Chemik prof. dr Pablo Campra - SZCZEPIONKA MRNA POD MIKROSKOPEM

To jest dział dodatkowy utworzony ze względu na aktualną sytuację wokół COVID-19, niezwiązaną z pierwotnym tematem tego forum i pozostaje do dyspozycji dla każdego zainteresowanego wymianą informacji na ten temat.

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
mateusz43
bywalec
Posty: 224
Rejestracja: ndz paź 24, 2021 1:16 pm
płeć: mężczyzna

Chemik prof. dr Pablo Campra - SZCZEPIONKA MRNA POD MIKROSKOPEM

Post autor: mateusz43 »


Kod: Zaznacz cały

https://www.bitchute.com/video/MKY6zy8NKtGm/
Chemik prof. dr Pablo Campra Madrid z Uniwersytetu w Almerii w Hiszpanii przeanalizował próbkę preparatu genowego szczepionki "Comirnaty" firmy Pfizer/BioNTech.

Analiza obejmowała mikroskopię świetlną i elektronową, a także ilościowe oznaczenie całkowitej absorpcji UV w spektrofotometrze oraz specyficzne oznaczenie ilościowe RNA metodą fluorescencyjną.

Według Campra Madrid analiza jednoznacznie dowodzi, że preparat genowy Pfizer/BioNTech prawdopodobnie zawiera pochodne grafenu.‼️‼️‼️‼️
Źródło:
https://corona-transition.org/probe-des ... es-graphen

Z Badania Prof Pablo Campra:
(...)
Przeprowadziliśmy losowy przegląd nanocząstek grafenopodobnych widocznych w mikroskopie optycznym w siedmiu losowych próbkach fiolek z czterech różnych marek szczepionek,
sprzęgając obrazy z ich sygnaturami spektralnymi drgań RAMAN.

Dzięki tej technice, zwanej micro-RAMAN,
udało nam się stwierdzić obecność grafenu w tych próbkach szczepionek, po przebadaniu ponad 110 obiektów wybranych ze względu na ich grafenopodobny wygląd pod mikroskopem optycznym.

Spośród nich wyselekcjonowano grupę 28 obiektów, ze względu na zgodność zarówno obrazów jak i widm z obecnością pochodnych grafenu, na podstawie zgodności tych sygnałów z sygnałami otrzymanymi z norm i literatury naukowej.

Identyfikację struktur tlenku grafenu można uznać za rozstrzygającą w 8 z nich, ze względu na wysoką korelację spektralną ze wzorcem.

W pozostałych 20 obiektach obrazy sprzężone z sygnałami ramanowskimi wykazują bardzo wysoki poziom zgodności z nieokreślonymi strukturami grafenowymi, jednak odmiennymi od stosowanego tu wzorca. (...)

https://www.researchgate.net/publicatio ... 9_VACCINES

ResearchGate (https://www.researchgate.net/publicatio ... 9_VACCINES)
(PDF) DETECTION OF GRAPHENE IN COVID19 VACCINES
PDF | We present here our research on the presence of graphene in covid vaccines. We have carried out a random screening of graphene-like nanoparticles... | Find, read and cite all the research you need on ResearchGate
pl.gravatar.com/mateusz43

Wróć do „pandemia COVID-19”