Perfumy

Tu znajdują się inne popularne tematy nie związane ze schizofrenią.

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
przegłosowany
zaufany użytkownik
Posty: 8137
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 10:59 am
Status: aktor pisarz poeta. ostatnio mnie wystawiali na brodwayu
płeć: mężczyzna

Re: Perfumy

Post autor: przegłosowany »

gówno w proszku na kijoszku
Awatar użytkownika
mei
zaufany użytkownik
Posty: 7518
Rejestracja: ndz cze 10, 2007 8:12 pm

Re: Perfumy

Post autor: mei »

Tak te. Dzięki. :)
Kochajcie tych, których chcecie kochać, żyjcie tak, jak chcecie żyć i nigdy nie pozwólcie by ktokolwiek przeszkodził wam w zmienianiu waszych marzeń w rzeczywistość.
Jared Leto, 13.04.2014.
Mariii
zaufany użytkownik
Posty: 16365
Rejestracja: czw sie 19, 2010 7:24 pm

Re: Perfumy

Post autor: Mariii »

A mi się marzą Flower by Kenzo :roll:
Obrazek
Wasz świat nic mi nie dał, nic nie może mi zabrać
Awatar użytkownika
Tal
zaufany użytkownik
Posty: 1843
Rejestracja: sob mar 08, 2014 5:44 pm
płeć: mężczyzna

Re: Perfumy

Post autor: Tal »

Wszyscy którzy cenią sobie miły zapach zawsze zainwestują w jakieś pachnidło. Pozostaje tylko kwestia zaporowej kwoty, która niewątpliwie wpływa na jakość perfum. Nie ominęło mnie szaleństwo minionego weekendu tzw. "black friday" i sprawiłem sobie prezent zakupiony na stronie https://www.iperfumy.pl/, ale zanim do tego doszło to dotychczas wody kupowałem w promocjach sieci Rossmann zwłaszcza Calvin Klein i Hugo Boss. Ceny w Rossmannie są atrakcyjne, ale jakiś czas temu przypomniałem sobie ten wątek i zanurzyłem się w lekturze stron jakie podał Spodsztancy w autorskim poście. Nie zwlekając tym bardziej, że "black friday" ruszył pełną parą zamówiłem dwie wody w bardzo atrakcyjnych cenach. Pierwsza to LALIQUE Encre Noire na którą promocja ciągle trwa i cena jest jeszcze niższa! Niesamowity zapach, jak dla mnie jest po prostu obłędny. Spodsztancy kupuj póki okazja i wszyscy, którzy pragną roztaczać wokół siebie niebanalny zapach. Idealnie nadaję się na wyjątkowe okazje lub upominek na nadchodzące święta. Drugi wybór padł na GIVENCHY Gentleman również w bardzo atrakcyjnej cenie i który również jest nietuzinkowy i bardzo pociągający. Odkąd je mam postanowiłem zaopatrywać się tylko i wyłącznie na stronie iperfumy.
Oryginalne produkty i błyskawiczna wysyłka gwarantują najwyższy poziom zadowolenia nie wspominając o super cenach :-)
Szczerze polecam i dziękuję Spodsztancy za pouczenie w temacie.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony ndz paź 07, 2018 9:29 pm przez Tal, łącznie zmieniany 2 razy.
"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat. A tym zwycięstwem, które zwyciężyło świat, jest nasza wiara." (1 J 5,4)
Matt
moderator
moderator
Posty: 2474
Rejestracja: wt cze 10, 2014 12:50 pm
płeć: mężczyzna

Re: Perfumy

Post autor: Matt »

Czy ktoś z Was wąchał może takie pachnidło:
Obrazek

I co sądzicie o zapachach chypre ?
W całym chaosie jest kosmos
w całym nie porządku sekretny porządek.
Awatar użytkownika
Tal
zaufany użytkownik
Posty: 1843
Rejestracja: sob mar 08, 2014 5:44 pm
płeć: mężczyzna

Re: Perfumy

Post autor: Tal »

Nie miałem przyjemności poczuć tego zapachu, ale jest w bazie strony "fragrantica", którą podawał Spodsztancy i wnioskując po opiniach zapowiada się ciekawy zapach. Jeśli można wiedzieć Matt to za jaka kwotę możesz go mieć i jaką pojemność?
Na stronie "iperfumy" nie mają tej marki.

https://www.fragrantica.com/perfume/Gro ... 17010.html
"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat. A tym zwycięstwem, które zwyciężyło świat, jest nasza wiara." (1 J 5,4)
Matt
moderator
moderator
Posty: 2474
Rejestracja: wt cze 10, 2014 12:50 pm
płeć: mężczyzna

Re: Perfumy

Post autor: Matt »

