jedzenie

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec

jedzenie

Post autor: Słonecznik1 »

często i gęsto ludzie sie źle odżywiają , ,,jeśli to im im nie przeszkadza to ok jak przeszkadza to np warto pomyślec o wyeliminowaniu
w sporym stopmiu pieczywa , nie jest tak jednolicie , kanapka z kiełbasą . I to wszystko .Banana można zjesc chleb nie powinno się świrować i demonizować ale podyższa poziom cukru i przeliczcie sobie ile np . Można różnie miksy polecam.

Awatar użytkownika
Pamal
zaufany użytkownik

Re: jedzenie

Post autor: Pamal »

Ja z kolei sera żółtego za dużo jadłam. Odstawiłam też...jogurty.

Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec

wszystkiego to niemożna odstawić mleko jest dla niektórych osób ciężkostrawne a innych nie ,są pewne proporcje wegli,białka tłuszcze ,ogólnie polecam białko jakieś i trening jako cos słodkiego w ramach nagrody itd trening tez trzeba z głową bo mozna zeswirowac kiedys swirowałem ale nie otym .Różnie to było.Ale nie tak bardzo.Ser żółty jest tłusty to prawda najgorzej jak ktos czesto w mikrofalówce sobie grzeje kanapki, moze nie najgorzej ale czesto to może być jakiś wagowy problem.Można sobie poczytać w internecie jak ktos chce nie chce mi się rozwodzić za bardzo i tak troche napisałem.Nie jest to referat eh ..leniwy jestem moze

Awatar użytkownika
Antonio Kontrabas
zaufany użytkownik

Post autor: Antonio Kontrabas »

Dorosly czlowiek nie powinien pic mleka.

Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec

a kto to powiedział?

Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec

chyma że ty myślisz jakoś sam lepiej to ujmij. Powinno sie pic wode , te mleko ze skklepu jakby ktoś miał zamiar pic zamiast wody to długo by nie pożył być może .

Wróć do „dieta”