Czarno to widzę .

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
PuszkinKochajacyLayle
bywalec
Posty: 629
Rejestracja: czw cze 29, 2023 3:21 am
płeć: mężczyzna

Czarno to widzę .

Post autor: PuszkinKochajacyLayle »

Małoletnia poniżej 15 roku życia padła ofiarą zbiorowego gwałtu - donoszą szwedzkie media. Policja z Malmo zatrzymała już dwóch podejrzanych, trzeci wciąż jest na wolności. Mówi się, że jeden ze sprawców nagrywał telefonem koszmar dziewczynki.

Policja nie podaje, w jakim wieku dokładnie jest ofiara napaści na tle seksualnym. W rozmowie ze szwedzkimi mediami prokuratorka Caroline Carlquist przyznaje jedynie, że chodzi o gwałt na małoletniej poniżej 15 roku życia. Lokalne media wprost piszą o krzywdzie dziecka.
Awatar użytkownika
Schibi
zaufany użytkownik
Posty: 1367
Rejestracja: śr lip 05, 2017 4:20 pm
płeć: mężczyzna

Re: Czarno to widzę .

Post autor: Schibi »

trochę słyszałem o sytuacji w Skandynawii, jest tam nie ciekawie, ze względu na uchodźców, miejmy nadzieje, że u nas nie będzie takich sytuacji, ale dopóki nie będziemy mieli takiego socjalu to nam to nie grozi.
Awatar użytkownika
canngurro
bywalec
Posty: 1098
Rejestracja: śr gru 13, 2023 12:06 am
Status: guru
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Australia Sydney
Kontakt:

Re: Czarno to widzę .

Post autor: canngurro »

Serio, nie chce mi sie w to wierzyc. robia z tych uchodzcow jakies dziekie bestie. widzi sie ich nie raz na miescie albo w tramwaju, zwykli ludzie, jak my, kulturalni i grzeczni. Czemus ma sluzyc owa propaganda i rozsiewanie tych pedofilskich histrorii z emigrantami w roli glownej
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Czarno to widzę .

Post autor: Catastrophique »

To jest propaganda nienawiści względem innych. Ktoś bardzo chce aby ludzie cierpieli. Najgorsze, ze łyka to masa osob. Takich jak Puszek jest zatrważająco dużo :/.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Swine
bywalec
Posty: 951
Rejestracja: wt sie 10, 2021 10:27 am
płeć: mężczyzna

Re: Czarno to widzę .

Post autor: Swine »

Opowiedzcie mi to po orkicku.
Zapraszamy na nasze forum dyskusyjne! https://schizofrenia.icd6.pl/
Awatar użytkownika
Schibi
zaufany użytkownik
Posty: 1367
Rejestracja: śr lip 05, 2017 4:20 pm
płeć: mężczyzna

Re: Czarno to widzę .

Post autor: Schibi »

Nie jestem za tym aby tych ludzi nie szanować, ale uwierzcie mi słyszałem od znajomych różne historie związane ze Skandynawią i ludźmi którzy tam dotarli jako uchodźcy i naprawdę spora część tych ludzi to najgorszy sort, których nie chcieli w ojczystych krajach a dowiedzieli się, że Europie jest super socjal itp. i będą sobie żyć i robić co chcą, a są nie dostosowani do życia cywilizowanym świecie, bo u siebie też nie umieli się zachować.
Awatar użytkownika
Trener
bywalec
Posty: 398
Rejestracja: ndz wrz 25, 2022 2:16 am
Status: F41.2
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Michałów

Re: Czarno to widzę .

Post autor: Trener »

"Takich jak Puszek jest zatrważająco dużo :/."
Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
ODPOWIEDZ

Wróć do „prawo”