samobojstwo, jakie leki ?

Moderator: moderatorzy

F20
bywalec
Status: Elektrotechnik
Gadu-Gadu: 63718896

Re: samobojstwo, jakie leki ?

Post autor: F20 »

lawenda pisze:
F20 pisze: Do póki miałem zmartwienia rodzinnę to miałem jakaś misje pomimo ze mialem dno to istnialem dla tej misji DZISIAJ NIMAM JUZ NIC !
Otóż to, znikł sens życia i człowiek zaczyna błądzić. Szuka i szuka i wciąż czuje że to nie to. Życzę Ci żebyś znalazł to co zgubiłeś :) .
Na studiach żyłem marzeniami i dużą nadzieją kiedy skonczylem studia i nadszedl czas realizacji to mnie schizofrenia udupila w zyciu ktorego niechcialem potsm nalozyly sie na to tragedie rodzinne. Kiedy sie skupilem na dramacie rodzinnym to mniej mnie bolalo przegrane zycie, a bardziej dramaty przy ktorych non stop krążyłem bo niemiałem żadnej odskoczni bo niby czym innym mialem sie zajac tym zasranym zyciem ? Do tego chizofrenian harcowala sobie jak chciala nieprzejmujac sie niczym. Dzisiaj jak mi wszyscy poumierali to stracil mi sie sens zycia. Dzisiaj bede mogl zaczac od tego punktu jaki moglem miec po studiach bo przeciez tez taki mlody i swiezy jestem nie bede czul dzieki temu ze mi schizofrenia lata z zycia zmatretowala. Juz mnie schizofrenia ustawiala w ubieglym roku ze musze zaczynac od niczego az do dzisiaj mi paranoja na tym punkcie odbija. Najlepiejniech sens mojemu zyciu nadaje schizoidalna ksiezniczka na ktorej temat juz nerwowych spazmow dostaje i piany na ustach. Nie bede teraz mogl dlugo szukac kogos innego i bede musial zyc w samotnosci bo musse czekac az mi sie schizoidalna naprawi. Najchetniej wyjechalbym zagranice w poszukiwaniu nowego lepszego zycia.

ŁukaszM
bywalec
Gadu-Gadu: 49936531

Post autor: ŁukaszM »

.
Ostatnio zmieniony sob maja 31, 2014 10:34 am przez ŁukaszM, łącznie zmieniany 1 raz.

F20
bywalec

Takich probn jak Ty piszesz mialem kilkanascie poczatkowo po nich wstawalem i chcialem zyc walczyc! Potem sie zmienily z jednej strony te olbrzymie pieklo ktore mnie zlamalo po ktorym chcialem sobie odebrac zycie a zdrugiej strony te olbrzymie lęki ktore wskakiwaly kiedy spalem potym jak sie nalykalem tych prochow. Zderzenie zalamania i tych lekow mnie bardzo mocno meczylo.
Dzisiaj potym nie jestem normalny ale jak schizofrenik moze mowic ze jest normalny ?.

F20
bywalec

Moje zycie to jeden klebek nerwow sa nietypowe i kryja sie wszedzie najmocniejsze szkody wyzadzaja tam gdzie niszcza cos dobrego a wlasciwie wypalaja.
Dzisiaj stoje przed dykematem wyjechania do miejsca w kraju ktore mi sie podoba co oczywiscie jienrozwiaze problemu wle go przynajmniej nie poglebi albo zostac tutaj i gotowac sie w tym sosie ktory mi upichcila schizofrenia chocby w postaci tej schizofrenicznej ksiezniczki.
Wyprowadzka to porzucenie resztek marzen zwiazanych z praca bo musialbym sie zlapac za byle co ale za to wiele schizoidalnych stanow nie mialo by racji bytu a tu na miejscu i w okolicy to mi tak mam takie perspektywy ze hoho ale jak nie przyjme to wyjde na takiego i takiego i wogole zaprzepaszcze szanse wykonywania czegos co jest znosne a wykonuje cosnczego nie cierpie.
Tego jest bardzo duzo chcialem opisac je teraz ale zapominam. Przeprowadzka rozwiaze je znikna tysiacami bo po prostu wielemzeczy hedzie niemozliwa a tym samym schizofrenia nie bedzie miala sie w czym jatrzyc.

Wróć do „autoagresja”