Czy telepatia istnieje wedlug was ? czy to tylko objawy chorobe

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
AcidHouse
bywalec
Status: Stara szkoła

Re: Czy telepatia istnieje wedlug was ? czy to tylko objawy chorobe

Post autor: AcidHouse »

Jaskolka pisze: pn sty 24, 2022 4:13 am Mam poważne problemy z tą telepatią. Bo im więcej ludzi tym większe zakłócenia w moim myśleniu. Odbieram fale innych osób jeśli są w zasięgu wzroku.
Często czuje aurę podczas rozmowy , jest to spektrum ( cała tablica) emocji .
np. Rozmawiałam z kimś gdy jechaliśmy tramwajem w to samo miejsce. I nagle czuję wewnętrznie , a nie było to moje uczucie/emocja, poczułam niechęć, poczucie przymusu. Ja sama byłam zadowolona, chciałam tam być. I odwracam się do kolegi i pytam
,,czy tak naprawdę chcesz tam jechać ze mną?'' Odpowiedział
Tak naprawdę nie chcę.
Taki jeden przykład, ale tego jest wiele, wiele.
Moim zdaniem telepatia istnieje.

Telepatia nie istnieje, istnieje natomiast tilapia.
Wieczny student

Awatar użytkownika
Jaskolka
zaufany użytkownik

Post autor: Jaskolka »

wyjątek pisze: pn lut 14, 2022 10:31 pm
Jaskolka pisze: pn lut 14, 2022 7:27 am
wyjątek pisze: ndz lut 13, 2022 9:56 pm @Jaskolka
te Twoje zapiski opublikowane to były o Twoich doświadczeniach duchowych? o przeżywaniu "choroby"?
Tak dokładnie o tym były zapiski.
Wydanie książki sprawiło, że moje wnętrze pokazałam światu, ale nie jestem ekshibicjonistką, hehe nienie
Ja czułam że powinnam to zrobić. Ale od zapisków do wydania minęło ok 7 lat.
Coś jak Dzienniczek św. siostry Faustyny ?
ooo nie nie- ja niestety nie byłam taką czystą wewnętrznie osobą. Ja upadłam, najwięcej napisałam o tym jak powstawałam co doprowadziło do upadku. Dzięki czemu. Może przytoczę tutaj co jest napisane z tyłu na okładce książki, co streszcza ją,.
Myślałam, że na zgliszczach, jakie mnie ogarnęły, powstanie coś trwałego, jednak to był dopiero początek drogi i uzyskując od Boga wolność, przekonałam się, jak daleko potrafię zajść w swojej nędzy i jak wiele znieść niedoli. Niedawno podczas modlitwy usłyszałam: „jesteś dobra”. To zupełnie coś innego, niż mówi mi świat. Pisząc tę książkę, chciałabym właśnie ukazać, jaka siła może być w człowieku wykluczonym. Książka jest swego rodzaju pamiętnikiem, spowiedzią, również prośbą o wybaczenie i dającą nadzieję ufnością, że nie ma przypadku, że wszystko jest po coś. W połowie książki oddaję Ci, Czytelniku, głos i poddaję się Twojej ocenie.
Czy warto nagim stać pośród świata?

Awatar użytkownika
Jaskolka
zaufany użytkownik

AcidHouse pisze: pn lut 14, 2022 10:59 pm
Jaskolka pisze: pn sty 24, 2022 4:13 am Mam poważne problemy z tą telepatią. Bo im więcej ludzi tym większe zakłócenia w moim myśleniu. Odbieram fale innych osób jeśli są w zasięgu wzroku.
Często czuje aurę podczas rozmowy , jest to spektrum ( cała tablica) emocji .
np. Rozmawiałam z kimś gdy jechaliśmy tramwajem w to samo miejsce. I nagle czuję wewnętrznie , a nie było to moje uczucie/emocja, poczułam niechęć, poczucie przymusu. Ja sama byłam zadowolona, chciałam tam być. I odwracam się do kolegi i pytam
,,czy tak naprawdę chcesz tam jechać ze mną?'' Odpowiedział
Tak naprawdę nie chcę.
Taki jeden przykład, ale tego jest wiele, wiele.
Moim zdaniem telepatia istnieje.

Telepatia nie istnieje, istnieje natomiast tilapia.
Tak, sprawdziłam i jestem nawet całkiem do niej podobna. Dziękuję za odniesienie się do mojej wypowiedzi, było tam wrażenie że ,,coś'' istnieje. Czy chciałbyś bliżej o tym porozmawiać, ? Jeśli chcesz to napisz mi priv.

