Czym są tajemnicze koincydencje, których doświadczyłem?

Moderator: moderatorzy

Regulamin forum
W tym dziale można pisać teksty wykraczające poza uporządkowaną dyskusję na konkretny temat. Nie polecam go osobom szukającym spokojnej rozmowy.

Czym według Was są obserowane przeze mnie koincydencje?

Efektem działania sił nadprzyrodzonych
8
21%
Urojeniami, objawem psychozy (zwłaszcza schizofrenii)
17
45%
Ideami odniesienia czy innymi myślami podobnymi do urojeń, ale nie urojeniami
6
16%
Przypadkiem, a coś tego typu mógłby zauważyć i zwykły człowiek, gdyby przykładał większą uwagę
7
18%

Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika
kotek
zaufany użytkownik

Re: Czym są tajemnicze koincydencje, których doświadczyłem?

Post autor: kotek »

Uwaga, wulgaryzmy i nieprzyzwoite treści (zwłaszcza w linkowanych filmach, nawet w tytułach)! Te obsceniczne treści wywoływały całkiem liczne koincydencje...

Treści o sprośnej, wulgarnej kreskówce "Kapitan Bomba" chowam w spoiler, bo są jednak wyraźnie nieprzyzwoite...
Spoiler!
https://www.youtube.com/watch?v=_bCpqEm99Dk - KAPITAN BOMBA - KAPITAN DVPA (ODC. 62)
https://www.youtube.com/watch?v=A-PFFmpT-PQ - KAPITAN BOMBA - DVPOKOSMICI (ODC. 44)

W odc. 62 są dwa odcinki "Kapitana D**y", w pierwszym jest coś odnośnie karabinu w odbycie Kapitana D**y, a w drugim strzelają kosmici, a załoga ludzi ukrywa się za skałą (całkiem podobną do tej z odcinka 44), dwaj żołnierze z karabinami wydalają stolec, drugi z nich mówi, że chciał "puścić bąka" (pier**ąć), a nie zdefekował ze strachu. W "logo" "Kapitana D**y" litera "A" na końcu drugiego słowa ma "dziurę" w niej (w górnej jej części) wyglądającą jak... odbyt (należy się dokładniej przyjrzeć, aby to zauważyć).

W odc. 44 kosmici w kształcie okolicy pośladkowej z widocznym odbytem ("dziu*ą w d**ie") strzelają do żołnierzy Gwiezdnej Floty (uzbrojonych w karabiny) ukrytych za skałą, a Kapitan Bomba obnaża pośladki i odbyt i pokazuje je D**okosmitom i mówi (udając kosmitę), że zabił ludzi, kosmici się "nabierają" i Gwiezdna Flota wkracza do akcji, strzelając do D**okosmitów.
https://www.youtube.com/watch?v=MlKB7g2iKBk - A whiff of the Wind of War - Let's Play Fallout: Nevada #54
https://www.youtube.com/watch?v=5BYOK6JQue0 - In search of a legendary legend - Let's Play Fallout: Nevada #31

W pierwszym filmie spotkanie z Big Hole (aluzja do odbytu kosmity z filmu "Ewolucja" z 2001 r.), w którym można napotkać wielki otwór odbytowy, wielką d**ę, a w drugim występuje spotkanie "Dear John", gdzie widzimy m. in. sporą bombę termojądrową (thermonuclear bomb).

Podczas spotkania z odbytem w #54 gracz w pewnym momencie wyciąga karabin myśliwski z lunetą i chce strzelić w odbyt (czy do odbytu), ale w grze nie można tego uczynić. W karabin myśliwski z lunetą jest też uzbrojony gracz podczas spotkania w filmie #31, podczas tego spotkania pada słowo "reference" (odniesienie, nawiązanie) z ust gracza komentującego grę .

W filmie #54 dwa razy pojawia się słowo "reference" (mówi je gracz) w związku ze spotkaniem Big Hole, a ono kojarzy się z "ideas of reference" (ideami odniesienia) czy "delusions of reference" (urojeniami odniesienia).

https://www.youtube.com/watch?v=JjhmHg0AI0Y - Power Armor doesn't protect against needles - Let's Play Fallout: Nevada #112​

W filmie tym także jest spotkanie z Big Hole i podczas niego dwa razy pojawia się słowo "reference", podobnie jak w #54! Wcześniej gracz usiłuje wysadzić odbyt w powietrze za pomocą materiałów wybuchowych (wręcz pewnego rodzaju "bomby")

Awatar użytkownika
kotek
zaufany użytkownik

"Koincydencje" z d*** wzięte... "Dosłownie" :) Dziwne te "koincydencje"...