Nie nie ja nawet nie przymierzam się do kupowania tych perfum bo są kosmicznie drogie.
Znalazłem w polskiej perfumerii http://ambrozja.com/perfumeria/grossmit ... en-chypre/
A obecnie używam TOMMY HILFIGER Tommy Man.
W całym chaosie jest kosmos
w całym nie porządku sekretny porządek.
Awatar użytkownika
Tal
zaufany użytkownik
Posty: 1843
Rejestracja: sob mar 08, 2014 5:44 pm
płeć: mężczyzna

Re: Perfumy

Post autor: Tal »

Ten Grossmith to za wysokie progi jak dla mnie i raczej poza finansowym zasięgiem przeciętnego obywatela.
Miałem Matt jedną wodę Tommy Hilfiger'a i bardzo dobrze ją wspominam, świeży i przyjemny zapach na ciepłe dni, a z okazji zbliżających się świąt postanowiłem zakupić najbliższym jakiś unikalny i wyjątkowy zapach, więc po raz kolejny zdając się na własną intuicję i gust oraz opinie ze strony "fragrantica" w rozsądnych cenach dokonałem zakupu na stronie "iperfumy". Pominę moje wybory dla najbliższych, ale nie mogłem nie skorzystać i nie zakupić jakiejś "budżetowej" wody dla siebie :-)
Mój wybór padł na tester LALIQUE White - https://www.iperfumy.pl/lalique/white-w ... la-mczyzn/
I po raz drugi jestem zachwycony tą marką. White idealnie nadaje się na upały, kiedy temperatura jest wyższa i gęstość powietrza mniejsza, więc intensywność zapachów jest dużo większa niż zimą. Podobnie jak Hilfiger bardzo świeży, delikatny i nie narzucający się zapach. Dodam, że mało istotnym, ale jednak plusem tego testeru jest korek na atomizerze. Polecam Panom, którzy nie chcą za wiele wydawać, a chcieliby projektować nowoczesnym i nie nachalnym zapachem.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat. A tym zwycięstwem, które zwyciężyło świat, jest nasza wiara." (1 J 5,4)
Awatar użytkownika
wowo
zaufany użytkownik
Posty: 5314
Rejestracja: wt maja 28, 2019 9:30 pm
płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu: 9697465

Re: Perfumy

Post autor: wowo »

Mam w centrum drogerię gdzie mogę kupić markowe perfumy. Koszt takich zakupów to od 40 funtów wzwyż.
Awatar użytkownika
Piotrek007
zaufany użytkownik
Posty: 2768
Rejestracja: wt paź 21, 2014 12:48 pm
płeć: mężczyzna

Re: Perfumy

Post autor: Piotrek007 »

Nie kupuje drogich perfum.Z tych tanich najczęściej używam La rive cash.
"Nie mów mi jak mam żyć
Bo ja dobrze wiem jak i co
Nie pomoże mi już nic
Jak nie pomogę sam sobie."
Awatar użytkownika
Alex1950
zaufany użytkownik
Posty: 650
Rejestracja: czw sie 31, 2017 10:02 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Perfumy

Post autor: Alex1950 »

Piotrek007 pisze: sob lut 10, 2018 1:21 pm Nie kupuje drogich perfum.Z tych tanich najczęściej używam La rive cash.
Również często używam La Rive. Bardzo przyjemny zapach. Aktualnie używam - Black Man. Polecam, również fajny zapach: https://www.rossmann.pl/Produkt/Mexx-Bl ... 59033,5347
Nie przestawaj się uśmiechać, bo to sprawia że jesteś najpiękniejsza
mandaryna
zarejestrowany użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 28, 2018 5:41 pm

Re: Perfumy

Post autor: mandaryna »

Jeżeli chce ktoś ryzykować zakup testerów to nic mi do tego. Jednak lepiej pamiętać że głównie podrabiane perfumy to właśnie testery. Nie mówiąc już o małym drobiazgu. Handel testerami w EU jest niezgodny z prawem. Co do czeskich sklepów internetowych radzę poczytać na forach opinie. Ja tam kupuje w polskich sklepach internetowych i jak dotąd nie nadziałam się np. tutaj. Z tego co wiem to od groma podróbek wjeżdża do nas z południa. Wiele osób może kpić sobie z tego co piszę. Jednak radzę zerknąć na Allegro. To co tam się wyrabia to już skandal nie dosyć że sprzedawane są tam testery to na dodatek podróbki i promowane przez serwis !!! 1 kwiatek i 2 kwiatek :-)
Awatar użytkownika
unreal
zaufany użytkownik
Posty: 4654
Rejestracja: sob cze 28, 2014 11:34 pm

Re: Perfumy

Post autor: unreal »

Obrazek

kupiłam w ciemno przez internet, bo spodobał mi się flakonik

Lolita Lempicka
LaDopamina
Awatar użytkownika
Tal
zaufany użytkownik
Posty: 1843
Rejestracja: sob mar 08, 2014 5:44 pm
płeć: mężczyzna

Re: Perfumy

Post autor: Tal »

Odżałowałem sobie i pozwoliłem sobie na odrobinę luksusu kupując fenomenalnego Dior Homme Intense.

