halucynacje

Tu zajmujemy się środkami odurzającymi tylko o ile jest to związane ze schizofrenią.

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
Smutny Łukasz
bywalec

halucynacje

Post autor: Smutny Łukasz »

Czym sie roznia halucynacje schizfreniika a halucynacje po narkotykach taki jak lsd ?

ja jak mialem halucynacje pod wplywem schizofrenii widzialem :
- przeczkolakow jak szli i ktos krzyczal pedofil zabic go, najebac gnoja i mnie gonili o 23 tak widzialem na ulicy
- widzialem tez np jak anglicy grali w butelke na ulicy i gadali po angielsku
- widzialem jak kobieta klaskala i mowila do mnie bym szybko podszedl pod kosciol i bluznil
- jeszcze dodam ze widzialem czarne kwadraty w dywanie

a narkotyki lsd jak dzialaja jakie haluny sa podbone jak w schizofrenii ?

Awatar użytkownika
Bratnia dusza
zaufany użytkownik
Status: Rencista

Re: halucynacje

Post autor: Bratnia dusza »

Przyznaję się ze zażyłem LSD, dwa papierki naraz około 300 mikrogram. Halucynacje były zupełnie inne od tych w schizofrenii. Kolorowe z poczuciem wyższej świadomości - takiego oświecenia. Miałem tez świadomość ze to po LSD a w psychozie jest urojenie rzeczywistości. Na LSD halucynacje mi się podobały w przeciwieństwie do psychoz. Zaznaczę ze było to przed zachorowaniem i w tamtym czasie, lekko podchodziłem do takich spraw. Pod koniec działania, widziałem juz tylko kolory na ścianach, jakby hologramy. Cos takiego jak w połowie filmiku co oddaje prawie 100% tych hologramów:

Wyszukany na szybko, sprawdziłem bez dźwięku w komputerze bo nie jestem sam a nie wiem co tam o narkotykach gadane jest
- jak mogę im przebaczyć?
- gdybyś ich nie potępił nie musiałbyś przebaczać

de mello - minuta mądrości

Awatar użytkownika
lasta
bywalec

Re: halucynacje

Post autor: lasta »

na lsd nie wiedzialem, ze to halucynacje, dopoki sobienie uprzytomnilem tego, ze to niemozliwe, zeby bylo tak na prawde, a w psychozach tez raz nie wiedzialem, ze to nie tak jak mysle
Szukam osób do wspólnej znajomości z bliskich mi okolic, również Warszawy

Wróć do „narkotyki”