Pierwszy film z let's playa gry Fallout of Nevada (Fallout: Nevada) Colonela RPG, podczas którego występuje spotkanie specjalne oznaczone małym zielonym kółkiem, widziałem 14.10.2018. Był to film #54 (z Big Hole). Wręcz "od razu" zauważyłem jakieś "koincydencje"! "Koincydencji" z Big Hole dostrzegłem naprawdę sporo do dnia dzisiejszego.

W #31 i #54 można znaleźć jeden kamień (angielskie "Rock" (dosłownie: "Skała") zostało w polskim Falloucie 2 (do którego Fallout: Nevada jest total conversion modem) przetłumaczone jako "Kamień"), który można wziąć do ekwipunku. Jeden kamień - ein Stein po niemiecku (Einstein miał spektrum schizofrenii (schizotypię?) i (lub) autyzm/CZR), einstein (einsteinium) to nazwa pierwiastka chemicznego o liczbie atomowej 99 i symbolu Es.

[Es] - tak czasem wymawia się angielskie słowo "a**", oznaczające "d**ę", ale wymowa bywa też (bardziej jak) [as], a As to symbol pierwiastka o liczbie atomowej 33 (arsenu, As - nazwa i symbol jeszcze bardziej kojarzą się z anglojęzycznymi słowami na "d***"!). Liczba 99 dzieli się przez 33, a średnia arytmetyczna tych dwóch liczb to 66; liczby: 33, 66, 99 tworzą ciąg arytmetyczny, każda z tych liczb składa się z dwóch tych samych liczb będących odpowiednio: trójkami, szóstkami, dziewiątkami (psychika "widzi" tu "aluzję" do 3, 6, 9 Tesli, który też mógł mieć spektrum schizofrenii (schizotypię) lub (i) autyzm/CZR, w dodatku miał OCD związane z liczbami podzielnymi przez 3 i brudem (miałem i mam podobnie...)). "Jakie dziwne to".

"Wiem, wygląda jak urojenia schizofrenika..." :) "Bardzo mnie to rajcuje"...

W spotkaniu Big Hole są jedne zwłoki - Iry Kane'a (w angielskiej wikipedii określonego jako "Colonel (Ret.)", czyli "Pułkownik (w stanie spoczynku)"). W spotkaniu Dear John też są jedne zwłoki - szczątki Sierżanta Konga (Remains of Sergeant Kong). Pułkownik, sierżant - wojskowi. Kapitan (Bomba, D**a) - też wojskowy! "Koincydencja"...

Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec

Post autor: Słonecznik1 »

nie wydaje ci się ,,kotek,, że twoje koincydencje spowodowane są zbytnim skierowaniem uwagi na własną osobę lub osamotnienie i twoja psychika doszukuje się wieści z tv np. Ale nie mówię czasem dziwne rzeczy się zdarzają dziwne zbiegi okoliczności . Dla mnie może i masz racje ale co z tego wnioskujesz jest to jakichś dowód na cos czy co?

Awatar użytkownika
kotek
zaufany użytkownik

Mogę snuć hipotezę, że "koincydencje" to objaw psychiatryczny czy nawet zaledwie "skutek zbytniego skoncentrowania na sobie". "Koincydencje" miałyby dowodzić, że to, co nadprzyrodzone, istnieje.

Ciąg "gatomowonowy"/"tailmonowy" - 191, 227, 263. Addytywne liczby pierwsze o sumach cyfr wynoszących 11 każda, tworzące ciąg arytmetyczny o różnicy 36 i sumie cyfr 33. 3 liczby, 6 różnych "rodzajów" cyfr, 9 cyfr. Po jednym razie występują m. in. cyfry: 3, 6, 9.

Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Post autor: Amannn »

Kotek te koincydencje jakie opisujesz to po prostu przypadki i nic więcej.

Awatar użytkownika
Erratas
bywalec

Post autor: Erratas »

Był taki film polski "Przypadek" w reżyserii Kieślowskiego
Dobrze pokazuje jak życie ludzkie może różnie się potoczyć

Awatar użytkownika
kotek
zaufany użytkownik

Trudno mi się zabrać za pisanie o "koincydencjach" w Internecie... Mam myśli, że oznaczają one, że na pewno nie będę potępiony, że ta rzeczywistość jest jedną wielką solipsoidalną symulacją albo jestem historycznym apostołem jedynego Boga. "Bardzo nie chcę iść do piekła". Moja natura NIENAWIDZI cierpienia.