Jestem mega zadowolony, bo tak trwałego i intrygującego pachnidła nie miałem. Polecam w ciemno.

Obrazek
"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat. A tym zwycięstwem, które zwyciężyło świat, jest nasza wiara." (1 J 5,4)
Awatar użytkownika
Bright Angel
zaufany użytkownik
Posty: 5426
Rejestracja: ndz gru 10, 2006 9:40 pm
płeć: mężczyzna

Re: Perfumy

Post autor: Bright Angel »

unreal pisze: pt mar 29, 2019 9:37 am Obrazek

kupiłam w ciemno przez internet, bo spodobał mi się flakonik

Lolita Lempicka
I jak z zapachem?
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.
Awatar użytkownika
unreal
zaufany użytkownik
Posty: 4654
Rejestracja: sob cze 28, 2014 11:34 pm

Re: Perfumy

Post autor: unreal »

44 pisze: sob lis 30, 2019 9:47 pm
unreal pisze: pt mar 29, 2019 9:37 am Obrazek

kupiłam w ciemno przez internet, bo spodobał mi się flakonik

Lolita Lempicka
I jak z zapachem?
Świetny! Zaskakujący, intrygujący, pełen kontrastów.
LaDopamina
Awatar użytkownika
Tal
zaufany użytkownik
Posty: 1843
Rejestracja: sob mar 08, 2014 5:44 pm
płeć: mężczyzna

Re: Perfumy

Post autor: Tal »

Perfumy obok audio stały się moim bzikiem i najbardziej uwielbiam skórzane i drzewne. Wymienię jakie do tej pory kupiłem i zacznę od tych najbardziej ulubionych, wyróżniających się i nietuzinkowych.

Tom Ford Ombre Leather to po prostu obłęd... skóra, skóra jeszcze raz skóra ten zapach naprawdę zniewala i ku mojemu zaskoczeniu woda toaletowa okazała się dla mnie ciekawsza niż woda perfumowana.

Dior Elixir to kolejny killer w którym uwalnia się zmysłowa natura w której często lubimy się obracać.

Dior Homme Intense klasyk bez którego nie wyobrażam sobie wyjścia.

Dior Souvage ciagle dziki i niebanalny ale też delikatny i elegancki.

Dior Homme Sport sprzed i po reformulacji ten sprzed bardziej cytrusowy, odświeżający po zrobił się bardziej drzewny, elegancki.

Za niedługo wymienię resztę ;)
"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat. A tym zwycięstwem, które zwyciężyło świat, jest nasza wiara." (1 J 5,4)
Awatar użytkownika
Tal
zaufany użytkownik
Posty: 1843
Rejestracja: sob mar 08, 2014 5:44 pm
płeć: mężczyzna

Re: Perfumy

Post autor: Tal »

Czarujące okazały się jeszcze Yves Saint Laurent L’Homme który przyciąga ale bez irytowania otoczenia.

Lalique Encre Noire który jest moim czarnym koniem bo to on zapoczątkował fascynacje pachnidłami. Flakon to majstersztyk który bije wszystko co do tej pory trzymałem w ręce. Swoją wonią przenosi w przesiąkłe paprocie na ziemi zmoczonej i pokrytej obfitym mchem w wilgotnym lesie. Uwielbiam.

Lalique Encre Noire A L'Extreme to perfumowana odmiana tego ciężkiego szaleństwa.

Lalique Encre Noire Sport jest zapachem oczyszczającym atmosferę po swoich pobratymcach zachęcając złapać oddech i orzeźwiający styl.
"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat. A tym zwycięstwem, które zwyciężyło świat, jest nasza wiara." (1 J 5,4)
Awatar użytkownika
unreal
zaufany użytkownik
Posty: 4654
Rejestracja: sob cze 28, 2014 11:34 pm

Re: Perfumy

Post autor: unreal »

A ja wciąż używam swojej Lolity, ponieważ mam ją na tzw. wyjścia, żeby na co dzień nie męczyć psich nosów. Ale teraz to zmienię, bo prędzej się zepsują niż je skończę.
LaDopamina
Awatar użytkownika
Tal
zaufany użytkownik
Posty: 1843
Rejestracja: sob mar 08, 2014 5:44 pm
płeć: mężczyzna

Re: Perfumy

Post autor: Tal »

Hugo Boss Selection to wyjątkowo udany zapach w którym piżmo z pieprzem jest dość wyczuwalne aczkolwiek jest on dość delikatny. Zapach jest w charakterystycznym dla Bossa stylu nienarzucający się, uniwersalny. Na plus zasługuje ładnie wykonany flakon. Kupiłem je ponad rok temu w promocji i lubię od czasu do czasu jego ogon.
"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat. A tym zwycięstwem, które zwyciężyło świat, jest nasza wiara." (1 J 5,4)
ODPOWIEDZ

Wróć do „tematy dowolne”