Nawrót głosów po jakim czasie

Moderator: moderatorzy

remember1470
bywalec

Nawrót głosów po jakim czasie

Post autor: remember1470 »

Witam mam pytanie do was forumowicze mianowicie po jakim czasie u was występował nawrót głosów po zmniejszeniu dawki lub odstawieniu leków.Pytam ponieważ tak wygląda u mnie sprawa.Brałem 20 olanzopiny wszystko było dobrze głosów prawie brak tak samo było i na 15 i na 10 czyli dobrze.Problem pojawił się jak zszedłem na 5 po 3 dniach pojawiły się wyzywające głosy ale nie takie głośne tylko cichsze jednak jestem w stanie je ignorować jak coś robię to ich nie słyszę tylko jak siedzę w ciszy i to mi trochę przeszkadza mówię trochę ponieważ bez tabletek bardzo głośno mnie wyzywały tak że krew mnie zalewała tak że proszę o odpowiedź i czy waszym zdaniem nawrot się dopiero szykuje czy może głosy się nie podglosnia nie mam doświadczenia i nie wiem jak wygląda powrót do tego piekła aha pewnie jak przeczytaliście te wypociny to może zadaliście sobie pytanie czemu zmniejszam leki skoro nie miałem głosów na 10 ano dlatego że mam akatyzje i nie mogę nawet posiedzieć dluzej w pokoju tylko chodzę po domu a dla innych domowników też to jest pewnie niekomfortowe chociaż mi o tym nie mówią a skoro mam zmienić leki to warto było spróbować dawki podtrzymującej dzięki za odpowiedz z gory

remember1470
bywalec

Re: Nawrót głosów po jakim czasie

Mija już tydzień i 2 dni głosy są ale nie w całej okazałości

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

Post autor: Maksymiliana »

Mi głosy zeszły prawie do 0 na początku 2019 gdy to jeszcze byłam na Olanzapinie.
Powiedz o wszystkim psychiatrze, może zmieni leki albo dostosuje dawkę. Bo u mnie czasami mimo że biorę łącznie 3 mg Rispoleptu dziennie czasami zaczynam czuć że mi zaczyna szajba odbijać, wtedy wiem że muszę wziąć dodatkową tabletkę.
Mój blog: http://www.nocnylampion.wordpress.com
Dzisiaj gdy przymkniesz oczy na szarym pamięci tle, pośród wyblakłych przeźroczy zobaczysz właśnie mnie.

remember1470
bywalec

Dzisiaj to sobie przemyślałem i wracam do 10 olanzopiny.Za półtora miesiąca będe miał wizytę mam nadzieje że już nie online i wtedy lekarz zadecyduje co nowego mi przepisać.Jest we mnie nadzieja że jest taki lek na którym będe się dobrze czuł i przedewszystkim minie mi przymus bycia w ruchu.Do tej pory brałem tylko Zolafren.
Co z tego że lepiej mi się myśli i zmniejszyły mi się lęki i potrzebuje mniej snu skoro słyszę głosy non stop.Podejrzewam że gdybym dłuzej kontynuował bycie na piątce to mój stan by się pogorszył jeszcze bardziej.I tak nie moge tego pojąć jak wytrzymałem z 2 razy głośniejszymi głosami półtora roku nie wiem co miałem wtedy w głowie.To by było na tyle,choć napiszę jeszcze posta po jakim czasie wróciłem do jako takiej remisji.Nara xd

Awatar użytkownika
piotrs
zaufany użytkownik

Post autor: piotrs »

10 mg zolafrenu na dobe to nie az tak duzo
mozesz brac 5 mg zolafrenu i np 200 solianu czy amisanu na dobe jego odpowiednika
ja na 5 mg zolafrenu tez dostawalem nawrotu po kilku dniach
a na 200 mg amuisanu nie dostaje mocniejszy lek amisulipryd
podtrzymujacej

remember1470
bywalec

Spoko najważniejsze że Ci pomaga zobaczę co lekarz zadecyduje

urojona
zaufany użytkownik

Post autor: urojona »

Ja tez po 10mg olanzapiny mialam akatyzje taka, ze nie spalam do 3 w nocy. Akatyzje ciala, rąk i nóg co bardzo rzadko sie zdarza a mi jednak. Teraz biore 3mg rispoleptu i jest lekka tylko poprawa. Probowalam juz wielu lekow i zadne w pełni nie pomagaja. ( amisulpryd, rispolept, perazyna, abilify) i na kazdym mam urojenia i lekkie glosy.

Wróć do „głosy”