kontakty

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
zbyszek
admin
Status: webmaster

kontakty

Post autor: zbyszek »

Witam, chętnie zaoferuje kontakty do psychoterapeutów przyjmujących w Warszawie. Mnie psychoterapie wiele rozwiązała.

Awatar użytkownika
Walet Pikowy
zaufany użytkownik

Re: kontakty

Post autor: Walet Pikowy »

Panie Zbyszku,a według pana w czym najbardziej pomaga?

Awatar użytkownika
zbyszek
admin

W lepszym życiu, nie tylko w sprawie choroby.

Człowiek ma podświadomość i pewnych rzeczy o sobie nie widzi, tym bardziej, że czasami woli sam nie stać pod związanymi z nimi uczuciami. Sam fakt, że terapeuta widzi uczucia drugiego człowieka w niektórych z tych spraw prowadzi w rozmowie do sytuacji, w których tak czy siak udaje się je rozwiązać a one przestają być obciążeniem.

Awatar użytkownika
wurm
zaufany użytkownik

Post autor: wurm »

A kogoś bliżej Bydgoszczy nie znacie w sumie jak teraz będę szedł do lekarza to i tak poproszę o skierowanie na terapie
I'm just the man in the middle
Of a complicated plan.
No one to show me the light.

AliceZet
zarejestrowany użytkownik
Status: NIKT

Post autor: AliceZet »

Na pewno jest to ciężkie przeżycie. Ja w Warszawie korzystałam z pomocy specjalistów przy ul. Chmielnej28A m 1 i 2 . Mogę w pełni polecić to miejsce i Krzysztofa Dziewulaka.

Trzymajcie się ciepło!

Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik

Post autor: Meduzola »

Ludzie kochani, takie rzeczy można wygooglować albo znaleźć w gazecie lokalnej..!

Awatar użytkownika
zbyszek
admin

Terapeuta jak hydraulik - warto brać z polecenia.

danielek
zaufany użytkownik
Status: portier

Post autor: danielek »

zbyszek ma rację.

Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik

"Z polecenia lepszy"... Dr Paweł ma na znanylekarz.pl same pozytywne opinie typu "plaster miodu na duszę", a jak go sprowokowałam werbalnie w czerwcu 2017, to dał mnie od czwartku do soboty w pasy..!

danielek
zaufany użytkownik

Meduzola pisze: ndz sty 07, 2018 4:24 pm "Z polecenia lepszy"... Dr Paweł ma na znanylekarz.pl same pozytywne opinie typu "plaster miodu na duszę", a jak go sprowokowałam werbalnie w czerwcu 2017, to dał mnie od czwartku do soboty w pasy..!
Co za uj.

Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik

Na izbie przyjęć wiedziałam, że mnie zatrzymają w szpitalu, więc byłam nakręcona jak Messerschmidt. Wygarnęłam mu, co o nim myślę, życzyłam złego jego ojcu i walnęłam pięścią o biurko w zemście za Chlorprothixen, który mi przepisał trzy lata temu. Ale policjant, który mnie przywiózł, Hubert, lat 27 jest mistrzem we wsadzaniu ludzi do psychiatryka przy rodzinnych kłótniach, przy czym ja sama po tą policję zadzwoniłam.

danielek
zaufany użytkownik

Też mi nie służy Choroprotixen

Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik

danielek pisze: pn sty 08, 2018 11:14 am Też mi nie służy Choroprotixen
Po nim (wzięłam podwójną dawkę trzy lata temu) serce biło mi jak młot, ale zasnęłam, przebudziłam się w nocy i jak zaczęłam schodzić do piwnicy, przewróciłam się, traciłam świadomość. Potem dostałam go na noc w Łodzi i podobna sytuacja, omdlałam rano jak mnie zerwali z wyrka na pobranie krwi, ale napisali mi w karcie na czerwono: "Zakaz podawania Chloroprothixenu".

NatalieG
zarejestrowany użytkownik
Status: Nauczyciel
Gadu-Gadu: 26573313

Post autor: NatalieG »

zbyszek pisze: czw kwie 06, 2017 2:32 pm Witam, chętnie zaoferuje kontakty do psychoterapeutów przyjmujących w Warszawie. Mnie psychoterapie wiele rozwiązała.
Cześć wam!

