Moderowanie Złego Kiciusia XXL

Tu prosze wpisywać tylko uwagi do konkretnych moderatorów. Uwaga: ten dział ma inny, zmieniony styl !

Moderator: moderatorzy

Regulamin forum
To jest dział specjalny. Proszę umieszczać w nim tylko uwagi do sposobu moderowania forum oraz do modereatorów. Tu nie prowadzomy żadne innej dyskusji merytorycznej.
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Re: Moderowanie Złego Kiciusia XXL

Post autor: Catastrophique »

Daj spokoj, Papusny, bo chyba wiesz co mysle o takiej krytyce jak Twoja, znajac jej prawdziwe zrodlo i intencje ;).
Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym. | Nothing is impossible | Semper in altum

cezary123
zaufany użytkownik

Post autor: cezary123 »

Nie zapominać pokazywać otwartych dłoni i uśmiechać się szeroko do klientów, po amerykańsku. Co Linda powiedział do chłopaków w "Szczęśliwego Nowego Jorku?"
:D

Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 46660127

Post autor: Chłopiec Papuśny »

"Ludzie, zróbcie coś z tymi waszymi polskimi mordami." 😁😁😁

Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Musiałem. Mocno skojarzyło mi się z kołczowaniem. 😅

Awatar użytkownika
Trickster
bywalec

Post autor: Trickster »

Chłopiec Papuśny pisze: wt sie 10, 2021 12:56 am "Ludzie, zróbcie coś z tymi waszymi polskimi mordami." 😁😁😁
jebłem XD
Aaaah, the chaos god speak clearly now! It is as though a thousand mouths cry out in pain! Chaos has come to judge you! Chaos consume you! Do you hear the voices too?

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

"Szczesliwego Nowego Jorku" ma bardzo fajny OST. "Zdobyc swiata szczyt, albo przezyc jeden dzien" jak spiewa Gadowski :).

Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym. | Nothing is impossible | Semper in altum

Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Post autor: Amannn »

Catastrophique pisze: wt sie 10, 2021 12:33 am Daj spokoj, Papusny, bo chyba wiesz co mysle o takiej krytyce jak Twoja, znajac jej prawdziwe zrodlo i intencje ;).
@katastrofa słuchaj chłopie taka krytyka to twoja jedyna szansa żebyś nauczył się stawiać pierwsze kroki. Powinienneś za nią podziękować a nie jak zwykle doszukiwać się u innych złych intencji.
Chłopiec Papuśny pisze: wt sie 10, 2021 12:13 am Katastrofa - oglądam chyba twój najnowszy filmik o pewności siebie i byciu swoim przyjacielem. I mam pytanie. Jak ty chcesz by ktoś był pewny siebie, jak sam siebie nie jesteś pewny?
A zaraz napisze ci co widzę. Ciągle obracasz się plecami do teoretycznych słuchaczy, jesteś odwrócony od kamery. Zero prezencji, ręce założone i splecione na klatce piersiowej. Mówisz jednostajnym tonem, nie modelujesz głosu i mówisz bez przekonania. Zachowujesz się jakbyś nie chciał przekazać tej wiedzy.

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Pierwsze kroki juz mam dawno za sobą. Papusny jest do mnie negatywnie nastawiony tak jak i Ty, ale poziom jego wypowiedzi a Twoj...No coz ;).

Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Taak wszyscy są do ciebie negatywnie nastawieni. Czy ty masz jakieś urojenia ksobne? Papuśny chce ci pomóc i nie udawaj że tego nie rozumiesz. Musisz iść na terapię bo masz problemy w kontaktach międzyludzkich z komunikacją. :think:

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Skad Ty bierzesz te wszystkie bzdury? Na zasadzie "cos mi przyjdzie do glowy to to napisze"? xD

Awatar użytkownika
Trickster
bywalec

Post autor: Trickster »

Catastrophique pisze: śr sie 11, 2021 9:12 am Skad Ty bierzesz te wszystkie bzdury? Na zasadzie "cos mi przyjdzie do glowy to to napisze"? xD
dobry pocisk XD
Aaaah, the chaos god speak clearly now! It is as though a thousand mouths cry out in pain! Chaos has come to judge you! Chaos consume you! Do you hear the voices too?

Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik

Catastrophique pisze: wt sie 10, 2021 10:43 pm Pierwsze kroki juz mam dawno za sobą. Papusny jest do mnie negatywnie nastawiony tak jak i Ty, ale poziom jego wypowiedzi a Twoj...No coz ;).
Nie negatywnie. Nie rozumiem paru rzeczy których nie rozumiem, a ty ich niewyjasniles. Jestem raczej pesymistyczny co do ciebie, jakoś nie wróżę toobie kariery.

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

No to musze Cie zawiesc, bo kariere sukcesywnie robie coraz wieksza. Współpracuje jako wykladowca z coraz większą liczba miejsc i organizacji i wszędzie jestem odbierany bardzo pozytywnie. Od pazdziernika zaczynam wspolprace z uczelniami i studentami, a od wrzesnia wprowadzam nowe tematyki szkolen, ktore juz teraz cieszą sie spora popularnością i zainteresowaniem.
Dzieki możliwościom, które daje mi Warszawa i mojej ciezkiej pracy jestem skazany na sukces :).

Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik

Catastrophique pisze: śr sie 11, 2021 10:39 am No to musze Cie zawiesc, bo kariere sukcesywnie robie coraz wieksza. Współpracuje jako wykladowca z coraz większą liczba miejsc i organizacji i wszędzie jestem odbierany bardzo pozytywnie. Od pazdziernika zaczynam wspolprace z uczelniami i studentami, a od wrzesnia wprowadzam nowe tematyki szkolen, ktore juz teraz cieszą sie spora popularnością i zainteresowaniem.
Dzieki możliwościom, które daje mi Warszawa i mojej ciezkiej pracy jestem skazany na sukces :).
Ciebie kolczują nie ty. Hm. Gadka z motywacji, jak ci mówią że nie wyjdzie to myśl pozytywnie. Widać to że stosujesz. Sukces.

Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Catastrophique pisze: śr sie 11, 2021 10:39 am No to musze Cie zawiesc, bo kariere sukcesywnie robie coraz wieksza. Współpracuje jako wykladowca z coraz większą liczba miejsc i organizacji i wszędzie jestem odbierany bardzo pozytywnie. Od pazdziernika zaczynam wspolprace z uczelniami i studentami, a od wrzesnia wprowadzam nowe tematyki szkolen, ktore juz teraz cieszą sie spora popularnością i zainteresowaniem.
Mało prawdopodobne. Tego co mówisz nie da się słuchać. Na wykładach miałeś po 5 osób. Możesz służyć tylko do przekrętów tj. wyprowadzania publicznej kasy.

Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Catastrophique pisze: śr sie 11, 2021 9:12 am Skad Ty bierzesz te wszystkie bzdury? Na zasadzie "cos mi przyjdzie do glowy to to napisze"? xD
Może poproś swojego psychiatrę o zmianę leków. Urojenia ksobne to poważna sprawa i to obrażanie też, znów obraźliwe słowo bzdury.

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Ale za to jakie adekwatne xD.

Chciałbym juz przestac bawic sie Twoim kosztem, ale nie moge sie powstrzymac xD.

Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Dalej obrażasz. Byłeś kiedyś u psychoterapeuty? Bo do psychiatry chodzisz regularnie.

Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik

Catastrophique pisze: śr sie 11, 2021 5:38 pm Ale za to jakie adekwatne xD.

Chciałbym juz przestac bawic sie Twoim kosztem, ale nie moge sie powstrzymac xD.
Swoją postawą nic nie reprezentujesz dobrego. Miałeś swoje pięć minut na forum, wykorzystałeś je i teraz pora na innych. Miałeś szansę i jej nie wykorzystałeś.

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Robie wiec uroczyscie miejsce dla moich nastepcow. Pamietajcie aby wykorzystac swoje 5 minut na forum. To jest najwazniejszy cel w zyciu, praktycznie nic innego się nie liczy. Nie mozecie stracic tej szansy, przyjaciele.

Przepraszam...ja...probowalem, ale poziom tego forum byl dla mnie zdecydowanie zbyt wysoki ;(.

Wróć do „o moderatorach”