#54 - A whiff of the Wind of War - let's play do gry Fallout of Nevada (aka Fallout: Nevada) na kanale Colonel RPG na YouTube.

Pierwiastek chemiczny o liczbie atomowej 54 to ksenon (symbol Xe, ang. xenon). Jest to gaz szlachetny, nazwa związana jest z greckim słowem oznaczającym "obcy".
Spotkanie specjalne Big Hole (Wielka Dziura) - jest w nim wielki odbyt obcej formy życia, z którego wydobywają się toksyczne gazy, spotkanie to nawiązuje do filmu "Ewolucja" z 2001 r., gdzie Irę Kane'a grał David Duchovny.
"Ks." i "x." używane są jako skróty słów ksiądz/xiądz, które to słowa oznaczają duchownego. W polskiej nazwie pierwiastka o l. at. 54 angielskiej literze "x" odpowiada "ks" (słowa "xenon" i "ksenon").
Po usunięciu dwóch pierwszych liter w słowie "Xenon" (stanowiących symbol chemiczny ksenonu - Xe) zostanie słowo "non" (palindrom). Po rosyjsku (w alfabecie rosyjskim) taką pisownię, jak słowo "non" napisane alfabetem łacińskim, ma w języku pisanym odręcznie słowo "pop" ("поп").
Поп - słowo to oznacza w potocznym rosyjskim księdza (pewnego duchownego) prawosławnego, obecnie słowo "pop" w odniesieniu do owego duchownego jest (przynajmniej niekiedy) uważane za pogardliwe, pejoratywne, obraźliwe i niestosowne. "Поп" to także dopełniacz liczby mnogiej rosyjskiego rzeczownika "попа", który oznacza "pupę" ("zadek", "tyłek", pośladki)! Odbyt kojarzy się z pupą, jest pomiędzy pośladkami...

W tytule "A whiff of the Wind of War" trzy słowa (największa ich liczba spośród słów w tym tytule) zaczynają się na literę "w", a pisana litera "w" może wyglądać jak... dwa pośladki (zaokrąglona).

[Nie chcę nikogo gorszyć cytowanymi wulgaryzmami] Poniżej linki do definicji w angielskim "miejskim słowniku" www.urbandictionary.com do haseł zaczynających się od słowa "ass" (będącego uznawanym nawet za wulgarne określeniem pośladków lub odbytu w amerykańskiej odmianie języka angielskiego, poza tym może ono znaczyć też "osioł") i mających po tym słowie odpowiednio słowa: whiff, wind, war:
- Ass Whiff - https://www.urbandictionary.com/define. ... ss%20Whiff (26.06.2009),
- Ass Wind - https://www.urbandictionary.com/define. ... Ass%20Wind (11.03.2009),
- Ass War - https://www.urbandictionary.com/define. ... =Ass%20War (definicja z 07.03.2017, w Google tuż pod linkiem do tego hasła był link do hasła "Columbian Ass War" (https://www.urbandictionary.com/define. ... 0Ass%20War), a słowo "Columbian" nawiązuje do Krzysztofa Kolumba (po hiszpańsku nazywającego się Cristóbal Colón i znanego z odkrycia Ameryki (akcja Fallout: Nevada dzieje się w Ameryce, nazwa "Nevada" pochodzi z hiszpańskiego), Colón - bez kreski nad "ó" zostaje słowo "colon", które po angielsku oznacza "okrężnicę", czyli jelito grube, a więc miejsce, w którym "wytwarza się" kał, a kał wychodzi z odbytu, podczas spotkania specjalnego Big Hole jest wielki odbyt)).

Awatar użytkownika
kotek
zaufany użytkownik

https://thetruthisfromgod.com/2020/02/0 ... 20-part-3/ . Krótki tekst z tej (obszernej) strony:
The Koran is even the greatest miracle that has ever existed, FOR IT IS THE PURE AND ENDLESS WORD OF ALLAH HIMSELF.
Inny fragment:
God gave the Koran as a miracle to the prophet Muhammad, but also to me, his ultimate messenger, in order to reveal through me the mysteries of the Koran which until then had remained unknown, which represents additional proof for you that I am for sure the messenger of God.

