Jaka najbardziej aktywizujaca dakwa solianu?

amisulprid

Moderator: moderatorzy

Paul7t
bywalec

Jaka najbardziej aktywizujaca dakwa solianu?

Post autor: Paul7t »

Podobno najnizsza dawka solianu a zarazem najbardziej aktywizujaca to 50 mg... a jesli ktos by zastosowal jeszcze mniej czyli 25 mg to czy to zadziala bardziej aktywizujaco niz 50 mg czy juz bedzie to tak malo ze organizm tej dawki nie wykryje? Ktos moze bral tak niskie dawki amisulpirydu?
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Re: Jaka najbardziej aktywizujaca dakwa solianu?

Post autor: Amannn »

Jest taki pogląd jeśli chodzi o 50 Tylko po co ja zażywać i co aktywizować. Dawka antypsychotyczne solianu to 200
Paul7t
bywalec

Amannn pisze: pn paź 31, 2022 2:08 am Jest taki pogląd jeśli chodzi o 50 Tylko po co ja zażywać i co aktywizować. Dawka antypsychotyczne solianu to 200
Ja nie mowie wlasnie o dawkach antypsychotycznych tylko aktywizujacych na depresje i dystymie...
Biore 50 mg i chce uzyskac efekt mocniejszy niz teraz i nie wiem czy cos da jak zmniejsze dakwe do 25 mg czyli na jeszcze bardziej aktywizujaca?
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Paul7t pisze: pn paź 31, 2022 2:11 am
Amannn pisze: pn paź 31, 2022 2:08 am Jest taki pogląd jeśli chodzi o 50 Tylko po co ja zażywać i co aktywizować. Dawka antypsychotyczne solianu to 200
Ja nie mowie wlasnie o dawkach antypsychotycznych tylko aktywizujacych na depresje i dystymie...
Biore 50 mg i chce uzyskac efekt mocniejszy niz teraz i nie wiem czy cos da jak zmniejsze dakwe do 25 mg czyli na jeszcze bardziej aktywizujaca?
Z tego co ja wiem to nie. Natomiast ty się bawisz lekami na depresje idzie się do psychoterapeuty a nie truje organizm chemia i to jeszcze antypsychotykami, które na depresje nie są i rozregulowują ci gospodarkę dopaminowa nabawisz się schizofrenii zobaczysz wspomnisz me słowa i to pewnie już niebawem
Paul7t
bywalec

Amannn pisze: pn paź 31, 2022 2:16 am
Paul7t pisze: pn paź 31, 2022 2:11 am
Z tego co ja wiem to nie. Natomiast ty się bawisz lekami na depresje idzie się do psychoterapeuty a nie truje organizm chemia i to jeszcze antypsychotykami, które na depresje nie są i rozregulowują ci gospodarkę dopaminowa nabawisz się schizofrenii zobaczysz wspomnisz me słowa i to pewnie już niebawem
Ale jak sie nabawie shizofrenii? Od czego? Od brania neuroleptykow w niskich dawkach przeciez nie mozna sie nawabic psychozy...
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Oczywiście ze można
Paul7t
bywalec

Amannn pisze: pn paź 31, 2022 2:24 am Oczywiście ze można
Skad to wiesz?
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Zobacz choćby tutaj

viewtopic.php?p=533793#p533793
Paul7t
bywalec

Coz ja i tak juz sie wpakowalem w neuroleptyki tazke nie mam wyboru musze kombinowac..
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Nie pleć bzdur albo miałeś psychozę i potrzebujesz antypsychotycznej dawki albo nie miałeś psychozy i żadnej dawki nie potrzebujesz a jak będziesz brał to wpierdzielisz się w takie gowno ze ja pierdole. Jak ty się w ogóle czujesz? Na neuroleptykach ludzie na ogół czuja się źle.
Paul7t
bywalec

