LGBT

i inne sprawy partnerstwa lub jego braku

Moderator: moderatorzy

Kefas
zaufany użytkownik
Posty: 1775
Rejestracja: sob sty 03, 2009 11:52 pm
płeć: mężczyzna

Re: LGBT

Post autor: Kefas »

Pycha spowodowała że Ewa zjadła jabłko a Adam zjadł.No bo jak ktoś chce być "najgorszy,najlepszy,najuczciwszy,najgroźniejszy"wszystko "naj".I dlatego gdy mama lub tata mówi"posprzątaj"no to rodzi się w nas bunt i mamy bałagan.
Największym przejawem geniuszu kobiety jest miłość macierzyńska.
cezary123
zaufany użytkownik
Posty: 26682
Rejestracja: pn paź 10, 2011 8:47 pm
płeć: mężczyzna

Re: LGBT

Post autor: cezary123 »

kemas pisze: śr maja 06, 2020 1:21 pm I dlatego gdy mama lub tata mówi"posprzątaj"no to rodzi się w nas bunt i mamy bałagan.
Gorzej, kiedy my mówimy tacie i mamie: "posprzątaj" a oni się buntują. :mrgreen:
Wtedy wypada tylko się usamodzielnić i wyfrunąć z gniazda jak Pan Bóg przykazał.
Ale Bóg mógłby coś niecoś posprzątać na tej Ziemi. Trochę brudu fizycznego, moralnego, trochę zagrożeń przyrody, wirusów...
Nie dopiero po Armagedonie.
Kefas
zaufany użytkownik
Posty: 1775
Rejestracja: sob sty 03, 2009 11:52 pm
płeć: mężczyzna

Re: LGBT

Post autor: Kefas »

widocznie trzeba ich sprzątania przyuczyć.Chyba nie sądzisz że rodzice potrafią "zbuntować" do siebie dzieci?
Największym przejawem geniuszu kobiety jest miłość macierzyńska.
cezary123
zaufany użytkownik
Posty: 26682
Rejestracja: pn paź 10, 2011 8:47 pm
płeć: mężczyzna

Re: LGBT

Post autor: cezary123 »

Był pewien biseksualista, którego w końcu żona wygoniła z potomstwem i musiał po rozwodzie ułożyć sobie życie na nowo. Ale poznał pewnego Miśka i zaczęli się ...
Pytam się go, czy nie lepiej byłoby poszukać nowej matki dla dzieci, jakiejś dobrej kobity, może lepiej by było dla nich i w ogóle.
Na to on się zbulwersował i zaczął mi tłumaczyć, jaki to wspaniały człowiek, ten jego partner, finansista, bankowiec na wysokim stanowisku, jak on karierę robi, jakie ma umiejętności, trzy banki banki od bankructwa ratował i wyciągał z tarapatów.
Mówi: "Znalazłem dla moich dzieci najlepszego ojca jaki może być!"
No to ja się pytam: "A w takim razie kim Ty jesteś dla nich? Oddałeś swoje ojcostwo, jedyną rolę i niepowtarzalny zaszczyt?"
Nie, on też jest ich ojcem. W takim razie dzieci mają dwóch tatusiów. A gdzie mama?
Wszystkie dzieci mają mamę.
Wtedy to już naprawdę się wkurzył i przestałem drążyć temat.
Widocznie niektóre dzieci mają dwie mamy albo dwóch tatusiów. Ciekawe który prawdziwy i który dominuje.
Nieraz później tylko z zadowoleniem sapał na forum: "Ale mi przed chwilą Misiek dogodził". :mrgreen:
Awatar użytkownika
Yellow9
zaufany użytkownik
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 07, 2020 1:15 pm

Re: LGBT

Post autor: Yellow9 »

Japier..., ale Czarek dałeś czadu. Masz rację, to nie normalne, żeby w jednym domu nie obchodzić dnia matki, a w drugim dzień ojca dwa razy.
Życie jest piękne

Tylko akurat nie moje
cezary123
zaufany użytkownik
Posty: 26682
Rejestracja: pn paź 10, 2011 8:47 pm
płeć: mężczyzna

Re: LGBT

Post autor: cezary123 »

Ludzie kombinują jak mogą. Osobiście też uważam, że dopóki nie wychowują nie swoich dzieci, to mogą sobie robić co chcą. Natury ich nikt nie zmieni. (A swoich dzieci mieć nie będą przy jednopłciowym współżyciu, szczególnie geje, bo lesbijki sobie załatwią zarodki in vitro).

