Światowy spisek

Proszę pisać w części ogólnej tego działu jeśli temat nie pasuje do żadnego z poddziałów.

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik

Re: Światowy spisek

Post autor: Meduzola »

Meduzola pisze: ndz lut 13, 2022 12:29 am Prześwietlając komórkę, może jednak pamiętajcie , że jest częścią tkanki... A tanka narządu. A narząd jeszcze większej całości, która może Wam się jeszcze nie przyśniła, więc nawet przeczuwać nie możecie jej istnienia.
No i tak przyśniła mi się dzisiaj nerka.

Pumba
zaufany użytkownik

Post autor: Pumba »

Masoneria jest antyklerykalna ,nienawidzą przede wszystkim Świętego Katolickiego Kościoła. Chcą stworzyć jedną światową religię której przywódcą będzie antychryst.

Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 46660127

Post autor: Chłopiec Papuśny »

Uważam, że rozwiązanie problemu jest proste. Zostań po prostu masonem. 🙂 To tak jak w Polsce z żydami. Jest ich promil, ale to oni rządzą tak naprawdę Polską. Tylko jak rządzą, to nasuwa się pytanie: czy Morawiecki jest żydem? 🤔 Czy patriotą, czy może masonem. 😏

Awatar użytkownika
karuna
zaufany użytkownik
Status: student
Gadu-Gadu: nie mam

Post autor: karuna »

Moim zdaniem Morawiecki jest premierem. :mrgreen:

A co do wątku to jestem za a nawet przeciw. xd
nic.

Pumba
zaufany użytkownik

Jesteście w jakiś sposób podważyć cokolwiek z tego co napisałem ?

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Post autor: Catastrophique »

Kto będzie tracił czas na podważanie tych wszystkich bzdur? Wystarczy kropla rozsądku.
Nie wiem na jakim poziomie świadomości trzeba być aby w to wszystko wierzyć :/.
Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym. | Nothing is impossible | Semper in altum

Pumba
zaufany użytkownik

To nie kwestia wiary a kwestia elementarnej wiedzy o świecie.

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Teorie spiskowe nie mają nic wspólnego z wiedzą na temat świata - przede wszystkim nie ma na to oficjalnych dowodów ani też naukowych, ale nie wiem czy tłumaczę to właściwej osobie.
Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym. | Nothing is impossible | Semper in altum

Pumba
zaufany użytkownik

Nie ma na to dowodów bo to są rzeczy objęte tajemnicą przez osoby o których mowa.

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

:laughing-rolling:
Ok, żyj w swoim świecie ;).

Jonny1988
bywalec

Post autor: Jonny1988 »

Catastrophique pisze: czw lut 17, 2022 12:47 pm Teorie spiskowe nie mają nic wspólnego z wiedzą na temat świata - przede wszystkim nie ma na to oficjalnych dowodów ani też naukowych, ale nie wiem czy tłumaczę to właściwej osobie.
nauka np medyczna od XX wieku nie jest obiektywna i służy tylko przemysłowi farmaceutycznemu. Słyszałeś o wyleczeniu chorób przewlekłych. Nie ponieważ opłaca się bardziej produkować cholernie drogie leki i je dozywotnio podawać pacjentowi.

Awatar użytkownika
Piotrek007
zaufany użytkownik

Post autor: Piotrek007 »

Nie znam się i nie mnie to oceniać ale oglądam dużo filmów na tematy inwestowania i ogólnie gospodarki.W tych filmach/wywiadach często przy okazji wspomina się o spiskach elit i przedstawia obraz przyszłości gdzie z jednej strony są ludzie niewolnicy a z drugiej garstka tych którzy rządzą tym światem.Mamy coraz mniej praw i temu nie da się zaprzeczyć.Niedawno na jednym z moich ulubionych kanałów pojawił się wywiad który aż nie chce się wierzyć że może być prawda ,ale większość moich "idoli" zgadzają się z tym co o ta laska mówi...

Awatar użytkownika
Piotrek007
zaufany użytkownik

Post autor: Piotrek007 »

Tutaj kolejny film co prawda o innej tematyce ale gość który jest jednym z autorytetów wśród polskich przedsiębiorców od 13tej minuty wywiadu mówi bardzo niepokojące rzeczy odnośnie naszej przyszłości.