Amannn pisze: pn paź 31, 2022 2:33 am Nie płeć bzdur albo miałeś psychozę i potrzebujesz antypsychotycznej dawki albo nie miałeś psychozy i żadnej dawki nie potrzebujesz a jak będziesz brał to wpierdzielisz się w takie gowno ze ja pierdole. Jak ty się w ogóle czujesz? Na neuroleptykach ludzie na ogół czuja się źle.
Czuje sie dobrze ;) Tak w ogole to lekarze przepisuja osobom z nerwica neuroleptyki i nie boja sie ze ktos dostanie psychozy poprzez rozlegolowanie gospodarki dopaminowej...
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

A czy lekarze czegokolwiek się w Polsce boja w co drugim szpitalu podają tutaj haloperidol i nie boja się ze trwałe uszkodzi mózg bo to nie ich mózg
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Paul7t pisze: pn paź 31, 2022 2:37 am
Amannn pisze: pn paź 31, 2022 2:33 am Nie płeć bzdur albo miałeś psychozę i potrzebujesz antypsychotycznej dawki albo nie miałeś psychozy i żadnej dawki nie potrzebujesz a jak będziesz brał to wpierdzielisz się w takie gowno ze ja pierdole. Jak ty się w ogóle czujesz? Na neuroleptykach ludzie na ogół czuja się źle.
Czuje sie dobrze ;) Tak w ogole to lekarze przepisuja osobom z nerwica neuroleptyki i nie boja sie ze ktos dostanie psychozy poprzez rozlegolowanie gospodarki dopaminowej...
To po co bierzesz leki . Niektórzy daliby wszystko żeby tych leków nie brać a ty sobie dobrowolnie je dozujesz
Paul7t
bywalec

Amannn pisze: pn paź 31, 2022 2:43 am
Paul7t pisze: pn paź 31, 2022 2:37 am
To po co bierzesz leki . Niektórzy daliby wszystko żeby tych leków nie brać a ty sobie dobrowolnie je dozujesz
Czyje sie dobrze bo teraz biore leki w odpowiednich dawkach ;)
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Idź prywatnie do dobrego lekarza np Bartosza Wrony i ci te leki odrazu zdejmie. To psychiatra i psychoterapeuta zarazem po ordynatora szpitala.
Paul7t
bywalec

Amannn pisze: pn paź 31, 2022 2:47 am Idź prywatnie do dobrego lekarza np Bartosza Wrony i ci te leki odrazu zdejmie. To psychiatra i psychoterapeuta zarazem po ordynatora szpitala.
Wiem ale ja chce je brac na razie bo mi pomagaja na apatie i splaszczenie emocjonalne... 50 mg amisulpirydu to dakwa typowo aktywizujaca i sprawdza sie swietnie ;)
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Nie nie pomagają ci i doktor Wrona ci wytłumaczy czemu żadnych leków na apatie się nie bierze i czym grozi branie. Na apatie jest psychoterapia a czegoś takiego jak spłaszczenie emocjonalne i żeby na to jeszcze brać leki to nie ma.
Paul7t
bywalec

Amannn pisze: pn paź 31, 2022 2:53 am Nie nie pomagają ci i doktor Wrona ci wytłumaczy czemu żadnych leków na apatie się nie bierze i czym grozi branie. Na apatie jest psychoterapia a czegoś takiego jak spłaszczenie emocjonalne i żeby na to jeszcze brać leki to nie ma.
Tutaj sie z Toba kategorycznie nie zgodze... jest cos takiego jak splycenie emocji po SSRI/SNRI i na to lekiem jest wlasnie solian w niskiej dawce...

Rozni sa lekarze i rozne opinie ale ja wiele rzeczy sprawdzilem na wlasnej skorze...
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Nie zrozumiałeś mnie jest ale na papierze tak jak i szereg innych bzdur jest ale depresja i na to jest psychoterapia a nie solian napewno. Krzywdę oczywiście robisz sam samemu sobie. Leki odradza się zawsze nawet w schizofrenii są poglądy że lepsza jest psychoterapia głębi bo tylko ona usuwa przyczynę i metoda aktywnej imaginacji. A apatia czy spłycenie emocjonalne i leki nie rozśmieszaj mnie.

Wróć do „solian”