In reality, there is no need to write dozens of thick books on the number 19 or to try to break its mystery through computers, as did the great misguided that are Rashad Khalifa and Edip Yuksel. The secret of this mystery is simply contained in the verse itself for one who has the Knowledge of God.
There are nineteen watching over it. We have assigned as Guardians of the Fire only Angels. S74:V30-31
The answer is right there before your eyes, the number 19 actually represents the count of the guardians of hell, who are 19 angels or rather 19 fallen angels, but still angels all the same by nature. For, even fallen, they remain angels, and Satan is the 19th of them and will be the Master of Hell.
Pojawiają się w "psychice" myśli, że Szatan chce mnie użyć jako swojego ważnego narzędzia...

Awatar użytkownika
kotek
zaufany użytkownik

- aaaa

Fragment niewielki) z https://thetruthisfromgod.com/2020/02/0 ... 20-part-3/ (opisuje powyższy film):
Duration: 10 seconds, 10 for the X, referring to Satan in his role of false Jesus. Player 12 passes to player 11 who scores. The 12 for the disciple of Satan, who passes to the 11, Satan, to signify that he serves Satan. The name of the video is “aaaa”, for 1111, the satanic plan to push men to rebellion and thus lead them to hell. The name of the channel is “Angelo KLN9600”, in reference to the fallen angels, and we find the 96 which means that he belongs to the family of the devils. The channel has 5 subscribers, which corresponds to one of the numbers I have listed for you. Notice that his number of subscribers never increment.

Awatar użytkownika
kotek
zaufany użytkownik

Here you have a whole family of devils who show their faces. The 2 children are also devils, a white and a black in reference to the hybrid, and to the masonic duality. This video is not normal, the father, a devil among men films the 2 children playing, then at 2:00 he zooms without reason and insistently on a banner with the inscription “Sonic”, because the character of Sonic actually represents Satan. Another obvious proof, at 2:14 he zooms with great insistence on the back of a car written on it “hybrid”, to signify that they are devils, ie hybrids. The video is called “my first video I made when I was 6“, the 6 referring to 666. The channel has 6 subscribers for the 666. The avatar of the channel is a Street Fighter character, because the devils are precisely street fighters.
Fragment strony https://thetruthisfromgod.com/2020/09/1 ... among-men/

Obrazek
1 subscriber, the NY represents Satan and not New York, the red cap, for the blood and death that the devils will bring to earth. De’Angelo Lee, for “fallen angel”, the promotion of the false Jesus Christ who will be played by Satan. Trump lol = Hail Trump, Trump being the antichrist, with the 4 pillars behind symbolizing the death which Trump will bring with World War 3 in 2020. The playlist with 4 videos, the 4 designating death, and the character representing a devil among men. the number of videos per playlist: 7 for apocalypse, 3 for the deception of Satan, the pyramid, the trinity, 4 for death.
Powyższe z tej samej strony.

Awatar użytkownika
kotek
zaufany użytkownik

"Psychika" ma idee, że moje "KOincydencje" są znakiem, że jestem kimś wyjątkowym w dziejach Stworzenia, przez m.in. nawiązywanie tych "KOincydencji" do "superkoincydencji" KOranicznych, ma też "myśl", że moje zaburzenia obsesyjno-KOmpulsywne są szczególnym dopustem (podobnie jak inne moje zaburzenia psychiczne), "psychika" może kojarzyć KOronawirusa z "jej" neologizmem "KOranowirus" (te same litery, tylko trochę przestawione) i "KOincydencjami".

"Neologizm" "koranowirus", zdaniem "psychiki", miałby wskazywać na bardzo uciążliwego koronawirusa SARS-CoV-2, ale i sugerować, że Koran jest czymś bardzo złym, niczym koronawirus SARS-CoV-2, bardzo szkodliwym dla świata. Słowo "coronavirus" ma tyle samo liter, co słowo "coincidence", oba słowa zaczynają się na te same dwie litery.

"Koincydencje" mogą "psychice" wskazywać przede wszystkim na Koran.

Awatar użytkownika
kotek
zaufany użytkownik

"Przed chwilą" zauważyłem "koincydencje" związane z angielskim wyrazem "vault" (schron, krypta (tak tłumaczono to słowo na polski w kontekście gier z serii Fallout)). "Zastanawiałem się" nad Vault 23. V - symbol chemiczny pierwiastka o liczbie atomowej 23. V - 5 w zapisie rzymskim. Słowo "vault" ma 5 liter. Suma cyfr w liczbie 23 to 5. 5 i 23 to liczby pierwsze i liczby Thabita (321 numbers). To wiedziałem już wcześniej. Ale "zauważyłem" coś nowego...