Chad
bywalec

Post autor: Chad »

No tego jeszcze nie potrzebuje , nawet gdybym mial to i tak nic bym z tym nie zrobil

Awatar użytkownika
alechandro
zaufany użytkownik
Status: technik

Post autor: alechandro »

Telefonicznie telepatycznie;D

Awatar użytkownika
Jaskolka
zaufany użytkownik

lmp pisze: ndz paź 22, 2017 5:13 pm @up wez tabletki kolego
boga nie ma
doprawdy aż mi się wierzyć nie chce :) Naprawdę masz tak zamknięte oczy i uszy że Go nie widzisz ? Przecież On jest wszędzie. Puka do nas i tylko czeka aż otworzymy mu drzwi.

Awatar użytkownika
amigo
zaufany użytkownik

Post autor: amigo »

Nie ma co się kłócić czy jest Bóg czy nie.

Jak dla mnie telepatia, ma dużo z psychozy.
Jest to dziwne i psychotyczne.
Jutro kolejny dzien wiecej... Schizofrenia wita.

Awatar użytkownika
Jaskolka
zaufany użytkownik

tak, jest dziwne, nie pamiętam tak na poczekaniu, ale proroków i schizofreników jest jakieś 3 % populacji. Lekarz mi powiedział że to i tak dużo i że w każdej społeczności są, Ja wiem, troszkę przesadzam jeśli chodzi o wiarę w nas, ale ja jestem optymistką.

Awatar użytkownika
AcidHouse
bywalec

Jaskolka pisze: ndz kwie 10, 2022 8:13 pm tak, jest dziwne, nie pamiętam tak na poczekaniu, ale proroków i schizofreników jest jakieś 3 % populacji. Lekarz mi powiedział że to i tak dużo i że w każdej społeczności są, Ja wiem, troszkę przesadzam jeśli chodzi o wiarę w nas, ale ja jestem optymistką.
Lekarz ci powiedział, że proroków i schizofreników jest jakieś 3 procent populacji. Brawo !!! :mrgreen: No przecież nie 4 procent, nie 2 procent i nawet nie 3 i pół procent, ale dokładnie 3.
Już sama wiara w takie coś nie przybliży cię do odkrycia prawdy, czy zdobycia wartościowych faktów !!!
Wieczny student

Awatar użytkownika
Jaskolka
zaufany użytkownik

AcidHouse pisze: wt kwie 12, 2022 10:41 am
Jaskolka pisze: ndz kwie 10, 2022 8:13 pm tak, jest dziwne, nie pamiętam tak na poczekaniu, ale proroków i schizofreników jest jakieś 3 % populacji. Lekarz mi powiedział że to i tak dużo i że w każdej społeczności są, Ja wiem, troszkę przesadzam jeśli chodzi o wiarę w nas, ale ja jestem optymistką.
Lekarz ci powiedział, że proroków i schizofreników jest jakieś 3 procent populacji. Brawo !!! :mrgreen: No przecież nie 4 procent, nie 2 procent i nawet nie 3 i pół procent, ale dokładnie 3.
Już sama wiara w takie coś nie przybliży cię do odkrycia prawdy, czy zdobycia wartościowych faktów !!!
AcidHouse tam napisałam ,,jakieś'' Co wiesz oznacza.
A co , jak myślisz przybliży mnie o]do odkrycia prawdy ? Pytam całkiem poważnie i z powagą czekam na Twoją odpowiedź. Jestem otwarta na wszystkie sugestie. Może jesteś tej prawdy bliżej niż ja.

Awatar użytkownika
Jaskolka
zaufany użytkownik

AcidHouse pisze: wt kwie 12, 2022 10:41 am nie przybliży cię do odkrycia prawdy, czy zdobycia wartościowych faktów !!!
nie odpowiadasz, długo myślisz, dla mnie to znaczy że ,, sam nie wiesz gdzie leży Prawda'' A ja Ci powiem że zanim prawda założy buty , kłamstwo obiegnie świat.
Fakt, przyznaję, że jestem słabsza z rozumowego pojmowania Prawdy, za to pojmuję ją sercem i w tym staram się dotrzeć do innych serc.

Awatar użytkownika
AcidHouse
bywalec

Nie mam zwyczajnie ochoty tobie odpowiadać, ze względu na to, że jest wiele prawd i nie ma jedynie słusznej prawdy. Dla Anki prawdą jest, że istnieje spisek polskiego rządu
z psychiatrami, a dla Zenka może być coś zupełnie innego, bardziej strawnego dla niejednego psychiatry.
Czy ja w poprzednim poście napisałem, że ja jako Acid House znam twoją prawdę ? NIE.
Wieczny student

Wróć do „zaburzenia schizotypowe”