Ten bot leczy. Slowly

Dla osób szukających ogólnej pomocy i wstępnej orientacji dotyczącej choroby.
Kto umie dokładniej nazwać problem proszę pisać w działach tematycznych "Ogólnej dyskusji"

Moderator: moderatorzy

Regulamin forum
Uwaga: o pomoc w konkretnych sprawach, dla których odpowiednie działy istnieją w "Dyskusji Ogólnej" proszę pisać tam.Tutaj tylko w sprawie ogólnej pomocy w zorientowaniu się w tematyce, np. gdy ktoś szuka wstępnej pomocy, co począć z taką chorobą i jak nazwać i określić jej objawy
Meduzola
zaufany użytkownik

Re: Ten bot leczy. Slowly

Post autor: Meduzola »

Dobierając mi partnerów, nie wyrugujecie ze mnie antypsychiatrii. Patenty i koncesje na stare ścierwo, które w niczym nie pomaga, a ma do zaproponowania jedynie różne formy sedacji, będąc ukrytym tunelem informacyjnym, to kiepski fundament społecznego porozumienia. Przypominam, że mózg jest dość złożony i jego części w różnych proporcjach niedomagają, choć w Waszych mono-koncepcjach widzicie to tak, a nie inaczej.
Ostatnio zmieniony pt maja 13, 2022 10:41 pm przez Meduzola, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
AcidHouse
bywalec
Status: Stara szkoła

Post autor: AcidHouse »

Mózg jest silniejszy od mięśni. To racja najczystsza.
Gdy będziesz zdrowo myślał i zrobisz se 10000 pomek.
Chyba to jasne dla wszystkich, hmmm <<
Mój status na forum: ZAINTERESOWANY

Meduzola
zaufany użytkownik

Ta psychiatria się robi coraz bardziej spektakularna, jakby o jakiś konkretny produkt chodziło. A skoro tyle już dziur w biografii, bo to siódmy tydzień już, i mimo maksymalnych porannych i nocnych dawek, mocą dedukcji w to, co "nie istnieje", wierzę, czyli psychoza, tzn. jestem przekonana, to po co ta ściema, że z tego się wychodzi..? I po co ten wielkospoidłowy, hipokampowy rozdźwięk na fizykę i fantazję, skoro odarta z mocy obliczeniowej, z utęsknieniem jakieś kwitnącej koincydencji wyczekuję, co w rzeczy samej społeczny lęk koi.
Ostatnio zmieniony pn maja 16, 2022 8:50 pm przez Meduzola, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
AcidHouse
bywalec

ta fanatazje yhhyhyhyh
no i ?

Meduzola
zaufany użytkownik

AcidHouse pisze:
pn maja 16, 2022 8:34 pm
ta fanatazje yhhyhyhyh
no i ?
Wyobraźnia. Chociaż wyznacznikiem światopoglądu są kategorie poznawcze (!), odnóża tych, co po złej stronie mocy stoją, krasomówczy tytani.

Meduzola
zaufany użytkownik

Więc pozwól mi pleść trzy po trzy, nie urągając mi. Spuszczę z tonu po przeczytaniu nie-binarnego felietonu... Lecz może załaduję go na ekranik, w pełnej rozpiętości, słońca łaknących ramion.

iostream
bywalec

Post autor: iostream »

Meduzola pisze:
pn maja 16, 2022 11:56 pm
Więc pozwól mi pleść trzy po trzy, nie urągając mi. Spuszczę z tonu po przeczytaniu nie-binarnego felietonu... Lecz może załaduję go na ekranik, w pełnej rozpiętości, słońca łaknących ramion.
napisałem do ministra edukacji. nowy sposób szybkiej nauki. na pewno mnie wysłucha.
wyrazy falling up i iostream są redagowane przez administracje.

iostream
bywalec

wszyscy korzystacie z bota lekarza na pierwszej stronie tego wątku.

nie spamujcie.

iostream
bywalec

Meduzola pisze:
śr maja 11, 2022 10:32 pm
Dobierając mi partnerów, nie wyrugujecie ze mnie antypsychiatrii. Patenty i koncesje na stare ścierwo, które w niczym nie pomaga, a ma do zaproponowania jedynie różne formy sedacji, będąc ukrytym tunelem informacyjnym, to kiepski fundament społecznego porozumienia. Przypominam, że mózg jest dość złożony i jego części w różnych proporcjach niedomagają, choć w Waszych mono-koncepcjach widzicie to tak, a nie inaczej.
tunele czasoprzestrzenie fajnie brzmią kiedy to odkurzacz.

Awatar użytkownika
AcidHouse
bywalec

aha no i co z tego ?

