Bezpłatny punkt konsultacyjny e-mail

Dla osób szukających ogólnej pomocy i wstępnej orientacji dotyczącej choroby.
Kto umie dokładniej nazwać problem proszę pisać w działach tematycznych "Ogólnej dyskusji"

Moderator: moderatorzy

Regulamin forum
Uwaga: o pomoc w konkretnych sprawach, dla których odpowiednie działy istnieją w "Dyskusji Ogólnej" proszę pisać tam.Tutaj tylko w sprawie ogólnej pomocy w zorientowaniu się w tematyce, np. gdy ktoś szuka wstępnej pomocy, co począć z taką chorobą i jak nazwać i określić jej objawy
krms82
zaufany użytkownik

Re: Bezpłatny punkt konsultacyjny e-mail

Post autor: krms82 »

A dlaczego te informacje nie zostaly udostepnione na forum?

Awatar użytkownika
Niemamnie
zaufany użytkownik
Lokalizacja: z Czarnych Dziur, z Pustek Kul, z Lasu gdzie nie ma Czasu

Post autor: Niemamnie »

Czy ten punkt konsultacyjny jest skuteczny w razie N?
W razie nawrotu powinny siedzieć tam kompetentne osoby a nie help desk z przypadku.
Wiele osób mających władzę nad światem nie ma władzy nad życiem. A ci którzy mają władzę nad życiem nie mają władzy nad światem. Gdzie tu sprawiedliwość.

Awatar użytkownika
Jaskolka
zaufany użytkownik

Post autor: Jaskolka »

Tak trochę przypinam się do czyjegoś tematu. Ale wiem że potrzebne są różnego rodzaju punkty wsparcia i informacje o tym, :handgestures-thumbupleft: :character-oldtimer: Już 3 razy dzwoniłam na numer podany w paszce papierosów , w sprawie pomocy w rzuceniu palenia. Taka pomoc rzeczywiście istnieje. Za pierwszym razem pan zaproponował po prostu spacer, nie mógł zrozumieć że nie chce sobie dokładać cierpienia. Ale nie zraziłam się zadzwoniłam jeszcze 2 razy i już po;proszono do telefonu psychologa. :romance-threesome:

Ja też planowałam założyć Fundację Pomocy Chorym Osobom. Ale to długa historia. może kiedyś opowiem,. :happy-sunshine: :scared-notify:
Szeptem pisane do mojego ucha : Słowo Boże

ZDROWIE WYZDROWIENIE
bywalec

Post autor: ZDROWIE WYZDROWIENIE »

Pogoda pisze: sob mar 12, 2016 9:00 pm Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny.
Tak to jest znana technika. Z chorego poszkodowanego, jeszcze zrobią winnego.

Awatar użytkownika
Józef80
zaufany użytkownik

Post autor: Józef80 »

ZDROWIE WYZDROWIENIE pisze: ndz sty 13, 2013 5:45 pm No i napisałem do Was, ale kontakt mailowy Wam nie odpowiada ..... Oczywiscie trzeba było życie utrudnić i wprowadzić wymóg kontaktu "Pocztą Polską". No i co ty myślisz człowieku, że ja teraz nie mam co robić, tylko szukać znaczków, później skrzynki na listy i łazić po mrozie w dodatku w niedziele, żeby sie jeszcze rozchorować .... Drodzy forumowicze, te wszystkie fundacje jak przeglądałem to tylko : "daj 1%", "tu mozesz wpłacić", "wesprzyj nas",.... no kpina, w biały dzień.
Przeczytałem cały wątek i masz rację. Ciekawe jak po wprowadzeniu kwoty wolnej od podatku będą sobie radzić tacy cwaniacy.
Czemu ty się, zła godzino,
z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś - a więc musisz minąć.

(Wisława Szymborska)

Wróć do „kto pomoże”