Cyt. p.Zbyszka,chciałam polecić bardzo dobrą psycholog,psychoterapeutkę z Warszawy.
Pani Maria Wolak-Chmiel-wystarczy wygooglować,aby dostać namiary na tę/tą psycholożkę.

Krótki opis: Pani Marysia jest osobą,bardzo empatyczną,pamiętliwą( pamięta,kto co lubi,chce wnikliwie poznać daną osobę) Można napisać sms'a, skonsultować się , umówić , jeśli ktoś tego potrzebuje.Być po prostu, w stałym kontakcie. (Bynajmniej ja tak mam), to mi pomaga i uświadamia,że nie zostałam z chorobą sama.
Oprócz osobistego uroku, p. Marysia jest bardzo pozytywną osobą,mającą swoje pasję i cele oraz zasady. Zawsze przyjmuje punktualnie, jeśli coś się dzieje, przyjmie wcześniej. Wnosi niesamowitą aurę swoją osobowością. Jest godna polecenia.

Pozdrawiam Was!
Natalie

Kefas
zaufany użytkownik

Post autor: Kefas »

Mnie przerobili na pasztet takimi specyfikami jak was.
.Najbardziej zawinił w tym wszystkim Kościół nakazując się leczyć pod groźbą grzechu.Bezkrytycznie wierząc w chorobę....Czy ten Episkopat to już udaje tylko że wie skąd się wzięły choroby psychiczne?Na szczęście jeszcze są mądrzy kapłani...i lekarze...Zapamiętajcie sobie co teraz napiszę...Lucyfer wie o nas wszystko w wymiarze psychicznym,fizycznym.Ale ma ograniczony do nas dostęp pod warunkiem że jemu nie służymy.Nie zna naszych myśli,ale domyśla się o czym myślimy.Bardzo go to denerwuje gdy uda mu się nas wywieść w pole i zdezorientować a gdy się zorientujemy i skierujemy swe myśli ku Bogu,On jednym ruchem niweczy Jego wysiłki.Krzyczy bluzga,i mówi że to niesprawiedliwe.nie zna też najgłębszej warstwy duszy i bardzo się denerwuje z tego powodu.Wybiera sobie ofiary najbardziej cenne.Tych którzy są mniej istotni próbuje potępić przyjemnościami oferuje wszystko,sławę władzę.Pieniędzy już zaoferować nie może bo teraz ma je każdy,kto "nadawał się do bogactwa"..Ale o tym jest Ewangelii.."kuszenie Jezusa na pustyni"Choroba psychiczna jest po to żebyś wiedział więcej o tamtym świecie.Choroba psychiczna jest po to aby objawić światu Boga.Szczerze to mi się nie chce wracać do zdrowia po tym co przeżyłem.
Największym przejawem geniuszu kobiety jest miłość macierzyńska.

Kefas
zaufany użytkownik

Dobrym lekiem na to żeby zrozumieć co w nas tak naprawdę się dzieje jest,odkrycie prawdy.Badajcie naukę Kościoła Katolickiego.Dowiecie się bardzo dużo o mechanizmach działania.

Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec

Post autor: Słonecznik1 »

jesteś księdzem czy co bo moim zdaniem to kościół niesie troche mądrych słów ale mase bzdór też zresztą sam kościół żyje w kłamstwie.
Jakie prawdy o mechanizmach ty tam widzisz i wogóle dawno się leczyłeś dobrze się czujesz? Wierze w Boga ale nie w kościół

Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec

Post autor: Słonecznik1 »

Kościół Katolicki moim zdaniem nie jest żadnym wymiernikiem prawdy . Byłoby pewnie fajnie ale tak jest jak jest i to troche denerwujące za co oni się uważają i jak ludzie świrują .Według kościoła katolickiego żyjesz raz , sprawiedliwe życie miej na względzie biochemie w mózgu geny status , kraj wszystko . 1 miesiąc ktoś żyje i jak będzie oceniony do nieba czy do piekła . Inni co są innego wyznania zapewne nie będą zbawieni co? popukaj się w głowe . Choć akurat na tej stronie to nie powinno dziwić. Należy być dobrym ale Biblia jest pełna dziwact i bredni

Kefas
zaufany użytkownik

jeju nie czytam co ty piszesz
ja to wole iść na ulice zbierać złom niż załatwiać sprawy.Ci ludzie to jest piekło.Mam was gdzieś....nara.

Kefas
zaufany użytkownik

jak się czujecie?To dobrze.

Wróć do „psychoterapia”