Kulisy pseudonaukowej praktyki druzgoczącej psychikę osób homoseksualnych.

Terapia konwersyjna. Jej celem jest "nawracanie" osób LGBT na heteroseksualizm. Radykalne ruchy kościelne, uważające skłonności gejów i lesbijek za dewiację, utrzymują, że można ją leczyć poprzez specjalne sesje, egzorcyzmy i uzdrawiające msze. Dokumentalista Bernard Nicolas rozmawia ze zwolennikami homoterapii oraz przedstawia losy ludzi, którym złamała ona życie.

https://tv.pl.canalplus.com/dokument-ho ... eczy_49762
cezary123
zaufany użytkownik
Posty: 26682
Rejestracja: pn paź 10, 2011 8:47 pm
płeć: mężczyzna

Re: LGBT

Post autor: cezary123 »

"Czy Izrael jest naprawdę najlepszym miejscem na świecie, aby być gejem? Czy judaizm jest jedyną religią głównego nurtu, która akceptuje homoseksualizm? Poznajcie Simona - geja katolika z zachodniej Irlandii, który wyrusza w podróż, aby odnaleźć odpowiedź na te pytania.

Simon nigdy nie czuł się w pełni akceptowany przez własny kościół, w przeciwieństwie do swojego chłopaka Matthew, którego religia judaistyczna akceptuje pary homoseksualne. Przez tę dosyć fundamentalną różnicę w filarach wiary, Simon rozważa konwersję z katolicyzmu na judaizm. Zanim chłopak będzie przemierzał ulice Izraela, rzekomo najlepszego miejsca na świecie dla gejów, swoją podróż zaczyna od wizyty u miejscowego rabina. Kiedy w końcu trafia na ulice Tel Awiwu, najgęściej zaludnionego miasta na Ziemi, na miejscu spotyka homoseksualistów ze wszystkich środowisk. Jego następnym przystankiem jest Jerozolima, ale historia tutaj jest zupełnie inna. Ekstremalne poglądy na homoseksualizm są tam powszechne i Simon szybko doświadcza tego na własnej skórze. Czy podróż będzie wystarczająco przekonywująca żeby Simon dokonał konwersji i przeszedł na judaizm?"

https://tv.pl.canalplus.com/dokument-re ... geja_49097
cezary123
zaufany użytkownik
Posty: 26682
Rejestracja: pn paź 10, 2011 8:47 pm
płeć: mężczyzna

Re: LGBT

Post autor: cezary123 »

Zadośćuczynienie za Sodomę i Gomorę :mrgreen:
Awatar użytkownika
guile
nadużywający
nadużywający
Posty: 997
Rejestracja: sob paź 01, 2016 12:12 pm
płeć: mężczyzna
Kontakt:

Re: LGBT

Post autor: guile »

Przede wszystkim, my mamy obowiązek wobec samych siebie, schizofreników, a nie pederastów i babochłopów, którzy zresztą super sami sobie radzą.

Gdyby tylko wszyscy tak dobrze sobie radzili, jak oni! Też byśmy chodzili w markowych ciuchach, jeździli Mercedesami, i mieszkali w luksusowych apartamentach w najlepszych dzielnicach, i jeszcze pysk darli jak nadal nam złe. Ale przed czym byśmy się jednak powstrzymywali, mimo bycia schizofrenikami? To ubliżaniem i zgarszaniem ilu ludzi tylko wlezie (w tym dzieci, nie dzieci, starców, nie starców), w paradach tzw "równości". Wątpię byśmy byli zdolni do takiej bezczelności.
Małym ludziom to bardzo przeszkadza gdy jesteś kimś. A jak nie płyniesz ze śmieciami jak inni, to dopiero Cię będą zwalczali!
Awatar użytkownika
guile
nadużywający
nadużywający
Posty: 997
Rejestracja: sob paź 01, 2016 12:12 pm
płeć: mężczyzna
Kontakt:

Re: LGBT

Post autor: guile »

Tacy to mogą sobie paradować na środkach głównych ulic nago z erekcjami, ale ty jak coś na to powiesz, to od razu cię z mordę, bo jak nie homofobia, to wręcz mowa nienawiści!

