samobójstwa to tchórzostwo

Moderator: moderatorzy

halftoilet
bywalec
Posty: 67
Rejestracja: śr lis 09, 2011 4:46 pm
płeć: mężczyzna

Re: samobójstwa to tchórzostwo

Post autor: halftoilet »

Mi się wydaje że samobójstwo to akt najwyższej odwagi porównywalnej z tą widzianą na liniach frontu. Sam się do tego zebrałem 2 razy i stchórzyłem jak mała dziewczynka na widok strasznego filmu. Doprowadziło mnie to do stanu nędzy bo miałem dobre serce i rozdałem wszystkie swoje rzeczy potrzebującym. Ogólnie nie polecam bo nawet bardzo nudne życie w samotności ma dużą wartość. Dodam że jestem kompletnym ateistą i nie wierze że jest coś po śmierci a więc radze korzystać z daru świadomości puki się da. Dzięki takiemu poglądowi kocham dni kiedy cierpie bo i tak warto żyć.
Mniejuzniema
zaufany użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: pn kwie 04, 2011 6:18 am

Re: samobójstwa to tchórzostwo

Post autor: Mniejuzniema »

eN_ pisze:Co sądzicie o samobójstwie z nudów?
Takie do dla mnie z nudów jest glupotą.


Ale nigdy nie powiem,ze samobojstwo jest tchórzostwem. Jest to bezsilność czlowieka, nieradzenie sobie z problemami. Można latami walczyc z myslami o samobójswtwie i trwac, ale w pewnej chwili nić peka i dokonujesz eksperackiego czynu. Bywa tak w szczególnosci kiedy zostajesz często poniżanym.
Nie chcę przyjaciół, a z wrogiem sobie poradzę.
Awatar użytkownika
Emocja
zaufany użytkownik
Posty: 1536
Rejestracja: śr cze 01, 2011 7:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: samobójstwa to tchórzostwo

Post autor: Emocja »

samobojstwo..kiedy sie nie widzi celu,nie widzi jutra,kiedy zycie daje tak w dupe,ze nie masz sily zrobic sobie herbaty a na domownikow nie mozesz liczyc,kiedy boisz sie nocy,boisz sie dnia,boisz sie isc do toalety,nie mowiac o kapieli.

czy zycie ma sens? moze i ma ale czasem ja go nie widze
Nie tak łatwo jest rzecz: chcę być człowiekiem..
Zycie nie czeka na nikogo.
Zagubiona we mgle
zaufany użytkownik
Posty: 8049
Rejestracja: pn lis 08, 2010 6:15 pm

Re: samobójstwa to tchórzostwo

Post autor: Zagubiona we mgle »

Burmistrz mojego miasta podobno wczoraj popełnił samobójstwo. Byłam w pracy, kiedy usłyszałam o tym w radiu. Jest to dla nas szok.
Awatar użytkownika
Emocja
zaufany użytkownik
Posty: 1536
Rejestracja: śr cze 01, 2011 7:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: samobójstwa to tchórzostwo

Post autor: Emocja »

szokuje nas gdy slyszymy,ze ktos odebral sobie zycie,mnie to szokuje kiedy bliska mi osoba mowi o samobojstwie,ale sama czasem biore na wyliczanke,czy dzis czy jutro

Niech ziemia lekka bedzie Burmistrzowi
Nie tak łatwo jest rzecz: chcę być człowiekiem..
Zycie nie czeka na nikogo.
Mniejuzniema
zaufany użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: pn kwie 04, 2011 6:18 am

Re: samobójstwa to tchórzostwo

Post autor: Mniejuzniema »

Kiedy słyszę,że ktos popełnił samobójstwo.Jest mi ogromnie przykro, a wszególnosci kiedy to zrobiła osoba chora. Przepraszam nie urazając nikogo, ludzie czesto popełniaja samobójstwa przed karą- ze wstydu. Ze strach po popełnieniu przestępstwa.
Chory sie nad tym nie zastanawia.On tylko pragnie przyjazni, przyjaciół.Boi sie odrzucenia, więc wybiera sam swoja droge odejścia.
Nie chcę przyjaciół, a z wrogiem sobie poradzę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „autoagresja”