V - 22. litera alfabetu angielskiego.
U - 21. litera alfabetu angielskiego.
T - 20. litera alfabetu angielskiego.

Pozycje liter v, u, t w słowie "vault" tworzą ciąg arytmetyczny (1, 3, 5). Liczby 22, 21, 20 tworzą ciąg arytmetyczny o średniej arytmetycznej 21. Na starych telefonach komórkowych litery T, U, V były na jednym przycisku (tym z numerem 8 ). Vault City (Kryptopolis) pojawia się w Fallout 2 i w modzie do niego o nazwie Fallout of Nevada (Fallout: Nevada), w tej lokacji zaczyna się Krypta 8 (w której kończy się i zaczyna akcja let's playa Colonela RPG dla Fallout: Nevada (w której to grze jest lokacja specjalna Big Hole, w odniesieniu do Krypty 8 w Fallout 2 w rozmowie z jedną z mieszkanek Vault City pojawia się fraza <big hole>)).

A - 1. litera alfabetu angielskiego.
L - 12. litera alfabetu angielskiego.

1 + 12 = 13. 13 - liczba atomowa pierwiastka chemicznego o symbolu Al.

20.07.2022 - w dacie występują cztery cyfry "2", dwie (lub trzy, licząc nieznaczące zero w numerze miesiąca) cyfry "0", nie ma cyfry "1", ale zamiast tego jest cyfra "7", oznaczająca liczbę, która w połączeniu z liczbą 21 tworzy mój najbardziej "koincydentny" dublet - 21.7. Jednego dnia brakuje do 21.7.2022, jedności brakuje, aby litera "V" była 23. literą alfabetu angielskiego (jest nią "W", zaś "V" jest 22. jego literą), jedności brakuje też, aby litera "V" była 21. literą (którą jest "U"). Litery "U" i "W" "pochodzą" od litery "V" (https://en.wikipedia.org/wiki/Latin_alphabet - w starołacińskim alfabecie i klasycznym łacińskim alfabecie nie ma "U" i "W", jest tylko "V").

Awatar użytkownika
kotek
zaufany użytkownik

Znowu stało się coś bardzo dziwnego...

Około zachodu słońca 20.07.2022 oglądałem i słuchałem film pokazujący cuda związane z podzielnością przez 19 i pierwszym rozdziałem Koranu: ISLAM KTÓREGO NIE ZNASZ : MATEMATYCZNY CUD KORANU. Jest w nich mowa o stosunkowo wielu liczbach podzielnych przez 19. Po słuchaniu o tych zależnościach przez jakieś kilka minut pisałem w zeszycie. Najpierw zapisałem związaną z Falloutem 2 i modami do niego frazę L5-AA23 TK-421. Litery L, A i K są ostatnimi literami przed cyframi w sekwencjach występujących w tej frazie. Pierwsza część frazy to L5-AA23, druga to TK-421. Z pierwszej części mamy litery: L i A. Nie ma pierwiastków chemicznych o symbolach L lub A, jest za to pierwiastek o symbolu La (lantan, liczba atomowa 57). Z drugiej części mamy literę K. K to symbol potasu, pierwiastka o liczbie atomowej 19. Suma liczb 57 i 19 wynosi 76 (liczba atomowa osmu (Os), zaś ich różnica oraz średnia arytmetyczna - 38 (liczba atomowa strontu (Sr)).

Liczby: 19, 38, 57, 76 są czterema najmniejszymi liczbami dodatnimi podzielnymi przez 19!!! No mocna "koincydencja". "Koincydencja", Koran, czasy koronawirusa COVID-19.

Jeśli chodzi o K, to dwie litery K tworzą frazę KK, czytaną w polskim jako [kaka]. "Kaka" może być określeniem kału. W Internecie spotkałem zapis "kk" na określenie kału. Dwa K - dwie liczby atomowe potasu - 19 i 19 - suma wynosi 38. Polska nazwa pierwiastka chemicznego o liczbie atomowej 38 ("stront") w języku niderlandzkim oznacza... łajno czy g****, a więc "kakę"! Symbol potasu K pochodzi od słowa "kalium", które kojarzy się ze słowem "kał", "kal" jest angielską transkrypcją rosyjskiego słowa кал, oznaczającego, podobnie jak w polskim, kał. Łacińska nazwa potasu ("kalium") pochodzi z języka arabskiego (a oryginalny Koran jest po arabsku).

Wróć do „varia”