Psychiatra online

właściwa organizacja opieki nad chorymi

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
Piotrek007
zaufany użytkownik

Psychiatra online

Post autor: Piotrek007 »

Gdyby ktoś był zainteresowany kontaktem z lekarzami różnych specjalności online to jest strona (i aplikacja na androida) Telemedico. Zarejestrowałem się dzisiaj i nie mam pojęcia czy to jest warte polecenia ale z tego co wyczytałem można tam skorzystać z porady lekarzy różnych specjalności na NFZ oraz prywatnie.Można tam dostać skierowanie lub zwolnienie lekarskie.Znalazłem dwóch lekarzy psychiatrów .

Awatar użytkownika
Handicap
zaufany użytkownik
Status: F19 F20 Z72 K76

Re: Psychiatra online

Post autor: Handicap »

Może macie pomysł na wspólne przenosiny, na intra-net? Mam w planie zbudować projekt Mister Regularnie Rypie Okrągłe - "misterrro", potrzebni mi też będą ludzie, zwłaszcza tacy, których nic nie przejmuje krytyka. Mają za zadanie dbać o porządek. Na tym się nie zarobi, ale radość, może być niezła. Przyjemnie będzie posłuchać o śmiercionośnych protezach, albo o skutkach reperowania mózgu czipem.. Jedyny problem, to wymagania dotyczące NFZ i ZUS - Refundacja. "Nie jestem głupi, tylko ..."
Przestańcie oprawiać traumy w ramki, żeby je lepiej zrozumieć. Walczcie z robakami zdobywając wiedzę, która angażuje do Życia. :think:TANI HAJ (soon)

Awatar użytkownika
Handicap
zaufany użytkownik
Status: F19 F20 Z72 K76

Post autor: Handicap »

Piotrek007 pisze: pt lut 12, 2021 10:04 am Gdyby ktoś był zainteresowany kontaktem z lekarzami różnych specjalności online to jest strona (i aplikacja na androida) Telemedico. Zarejestrowałem się dzisiaj i nie mam pojęcia czy to jest warte polecenia ale z tego co wyczytałem można tam skorzystać z porady lekarzy różnych specjalności na NFZ oraz prywatnie.Można tam dostać skierowanie lub zwolnienie lekarskie.Znalazłem dwóch lekarzy psychiatrów .
Sprawdzę
Przestańcie oprawiać traumy w ramki, żeby je lepiej zrozumieć. Walczcie z robakami zdobywając wiedzę, która angażuje do Życia. :think:TANI HAJ (soon)

Awatar użytkownika
Buszra82
moderator
moderator

Post autor: Buszra82 »

ja polecam tą panią dr :) Agnieszka Michalska - Kuboń

https://www.znanylekarz.pl/agnieszka-mi ... tra/krakow
http://www.gabinetamk.pl/

Wróć do „opieka medyczna i społeczna, praca, prawo”