Aryzalera/ brak chudnięcia

Moderator: moderatorzy

ODPOWIEDZ
Ankakali
zarejestrowany użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr cze 23, 2021 8:14 pm

Aryzalera/ brak chudnięcia

Post autor: Ankakali »

Witam, mam problem. 3 lata temu podczas pierwszego ataku w życiu przytyłam na Rispolepcie i Olanzapinie 40kg. Później przeszłam na Aryzalere i schudłam z CIĘŻKIMI bólami 10 kg.
Rok temu kolejny atak i znów ważę 90 kg/166cm.
Obecnie biorę aryzalere i ważę 93 kg. Ni choinki nie mogę schudnąć. Jem już jak wróbelek, spaceruje w ciągu dnia.
Co możecie poradzić?
rozszczepionyumysl
zaufany użytkownik
Posty: 822
Rejestracja: wt mar 09, 2021 2:58 pm
płeć: mężczyzna

Re: Aryzalera/ brak chudnięcia

Post autor: rozszczepionyumysl »

Ja kiedyś po Apraswifcie z Solianem i antydepresantem przytyłem z 20 kg. Bierzesz jakiś antydepresant?
Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik
Posty: 3123
Rejestracja: śr wrz 13, 2017 5:44 pm

Re: Aryzalera/ brak chudnięcia

Post autor: Meduzola »

Na niektórych działa tzw. dieta rozdzielna: Starać się nie łączyć białka z węglowodanami. To trzeba się nieźle natrudzić, bo np. naleśniki (mleko i jajka= białko, mąka=węglowodany) czy panierowane dania raczej odpadają. Ja też np. bardzo lubię surowe lub blanszowane warzywa (węglowodany) z majonezem (białko), a to się właśnie kłóci z dietą rozdzielną. No i podobno przemiany białkowe zachodzą nocą, czyli węglowodany, to raczej w ciągu dnia. Tylko tyle na razie mi przyszło do głowy. Miejmy nadzieję, że w związku z założonym przez Ciebie tematem napłyną różne impulsy, sama jestem tematem dość zaciekawiona. (Podobna waga i ten sam wzrost ;-) Witamy :-)
Paweł_
bywalec
Posty: 50
Rejestracja: czw cze 24, 2021 1:13 pm
płeć: mężczyzna

Re: Aryzalera/ brak chudnięcia

Post autor: Paweł_ »

Ja mam to samo brałem olanzapine trzy lata tylko 5 mg i jakiś inny lek przytyłem 40 kg od jakiegoś czasu nie biorę już leków psychotropowych i jestem bardziej aktywny pomimo tego nie schudłem ważę 110 kg nie pomaga żadna dieta i aktywność fizyczna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „dieta”