funkcjonują, chciałbym nawiązać relacje.
Awatar użytkownika
piotrs
zaufany użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob paź 08, 2016 10:41 am
Lokalizacja: Koronka Do Bożego Miłosierdzia

Re: CHAD, osoby dobrze funkcjonujące życiowo proszę o kontakt

Post autor: piotrs »

może masz jakąś depresje anhedonie
albo schizofrenie prostą
bo czad to niby pól roku dobrze i pól żle
Awatar użytkownika
Schibi
zaufany użytkownik
Posty: 1367
Rejestracja: śr lip 05, 2017 4:20 pm
płeć: mężczyzna

Re: CHAD, osoby dobrze funkcjonujące życiowo proszę o kontakt

Post autor: Schibi »

Wiesz byłem u kilkunastu psychiatrów, sam tez znam najlepiej co doświadczałem, ja nie mam problemu opisać lekarzowi wszystkich swoich doświadczeń. Po prostu wnioskuje, oraz lekarze to potwierdzają, ze na pewno nie mam schizofrenii, byłem u kilkunastu... Znam się na symptomach chorób psychicznych, oraz lekarze to potwierdzają, ze najbliżej mi do CHAD, choć niektórzy lekarze twierdza, ze CHAD jest np. gorszy niż zaburzenie schizoafketywne. Ale wracając do meritum, diagnoza w tym przypadku ma znaczenie drugorzędne, ponieważ, jak funkcjonujemy jak, się czujemy jest najważniejsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ChAD”