Awatar użytkownika
aspagnito
zaufany użytkownik

Post autor: aspagnito »

A ja się z tym całkowicie zgadzam. Tyle że wprowadzenie New World Order się nie uda.
Plany depopulacji sięgają zamierzchłych wieków - Malthusa, który natchnął Darwina (a tak naprawdę Wallace'a któremu Darwin ukradł nie tylko teorie, ale i życiorys) do stwierdzenia "przeżyją tylko w najbardziej przystosowani". Malthusa zauważył, że gdyby nie lekarze i ludzka ochrona innych, ludzkość rosłaby liniowo, ale rośnie logarytmicznie i wkrótce czeka nas kryzys zaopatrzeniowy. W latach 70. XX wieku UE zleciła zdaje się duńskim naukowcom podobne badania, a ci we wnioskach powiedzieli, że ludzkość czeka zagląda i jedynym ratunkiem jest depopulacja. Podobnie pewne indiańskie państwa miasta tak dobrze sobie radziły, że bardzo się rozrastały i gdy rozrosły się za bardzo, drobny kryzys skutkował upadkiem całej tamtejszej cywilizacji. Wniosek "mądrych" głów? Redukcja populacji.
Stworzono więc koronawirusa, na wzór wirusa HIV i wykorzystując nawet część jego DNA. Prawdopodobieństwo spontanicznej mutacji tego wirusa zbliżone było do tego że ktoś sam spontanicznie wyleczy się z zaawansowanego AIDS. Wypuszczano więc wariant alfa, beta, gamma i delta. W końcu powstał Omikron. Przed omikronem każdy kolejny wariant dawał coraz gorsze objawy. Omikron powstał przypadkiem z mutacji spontanicznej. Daje słabe objawy, jest przez to bardzo zaraźliwy (nie siedzimy w domu zarażając 2-3 osoby, ale z takim "słabym katarem" chodzimy po ludziach i zarażamy 200-300 osób). Omikron wyparł więc wszystkie inne warianty i w sumie uniemożliwił wprowadzenie NWO. To była wielka akcja, która drogo kosztowała. Do tej pory miały być masowe lockdowny, a więc bieda i masowe zwolnienia z pracy, które zainicjowały by prawdziwy światowy kryzys. Polska wtedy wręcz prosiłaby Putina, aby nas zaatakował. Ludzie gotowali by trawę do jedzenia i na początku z wystrugana kuszą szli by na dziki do lasu. Potem zjadaliby swoich sąsiadów, a na końcu swoje kończyny i dzieci. To wszystko przy akompaniamencie rosyjskich armat. Zdrowie? 1/3 zmarłaby od koronawirusa. Więc jeśli wczasy na Majorce są 100% droższe, to to jest kryzys dla bogatych. Prawdziwy zacząłby się gdyby nadal był koronawirusa i lockdowny. Ludzie wywalanie byliby masowo z pracy i nie mając pieniędzy, za nic by nie płacili, co zasilałoby kolejne masowe zwolnienia.
To wszystko było strasznie drogie w przygotowaniach i nie wypaliło. Robione było jednak przez ludzi, którzy nie muszą się przejmować farba do drukowania pieniędzy - są obrzydliwie bogaci i nigdy wcześniej nie przegrali. Nie wiedzą, że ten plan nie wypali i nadal go realizują. Już teraz wiadomo, że inflacja przyrasta coraz wolniej, a w lipcu ten plan absolutnie runie. W sierpniu rozpocznie się ożywienie.
Bez kompleksów w stronę jutra.

paulus318
zaufany użytkownik

Post autor: paulus318 »

Wydaje mi sie ze dopoki technologia calkiem nie zastąpi człowieka,mozna czuc sie spokojnie.Parace nad sztuczna inteligencja chyba rez nie postepuja.

Awatar użytkownika
Jaskolka
zaufany użytkownik

Post autor: Jaskolka »

Nie trzeba wierzyć w spiski, wystarczy jawna informacja że Trzaskowski i jakiś/aś (nie pamiętam ) dziennikarz polski zostali jedyni zaproszeni na spotkanie ogólne światowe tajne , nieoficjalne. Zostali tym wyróżnieni, no i chyba nie pili tam tylko szampana. Zjazd z całego świata wybranych osób bez ujawnienia tematu spotkania wystarczy mi za powód do tego ze wierzę w podziemne plany , założenia i kroki. Niekoniecznie mi przyjazne.

Awatar użytkownika
AcidHouse
bywalec
Status: Stara szkoła

Post autor: AcidHouse »

Właśnie nie można być spokojnym.
Technologia cały czas idzie do przodu, a tych małych susów nie zauważamy.
to tak jak z obserwowaniem twarzy innych osób z dnia na dzień.
Dopiero po 10 latach są jakieś widoczne zmiany.
Wieczny student

Wróć do „dyskusja ogólna”