Czy u Waszych dzieci też tak się zaczynało ?

Moderator: moderatorzy

cezary123
zaufany użytkownik

Re: Czy u Waszych dzieci też tak się zaczynało ?

Post autor: cezary123 »

Kikimora pisze: pn lut 01, 2021 7:46 pm Ja nie mogłam pozwolić sobie na słabość, bo dla dzieci miałam być opoką. I długo byłam. Aż poległam i wszystko skończyło się tragicznie.
Każdy może pozwolić sobie na słabość. A co się stało?

Awatar użytkownika
tylkoktoś
zaufany użytkownik

Post autor: tylkoktoś »

Moim zdaniem rodzic nie może ot tak sobie pozwolić na słabość,to nie może się stać za jego przyzwoleniem,ale może w końcu przegrać z natłokiem obciążenia psychofizycznego zupełnie się na to nie godząc. Czym innym jest przegrana z pozwolenia sobie na słabość ,od przegrania jak nie jesteśmy w stanie już walczyć mimo nieustających chęci .Więc nie każdy może sobie pozwolić na słabość,zwłaszcza nie Ci od których tak wiele zależy.Pomijam że matka polka w oczach społeczeństwa powinna być heroiczna i że zawsze jak zawodzie ojciec ,to słychać krzyki "a gdzie była matka" co przekłada na nią większość odpowiedzialności.Co nie jest sprawiedliwe.
Jest mi bardzo przykro jak ktoś przegrywa z losem,sam jestem ciekaw co się stało,i czy można Pani pomóc.

Awatar użytkownika
Sportowiec
bywalec
Status: Student

Post autor: Sportowiec »

Jacek Szafałowicz dzisiaj z rana popełnił samobójstwo.
ZUS to hajs! Bølmo und Northampton and Torquay są znane! :eusa-violin: :angelic-grayflying:
Erling Braut Håland to będzie bardzo dobry piłkarz! New æra of evolusjon? Hjernescan! Min real navn er død råtten drømmer! Morbus mortalis + amentia!

Awatar użytkownika
Erratas
bywalec

Post autor: Erratas »

Sportowiec pisze: czw lut 04, 2021 6:49 pm Jacek Szafałowicz dzisiaj z rana popełnił samobójstwo.
Kim jest Jacek Szafałowicz?

Pikolo
bywalec

Post autor: Pikolo »

Brawo naszczescie zostal uleczony przed śmiercią albo leczony. Ja swoim rodzicom powiedziałem, ze jak będą wpływać na moje leczenie. To tez tak zrobię, i sam zdecydowałem o leczeniu. Odstawilem leki powoli zmniejszając dawki do zera i cieszylem sie 13 letnia remisja. Teraz znowu leki odstawione stawione ponieważ 3 miesiące temu niestety mialem nawrót choroby.
Byc moze mama wolala sie cieszyć z kasy ktora dostała na chore dzieci. Dziwne dwoje dzieci chore a mama nie ? Proponuje rodzicom sprobowac przez jakiś czas co podają swoim dzieciom i psychiatrom tez. Przeciez te leki nie szkodza a wręcz poprawiają jakość życia. Tak koledze poprawily zycie ze je sobie odebrał. Zapraszam do wątku jak odstawic leki. Tam jest moja skrocona historia.

Awatar użytkownika
Jaskolka
zaufany użytkownik

Post autor: Jaskolka »

Moja córka -tak- zawsze była spokojna i mówiono, ,,mama spokojna to i córka spokojna''
Mam dwie córki. Jedna otwarta , wesoła, druga zamknięta w sobie.
Teraz kiedy ma 30 lat wychodzą na wierzch zaburzenia. Widziałam potrzebę kontaktu z psychologiem, psychiatrą. Do pierwszego chodziła, i psycholożka powiedziała ,,że taki urok mojego dziecka'' do psychiatry nie, bo córka miała plany życiowe i miała by do mnie pretensje , że zepsułam jej papiery. Teraz już wie , że musi się leczyć.
Nie ma jednak siły sama, ma 30 lat i nie może sobie poradzić .

Pikolo
bywalec

Post autor: Pikolo »

Jakie corka ma zaburzenia i jak sobie radziła az do 30 skoro sa poważne? Nie przesadzasz ?
Ostatnio zmieniony sob lip 02, 2022 9:46 am przez Pikolo, łącznie zmieniany 1 raz.

cezary123
zaufany użytkownik

Post autor: cezary123 »

Jaką diagnozę jej szykują?

Awatar użytkownika
Jaskolka
zaufany użytkownik

Post autor: Jaskolka »

Na chwilę obecną ma zaburzenia obsesyjno kompulsywne. A tak po ludzku czuje takie napięcie że wyrywa sobie włosy, wszędzie, na głowie już nie ma, jest łysa,.
Ma podobne objawy jak u mnie kiedyś ja w wieku też 30 lat. Ja łagodziłam je alkoholem, był skuteczniejszy od leków. Ona też ma takie skłonności.
Była w szpitalu ponad miesiąc, ma skierowanie na terapię zamkniętą 3 miesiące. Tam trudno się dostać.
Córka jest bardzo osłabiona tym napięciem, od leków tyje, źle to znosi.

Wróć do „moje dziecko jest chore”