Neuroleptyki, amfetamina, a otyłość czyli tzw. trójkąt dla mocnych kości ;)

Tu zajmujemy się środkami odurzającymi tylko o ile jest to związane ze schizofrenią.

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
przegłosowany
zaufany użytkownik
Status: aktor pisarz poeta. ostatnio mnie wystawiali na brodwayu

Neuroleptyki, amfetamina, a otyłość czyli tzw. trójkąt dla mocnych kości ;)

Post autor: przegłosowany »

Jestem spizgany afą non stoper od trzech dni i nocy i jeszcze końca włajażu nie widać... :shock: Mieszam z olanzapiną jak bozia - doktór przykazał. Efekt? Schudłem 6 kilo!!!! :shock:

Zdając sobie sprawę z tego, że jest to niezdrowe połączenie, dochodzę jednak do wniosku - cztery takie seanse kilkudniowe na amfie i wracam do swojej wagi sprzed olanzapiny, po której to przybrałem 26 kilo w rok... co było też niezdrowe, może nawet bardziej szkodliwa taka otyłość (o kwestiach atrakcyjności fizycznej, estetycznych nie wspominając, bo jest to oczywista oczywistość) niż 4 amfetaminowo - neuroleptyczne włajaże. Jak się nie przekręcę, to w końcu będę z powrotem szczupły i będę przykładowo ... wchodził choćby w swoje ubrania! :evil:
całuj rękę której nie możesz uciąć

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Re: Neuroleptyki, amfetamina, a otyłość czyli tzw. trójkąt dla mocnych kości ;)

Post autor: Digital »

Taki sam efekt uzyskałbyś jedząc same jabłka przez tydzień i pijąc wyłącznie przygotowaną wodę. Położysz mózg.

Awatar użytkownika
Trickster
bywalec

Post autor: Trickster »

Można i tak, ja czasem też lubię wziąść amfę, ale max 2 dni- uwielbiam efekt rozluźnienia:)
Aaaah, the chaos god speak clearly now! It is as though a thousand mouths cry out in pain! Chaos has come to judge you! Chaos consume you! Do you hear the voices too?

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital »

Efekt rozluźnienia, a później lata leczenia.

Wróć do „narkotyki”