Tak, jestem homofobem, i słusznie, mam rację! Grupa ta powoli staje się następnym złotym cielcem (jak kler katolicki w średniowieczu), za krytykowanie którego może kiedyś grozić nawet inkwizycja! Na Zachodzie już nie wolno ci być krytycznym wobec tego i ich dogmatów, bo ci nawet dzieci odbiorą, nie tylko zniszczą karierę i życie! Im jednak wolno się ruchać na oczach twoich dzieci, na happeningach których masz wręcz obowiązek dzieci brać, bo będzie "ty homofobie!"

Ludzie kochani, na litość boską, kiedy dosyć ma być dosyć, jeżeli już nie jest dosyć tej wprost histerii?!
Małym ludziom to bardzo przeszkadza gdy jesteś kimś. A jak nie płyniesz ze śmieciami jak inni, to dopiero Cię będą zwalczali!
Awatar użytkownika
guile
nadużywający
nadużywający
Posty: 997
Rejestracja: sob paź 01, 2016 12:12 pm
płeć: mężczyzna
Kontakt:

Re: LGBT

Post autor: guile »

Ja jestem zdiagnozowanym schizofrenikiem, i mimo tego, gdybym ja wyszedł na ulicę ze stanikiem na swoim chorym łbie, wymalowany na papugę, twierdząc na domiar wszystkiego że jestem Maryją miłości (czy co tam), od razu by mnie karetka zabrała. I słusznie. To nie jest niczym do przymusowej akceptacji społecznej, to jest chore. Brak akceptowania tego owszem jest fobią, i słusznie, bo to jest chore.

Już żyjemy w świecie orwelowskim, gdzie mamy równych i równiejszych, ale jeszcze się znajdą ćwoki będącymi tymi najmniej równymi, którzy jednak będą się opowiadali za tymi najrówniejszymi! Istna paranoia, ludzie!
Małym ludziom to bardzo przeszkadza gdy jesteś kimś. A jak nie płyniesz ze śmieciami jak inni, to dopiero Cię będą zwalczali!
Kefas
zaufany użytkownik
Posty: 1775
Rejestracja: sob sty 03, 2009 11:52 pm
płeć: mężczyzna

Re: LGBT

Post autor: Kefas »

Ci ludzie palą kościoły.Ale dlaczego?bo oni nie chcą iść do piekła?Jeśli wierzą w piekło no to tak wybrali.Wierzą w zbawienie swoimi siłami.
Największym przejawem geniuszu kobiety jest miłość macierzyńska.
Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik
Posty: 2131
Rejestracja: pn kwie 18, 2016 10:36 am
płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu: 46660127
Lokalizacja: Kiełczów

Re: LGBT

Post autor: Chłopiec Papuśny »

Katolicy palą mieszkania Bogu ducha winnych ludzi. Tego jegomość nie zauważa? Marsz niepodległości w zeszłym roku i koktajle Mołotowa. Przecież to patrioci, a według was tylko katolik jest patriotą....
Kefas
zaufany użytkownik
Posty: 1775
Rejestracja: sob sty 03, 2009 11:52 pm
płeć: mężczyzna

Re: LGBT

Post autor: Kefas »

Jak Pan Papuśny niezauważenie przeszedł od problemów duchowych do katolicyzmu do palenia przez Katolików mieszkań powołując się na patriotyczny a nie Katolicki marsz.Po drugie nie znam sprawy więc proszę mi udokumentować że te mieszkania były związane z ludźmi LGBT.Jeśli tak no to można wtedy pokusić się o analizę czy LGBT to patrioci...
Największym przejawem geniuszu kobiety jest miłość macierzyńska.
Kefas
zaufany użytkownik
Posty: 1775
Rejestracja: sob sty 03, 2009 11:52 pm
płeć: mężczyzna