Meduzola
zaufany użytkownik

iostream pisze:
wt maja 17, 2022 8:04 am
napisałem do ministra edukacji. nowy sposób szybkiej nauki. na pewno mnie wysłucha.
"Mówił dziad do obrazu, a obraz ani razu..!"

Meduzola
zaufany użytkownik

AcidHouse pisze:
wt maja 17, 2022 9:11 am
aha no i co z tego ?
Sok z gumi- jagód...

Meduzola
zaufany użytkownik

iostream pisze:
wt maja 17, 2022 8:07 am
tunele czasoprzestrzenie fajnie brzmią kiedy to odkurzacz.
"Lecz niedaleko stąd jest kres, bo przecież jakieś wyjście jest. Tajemnej sieci zwykły rytm. Kropelka rosy..."

iostream
bywalec

maryja.

btw. u mnie burmistrz prowadził e puap zamiast urzędu

iostream
bywalec

Meduzola pisze:
wt maja 17, 2022 9:42 am
iostream pisze:
wt maja 17, 2022 8:04 am
"Mówił dziad do obrazu, a obraz ani razu..!"
to razi moje czarne okulary z przeroczystymi soczekami.

Meduzola
zaufany użytkownik

iostream pisze:
wt maja 17, 2022 3:17 pm
to razi moje czarne okulary z przeroczystymi soczekami.
A to dlatego, że nie ma drzewa śpiewającego..." I tak zabrakło tempertyny: Z winy jednej Katarzyny". Kakofonia, katatonia, kalafonia..?

iostream
bywalec

kiedyś jako fan modest mouse myślałem że spodoba mi się bulit to split. nie.

odpisywać

Meduzola
zaufany użytkownik

iostream pisze:
wt maja 17, 2022 7:34 pm
kiedyś jako fan modest mouse myślałem że spodoba mi się bulit to split. nie. /// odpisywać
Terpentyna oczywiście, powiedzmy że literówka (...) Że śpiewają, że to wypiją (...) No akurat urodziłam się niedaleko dawnej fabryki kalafonii, choć iglaków nigdy za bardzo nie lubiłam. (...) Oglądam właśnie film na Polsacie. Nie doceniałam pana Bruce'a Willisa, i w ogóle dawno nie obejrzałam żadnego filmu, a lubię trafiać na aspekty psychiatryczne w fabularnych opowieściach. I wracam do początku: Trzy różne larwy (a zawartość ich śliny..?) w dwóch garściach ziemi w białej emaliowanej misce pod masztem wysokiego napięcia. Obok odkrywam pod znaczonym foliówką drzewie, liść dębu (szypułkowego..!), choć tu dąb nie rośnie, chyba, słaby ze mnie dendrolog, a na liściu tym dojrzały owoc rajskiego jabłuszka. Przy tamie pozostałe rzeczy świadczące o dynamice zdarzeń, części bomby, może bomby-atrapy, z pozdrowieniami od Wielkiego Brata, prowokacja wobec osoby podatnej na sugestie. Jak się tam znalazłam, popracuję raz jeszcze nad odpowiedzią na to pytanie. Nie mogę, nie umiem i nie chcę kłamać. Funkcjonariusze powiatowej policji pod koniec mojego godzinnego wywodu z pogranicza chemii-biologii-fizyki nie zaniechali zapytać o moje stosunki z moim bratem (patrz: interwencja sprzed 4-5 lat), dyplomatyczne, mówię, to dobrze, i spostrzegam pierwszy drwiący uśmiech, mówię, że nie zażywam "zbrylonej nafty o charakterze sedatywnym", czyli centrotropów (patrz: CUN, bo "psychika" nie istnieje), więc klamka zapada.

Meduzola
zaufany użytkownik

Fajnie, że w tym zespole na skrzypcach grają...

Meduzola
zaufany użytkownik

Nazywanie schizofrenii chorobą ("jednostką chorobową" z rozdziału F, ICD 11) w znacznym stopniu poświadcza naszą społeczną szkodliwość i brak "dobrych rokowań na przyszłość" w drodze do pełniejszej sprawności. UROJENIA i ZABURZENIA MYŚLENIA (dzieli się je na "formalne i treściowe", czyli "smutny chłopczyk ciągnie za sobą pusty balonik"...), to głównie nasze nadinterpretacje, ale też metafory, parafrazy i może też niewłaściwie użyte związki frazeologiczne. Zakładając, że "psychika" nie istnieje, możemy mówić o mentalnej przypadłości... Do zrewidowania. Niezbadane okazało się dziś w dyskusyjnym kółku, jak długo schizofrenia się tli, przed tzw. "pierwszym epizodem", bo o "załamaniu dotychczasowej linii życiowej" zapomina się pomału w publicznym dyskursie. No, w każdym razie, coś się w nas wcześniej tli. (...)

Wróć do „kto pomoże”