Światowy spisek

Proszę pisać w części ogólnej tego działu jeśli temat nie pasuje do żadnego z poddziałów.

Moderator: moderatorzy

Pumba
zaufany użytkownik

Światowy spisek

Post autor: Pumba »

Istnieje światowy spisek masonerii, iluminatów i innych tego typu organizacji, wszyscy lub prawie wszyscy przywódcy światowi, prezydenci największych mocarstw światowych tak naprawdę grają w jednej tej samej drużynie tylko się z tym kryją, bo powszechna wiedza dla ludzi o takim stanie rzeczy byłaby dla nich przeszkodą.
USA np nakłada sankcje na Rosję a tak naprawdę to jedna ta sama elita, Putin to mason, Emanuel Macron to mason ,Ursula von de lien to masonka, Joe BIden także , Jens Stoltenberg, Sekretarz stanu USA takze.
Zalew imigrantów do Europy to jest ich plan żeby zniszczyć piękną chrześcijańską europejską kulturę, wirus covid został wypuszczony celowo celem depopulacji, teraz prą do trzeciej wojny światowej. Rząd światowy wybrał Putina jako swoja marionetkę który ma załatwić sprawę. To wszystko co się dzieje to jest jedna wielka szopka taki spektakl w wykonaniu masonerii, robią cały świat w konia, ludzie myślą, że nie ma spisku a on jest i to bardzo realny.

Awatar użytkownika
Józef80
zaufany użytkownik

Re: Światowy spisek

Post autor: Józef80 »

Nic z tym się nie zrobi. Osobiście to w większość takich teorii mnie bawi i śmieszy.
Czemu ty się, zła godzino,
z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś - a więc musisz minąć.

(Wisława Szymborska)

Awatar użytkownika
Bright Angel
zaufany użytkownik

Post autor: Bright Angel »

Kiedyś na Discovery mówili, że po latach, po odtajnieniu dokumentów służb specjalnych, wywiadu, rządowych etc. 80% teorii spiskowych okazuje się prawdą.
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Post autor: Catastrophique »

Ciężkie bzdury.
Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym. | Nothing is impossible | Semper in altum

milusia12
bywalec

Post autor: milusia12 »

bzdury '' aczkolwiek możliwe że prawdziwe lecz ciężkie do zlikwidowania takowych sfer, z reszta po co? To są reprezentanci narodów ludzkości.
Możemy krytykować, burzyć sie, że źle rządzą, że łamią przepisy prawa, które sami tworzą ale my malutcy możemy żyć nie pod presja rządów, czasu czy wielkości, a pod ich represją - chyba jednak nie jest póki co tak źle jak w czasach królów co to daniny powodowały śmierć z głodu.

Jonny1988
bywalec

Post autor: Jonny1988 »

Jeśli jest jakiś spisek to jest to inflacja która ma zlikwidować klasę średnią ludzi mniej zależnych i nie podporządkowanych systemowi.

Pumba
zaufany użytkownik

Nawet obecny papież Franciszek to mason, jest od 1999 roku honorowym członkiem argentyńskiego masońskiego klubu Rotary Argentina.

milusia12
bywalec

inflacja - trąbią w tv że chleb może kosztować 10 zł...
UE już dawno chciała na nas wymusić zmianę waluty. Naciski na podwyżkę cen gazu itp w tym naciski na likwidację kopalń gdy US lub Niemcy myślą nad powrotem do kopalń węgla.
Covid i temu wcześniejsze wirusy jak np wściekłych krów czy pomór świń są pewną chemiczną bronią ku zmniejszeniu populacji ludzkiej.
Raczej system nie pozwoli nikomu zginąć z głodu ale to może oznaczać kiepską jakość pożywienia,...

Pumba
zaufany użytkownik

Masoneria to osobowe zło, wyznawcy szatana i lucyfera, demony przedstawiają się im jako istoty światłości w rzeczywistości mają ich głęboko gdzieś i nie są w stanie zapewnić im życia wiecznego na co masoni liczą. Na szczęście jest Bóg który ich wszystkich rozliczy według swojej boskiej sprawiedliwości.

Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik

Post autor: Meduzola »

A WHO też nie jest bez. Wyliczyła, że bezwzględnie 1% ludzi bez względu na przynależność narodową czy etniczną ma to, co opisała jako F20, wkładając miliony ludzi do jednego wora. Jeśli to choroba biologiczna, nie duchowa, nie psychiczna, tylko mózgowa, to dlaczego nie udowadniają na każdym "przypadku" nadaktywnosci płatów przedczolowych..!? Mam tą diagnozę od kilku (nastu) !!! już lat, ze trzy razy EEG, a w rezonans ani razu, z resztą teraz już bym nie chciała. "Kognitywny" znaczy filozoficzny czy mózgowy, zdecydujcie się w końcu! Na czymś w koncu musi się osadzać każda konceptualizacja...
Ostatnio zmieniony sob lut 12, 2022 8:28 pm przez Meduzola, łącznie zmieniany 1 raz.

milusia12
bywalec

Faszerowanie lekami hm! pseudo-lekami to istny sabotaż kraju - Narodu.
Winni lekarze co faszerują i testują nie używając wiedzy logicznej ozywać się hmmm...., bo sabotują kraj. Tym czasem schizofreników na rentach nazywają bezużytecznymi żarłokami - ładnie to tak? (kota ogonem obracać ?).

-leki może i pomocne ale wiadomo dawki zabójcze i powodujące szybkie efekty uboczne w tym wszystkim nietolerancja społeczna - spisek/ sabotaż zwał jak zwał .

Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 46660127

Post autor: Chłopiec Papuśny »

To tak jakby powiedzieć, że Jezus nie był żydem. 😏

milusia12
bywalec

at Chłopiec Papuśny
o przepraszam bardzo; ja sama do szpitala nie pojechałam, ja sama sobie diagnozy nie postawiałam i ja sama nie trzymam sie w utwierdzeniu choroby. Ponadto długo różnorakiej pracy szukałam, a w domu jak zawsze jakieś tam obowiązki sa choc nie wszyscy musza wiedzieć co dokładnie robię ...
Poza tym Maria jako nawiedzona przez anioła- to któż wie cóż to za lico anielskie ją zapłodniło?. Moim zdaniem pół żyd pól rzymianin i do tego anioł i dlatego na ziemi spokoju i swojego miejsca nie znalazł !.

Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik

(Metodologiczna) Konceptualizacja urojeń na Wikipedii zaczyna się od Jezusa Chrystusa i Jego Matki. Jakie to populistyczne, marne, żałosne!!!

Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik

Jakiś czas temu nawet nagonkę na rumianek (Chamomilla vulgaris) zrobili, że wypłukuje "centro-tropa" z organizmu. Jak ktoś pali fajki, to podwójną dawkę by zlecili. ... A przecież rumianek tak pięknie pachnie..!

Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 46660127

Post autor: Chłopiec Papuśny »

milusia12 pisze: sob lut 12, 2022 7:36 pm at Chłopiec Papuśny
o przepraszam bardzo; ja sama do szpitala nie pojechałam, ja sama sobie diagnozy nie postawiałam i ja sama nie trzymam sie w utwierdzeniu choroby. Ponadto długo różnorakiej pracy szukałam, a w domu jak zawsze jakieś tam obowiązki sa choc nie wszyscy musza wiedzieć co dokładnie robię ...
Poza tym Maria jako nawiedzona przez anioła- to któż wie cóż to za lico anielskie ją zapłodniło?. Moim zdaniem pół żyd pól rzymianin i do tego anioł i dlatego na ziemi spokoju i swojego miejsca nie znalazł !.
I dlatego kościół jest teraz sektą utożsamiana z pedofilią.

Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik

"Czucie i wiara, więcej mi mówią, niż (Wasze) szkiełko i oko". (A.M.) Prześwietlając komórkę, może jednak pamiętajcie , że jest częścią tkanki... A tanka narządu. A narząd jeszcze większej całości, która może Wam się jeszcze nie przyśniła, więc nawet przeczuwać nie możecie jej istnienia.

Awatar użytkownika
AcidHouse
bywalec
Status: Stara szkoła

Post autor: AcidHouse »

Jeżeli wierzysz w spisek jesteś spisunem.
Jak wierzysz w fakty jesteś fakciarzem
powiedz sobie co dla ciebie lepiej brzmi i nie zawracaj mi już głowy.
Wieczny student

Pumba
zaufany użytkownik

Ludzie jestem w 100% pewny tego co napisałem, to nie teorie spiskowe a realna rzeczywistość. Nie musicie mi wierzyć czas pokaże czy mam racje. Jak patrzę w oczy pewnych osób przywódców to od razu widzę kto jest masonem , to widać w ich oczach są takie jakby szatańskie i martwe.

Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik

Nom.

Wróć do „dyskusja ogólna”