moim zdaniem

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec
Posty: 7105
Rejestracja: czw sie 16, 2012 9:13 pm
płeć: mężczyzna

moim zdaniem

Post autor: Słonecznik1 »

mówię wam z doświadczenia na siłę lepszy trening jest zrobić max na drążku nachwytem za 30 sek max pomki , bieg bokserski , i tak 3 lub 4 serie 1 podchwytem na końcu hantlami przedramiona poruszyć . I jeść regularnie w przeciągu miesiąca z 10 podciągnięć będzie z 16 -18 . Na treningach w klubie technika jest ale rozgrzewka jest daje ale chodziłem to progres jest mniejszy w tym temacie
Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec
Posty: 7105
Rejestracja: czw sie 16, 2012 9:13 pm
płeć: mężczyzna

Re: moim zdaniem

Post autor: Słonecznik1 »

ważne by robić na maksa że nie czujesz po treningu praktycznie rąk i później jesz co 4 godziny najlepiej czasem białko z aminokwasami np 100 % whey pure protein sci ti fic nortion wiele więcej nie potrzeba i nie żreć nie wiadomo ile węglowodanów ja przez to kiedys ważyłem 100 kg
Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec
Posty: 7105
Rejestracja: czw sie 16, 2012 9:13 pm
płeć: mężczyzna

Re: moim zdaniem

Post autor: Słonecznik1 »

kiedyś dawno robiłem po 600 pompek dziennie i progresu zabardzo nie było , 2 x dziennie seriami po 40 czy jakoś tak, coprawda jak byłem na początkujących w bjj to wszystkich prawie dusiłem 1 chwytem u Mirka Okińskiego, ale nie było wcale siły takiej, duszenie barkiem z pół gardy jak przeciwnik leży na plecach
Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec
Posty: 7105
Rejestracja: czw sie 16, 2012 9:13 pm
płeć: mężczyzna

Re: moim zdaniem

Post autor: Słonecznik1 »

moj system pewnie jest nie nowy myślę że w Rosji mają taki , pakowanie bicepsu w ruchach nienaturalnych paraliżujących ciebie to jak strzał tobie w twarz
Awatar użytkownika
Piotrek007
zaufany użytkownik
Posty: 2768
Rejestracja: wt paź 21, 2014 12:48 pm
płeć: mężczyzna

Re: moim zdaniem

Post autor: Piotrek007 »

Nagromadziłem w domu sporo sprzętu do ćwiczeń,mam wioślarza,rowerek elektromagnetyczny,ławkę ,gryfy do sztangi,sztangielki i chyba z 160kg talerzy żeliwnych.Odpuściłem sobie ostatnie pół roku,ale wrócę do ćwiczeń ino nabiorę trochę motywacji.
"Nie mów mi jak mam żyć
Bo ja dobrze wiem jak i co
Nie pomoże mi już nic
Jak nie pomogę sam sobie."
ODPOWIEDZ

Wróć do „sport”