....

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik

Re: Czy mózg może się popsuć gdy bierze się raz leki a raz nie?

Post autor: hvp2 »

Ja, żeby mieć pewność że lek zażyłem, odnotowuję sobie każde zażycie leku w pamiętniku z podaną godziną.

Również jestem zwolennikiem tezy że leki tego typu należy brać systematycznie, za ostatnie kilkanaście lat bez dawki neuroleptyku byłem może jeden dzień maksimum.

Z drugiej strony jednak uważam że należy brać najmniejszą skuteczną dawkę więc jak się nic nie dzieje, nie ma żadnych objawów, które można byłoby podciągnąć pod tzw. wytwórcze, to sobie obniżam dawki w dół tak nisko, jak tylko jestem w stanie zdrowotnie to wytrzymać.

-----------
PS. To jest mój 7700 post. :D
Ładna liczba, choć nie okrągła do końca.

Awatar użytkownika
piotrs
zaufany użytkownik

Post autor: piotrs »

leki powinno sie brac codziennie regularnie o tych samych godzinach jak ktos bierze rano to rano np ja codziennie wieczorem 1 tabletke po blistrze widze ze ubywa

kulakila
zarejestrowany użytkownik

Post autor: kulakila »

Cała schizofrenia jest dla kasy.. :clap: czyli np. po to żeby zarabiać na lekach.
Dlatego jeśli jesteś wpływowym klientem to jesteś na ulubionej liście do rzekomej pomocy i zaczyna się jazdą. Także jak zależy ci na spokoju a przede wszystkim życiu to wystarczy się nie nadawać na frajera,( znam z autopsji ) przez rok walczyli ze mną aż odpuścili. Dopiero wrócili po jakimś czasie gdy zapaliłem marihuanę...także narkotyki też przydatne jak nie bardziej, w końcu po to są żeby uzależniać, tak samo jak zwykła chemia czyli leki, ktoś widzi różnice? Na to samo pomagają na co szkodzą...po to żeby uzależniać a nie leczyć przypadkiem, wybór należy do Ciebie.

Eden
zaufany użytkownik

Post autor: Eden »

.
Ostatnio zmieniony sob kwie 11, 2020 3:31 pm przez Eden, łącznie zmieniany 1 raz.

redaktor
zaufany użytkownik

Post autor: redaktor »

Nie wiem... wiem tyle, że najbardziej mózg mi się popsuł, kiedy odstawiałem leki po to, by móc w siebie wlewać alkohol...

pewnie dlatego wyhodowałem sobie zaniki istoty szarej... :evil:

Wróć do „definicje pojęć, często zadawane pytania”