Palicie papierosy??

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
1st_gen
zarejestrowany użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: czw maja 05, 2022 7:35 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Białoruś

Re: Palicie papierosy??

Post autor: 1st_gen »

Jestem zmuszony więcej niż 19 lat do zwiedzania swojego psychiatry, 10 razy trafiałem przez karetkę do różnych szpitali psychiatrycznych, w oddziałach zamkniętych mogłem wychodzić z pomieszczenia na świeże powietrze tylko z grupą palących. Ale przez więcej niż 40 lat mojego życia NIGDY nie próbowałem palić papierosy lub cokolwiek i jestem bardzo wdzięczny za to BOGU.
Awatar użytkownika
Trener
bywalec
Posty: 398
Rejestracja: ndz wrz 25, 2022 2:16 am
Status: F41.2
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Michałów

Re: Palicie papierosy??

Post autor: Trener »

owszem. lubię sobie zapalić papierosa :>
Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
Awatar użytkownika
Spokojny80
zaufany użytkownik
Posty: 869
Rejestracja: śr cze 27, 2012 8:30 pm
płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu: 38754286
Lokalizacja: Katowice

Re: Palicie papierosy??

Post autor: Spokojny80 »

TriumfalnaTurkawka pisze: sob sty 20, 2024 3:43 pm U mnie dziadek jak mial 20 parelat zachorowal na raka krtani wyleczyl sie jak mial 71 mial raka jeklita i zmarl .jego brat mial cos kolo 70 i tez zmarl na raka i jeszcze ciotka z krk tez na raka zmarła.
U mnie z dziadkiem też taka sytuacja.Niechce palić,narazie 3 dni bez dyma.:-))I się bardzo dobrze czuję.
Michal
Awatar użytkownika
amigo
zaufany użytkownik
Posty: 5614
Rejestracja: śr lut 06, 2013 6:20 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Palicie papierosy??

Post autor: amigo »

kopce ponad 20 fajkow dziennie. Lubie Camel do zawijania. kupuje 65 G za 13 €/tydzien, do tego raz na tydzien bibulki o sredniej dlugosci za 2 € - 2 opakowania i filterki cienkie 1€.
Na miesiac mniej wiecej wychodzi mi 45-50 € za fajki. Sadze, ze to dobra cena wzgeldem do jakosci. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „nasze środowisko”