Re: LGBT

Post autor: Kefas »

Papuśny jeśli chcesz dyskutować no to nie zaczynaj wypowiedzi od irytacji z powodu mojej wiary czy przekonań.Wtedy będziesz wiedział o czym piszesz.Albo ułatwi Ci to pisanie
Największym przejawem geniuszu kobiety jest miłość macierzyńska.
Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik
Posty: 2131
Rejestracja: pn kwie 18, 2016 10:36 am
płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu: 46660127
Lokalizacja: Kiełczów

Re: LGBT

Post autor: Chłopiec Papuśny »

Sprawa podpalenia kościoła przez aktywistkę LGBT jest ci znana, a podpalenie mieszkania przez patriote-katolika już nie?

Raczej zdziwienie niż irytacja.
Czy czytasz wybiórczo wiadomości?
Nie napisałem że ci ludzie którzy tam mieszkali mieli cokolwiek wspólnego z aktywistami LGBT.
Awatar użytkownika
Sportowiec
bywalec
Posty: 969
Rejestracja: wt paź 20, 2020 7:36 pm
Status: Student
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Zmęczenie i przeciążenie

Re: LGBT

Post autor: Sportowiec »

Plebs interesuje się polityką, a hacker nie biednieje!
ZUS to hajs! Bølmo und Northampton and Torquay są znane! :eusa-violin: :angelic-grayflying:
Erling Braut Håland to będzie bardzo dobry piłkarz! New æra of evolusjon? Hjernescan! Min real navn er død råtten drømmer! Morbus mortalis + amentia!
Kefas
zaufany użytkownik
Posty: 1775
Rejestracja: sob sty 03, 2009 11:52 pm
płeć: mężczyzna

Re: LGBT

Post autor: Kefas »

Z tych dwóch opcji lgbt i katolika jesli ktos bezstronny mialby oceniac to lgbt mysli ze ich kultura jest swiętsza od katolickiej religii.z prostego powodu oni nie uznają ze grzeszą.W religię katolicką wpisane jest ze wszyscy są grzesznikami.zatem jesli dochodzi do starcia to ten bezstronny obserwator uzna ze katolik bardziej broni prawdy poniewaz nie broni siebie samego ale chodzi mu o cos więcej.I nie zgadzam się zatem z poglądem Papuśny że to doktryna wywołuje u katolika zacietrzewienie.Jest zupelnie inaczej.
Największym przejawem geniuszu kobiety jest miłość macierzyńska.
Kefas
zaufany użytkownik
Posty: 1775
Rejestracja: sob sty 03, 2009 11:52 pm
płeć: mężczyzna

Re: LGBT

Post autor: Kefas »

Żeby udowodnić że doktryna Katolicka jest błędna nie wystarczą prokuratorskie zarzuty.Ponieważ kosciól jesli błądził to porzucał błędy.
Największym przejawem geniuszu kobiety jest miłość macierzyńska.
Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik
Posty: 2131
Rejestracja: pn kwie 18, 2016 10:36 am
płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu: 46660127
Lokalizacja: Kiełczów

Re: LGBT

Post autor: Chłopiec Papuśny »

Dla mnie to dziwne to że tak mówisz o podrzucaniu błędów przez kościół, jak do tej pory ukrywa swoje zbrodnie. Dalej ukrywa grzechy pedofilii, grzech zabójstwa, grzech pychy. Codziennie coś nowego. I odwraca uwagę mówiąc że to on jest atakowany.
Nigdy nie posypał głowy popiołem.

Jest wpisane i jest wpisane że tylko kościół katolicki może z tego grzechy wybawić. I boli go to że ludzie mają odwagę myśleć że kościół katolicki nie ma monopolu na prawdę, że nie jest jedynym "przedstawicielem Boga na ziemi". Faktem niezmiennym jest że tą prawdę doktrynalną wywalczył sobie ogniem i mieczem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „miłość, seksualność, partnerstwo”