Wyrok

Odpowiedzialny za ten dzial jest Unknown

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
Piotrek007
zaufany użytkownik
Posty: 2768
Rejestracja: wt paź 21, 2014 12:48 pm
płeć: mężczyzna

Re: Wyrok

Post autor: Piotrek007 »

Mati pisze: Poza tym lubię głosy, bo to hipnagogie, lubię słyszeć ich gdy jest cisza i leżę. Są z innego wymiaru.
Moje "głosy" mówiły do mnie z nienawiścią i co gorsze zgadzałem się z nimi.Miałem wyrzuty sumienia że nadal żyje.
"Nie mów mi jak mam żyć
Bo ja dobrze wiem jak i co
Nie pomoże mi już nic
Jak nie pomogę sam sobie."
Awatar użytkownika
Francesco
zaufany użytkownik
Posty: 4928
Rejestracja: ndz gru 22, 2013 5:53 pm
Status: jatądrobnącząstkącowieczniezłegochceazawszeczynidobro
Gadu-Gadu: Czarnokrwista
Lokalizacja: Z Żmijem.

Re: Wyrok

Post autor: Francesco »

,
Ostatnio zmieniony śr lut 10, 2016 10:38 am przez Francesco, łącznie zmieniany 1 raz.
Miłość & Muzyka
~ Amen ~
Awatar użytkownika
jojo
zaufany użytkownik
Posty: 2303
Rejestracja: czw gru 11, 2008 6:27 pm

Re: Wyrok

Post autor: jojo »

Unknown pisze:...Diagnoza niszczy mi zycie, lekarze zdrowie, a przesladowcy - moi wrogowie sa bezkarni - do czasu... Jestem nieustannie wsciekla i zalamana, zamierzam pozbyc sie/zalatwic wszystkich ktorzy zlamali moje prawa, unieszkodliwic ich odpowiednio.
Diagnoza nie niszczy Ci życia, chociaż masz rację, ona stygmatyzuje. Nikt nie złamał Twoich praw... Wymagałaś leczenia, więc zamknęli Cię w szpitalu.

Nie masz prawa bawić się w samosądy, poza tym uważam że to co wypisujesz można już podciągnąć jako groźby karalne. :roll:

Poza tym prześladuje Cię Twoje niewyleczona psychoza, czyli Ty sama jesteś swoim stalkerem, bo odstawiłaś leki, zamiast się dać wyleczyć.
To, że jakiś lek komuś służy, nie znaczy że nie zaszkodzi innej osobie. :(
Awatar użytkownika
jojo
zaufany użytkownik
Posty: 2303
Rejestracja: czw gru 11, 2008 6:27 pm

Re: Wyrok

Post autor: jojo »

Unknown pisze:Osobiscie nie wpadam w zadne stany okreslane jako psychotyczne, pomimo tego faszeruja mnie leptykami wbrew mojej woli, tym samym chroniac przestepcow pseudonaukowa etykietka - pomawiaja mnie o chorobe psychiczna i wyludzaja kase z nfz-tu rujnujac moje zdrowie i depczac me prawa.
Taa i to pisze osoba wciąż będąca w stanie permanentnej psychozy, która przerwała leczenie, nim zdołało jej pomóc. :o
To, że jakiś lek komuś służy, nie znaczy że nie zaszkodzi innej osobie. :(
Unknown
zaufany użytkownik
Posty: 5448
Rejestracja: ndz wrz 27, 2015 2:20 pm
Status: Schizo
Lokalizacja: Void
Kontakt:

Re: Wyrok

Post autor: Unknown »

Jojo, nudzi ci sie, ze odkopujesz ta wypowiedz? ;) Zrozum, iz piszac przy kazdej nadarzajacej sie okazji, za twoim zdaniem mam 'psychoze' nie zaczarujesz rzeczywistosci. Nikt mnie nie faszeruje psychotropami odkad wyszlam z psychuszki w zeszlym roku.
''Insanity - a perfectly rational adjustment to an insane world.'' http://chomikuj.pl/Antypsychiatra

Zapraszam wszystkich popierających antypsychiatrie do dołączenia: http://www.digart.pl/grupy/16361/Anty-psychiatria/ moja grupa ma charakter otwarty.
Awatar użytkownika
jojo
zaufany użytkownik
Posty: 2303
Rejestracja: czw gru 11, 2008 6:27 pm

Re: Wyrok

Post autor: jojo »

Unknown pisze:Nikt mnie nie faszeruje psychotropami odkad wyszlam z psychuszki w zeszlym roku.
Do czasu. :auto-ambulance:

Poza tym to ja w którymś Twoim temacie pisałam o czarowaniu rzeczywistości, czyżby Ci spodobał się użyty przeze mnie zwrot? :roll:
To, że jakiś lek komuś służy, nie znaczy że nie zaszkodzi innej osobie. :(
Unknown
zaufany użytkownik
Posty: 5448
Rejestracja: ndz wrz 27, 2015 2:20 pm
Status: Schizo
Lokalizacja: Void
Kontakt:

Re: Wyrok

Post autor: Unknown »

Hehehe, wkrotce Jojo wyskoczy na mnie gdzies zza rogu z bojowym okrzykiem: 'PSYCHOZA! MASZ PSYCHOZE!'. To straszne, nie wiem czy wyjde juz gdziekolwiek bez broni. :lol: Oczywiscie to zart...

Szczerze mowiac to nie sadze, ze jest z toba najlepiej, skoro piszesz w kolo to samo w roznych watkach... Nie obchodzi mnie czy wierzysz w moja historie. Natomiast niedorzecznosci typu, ze 'stanowie zagrozenie dla przesladowcow, ktorzy to nieistnieja' i ze jeden z moich tematow tworczych 'podchodzi pod grozby karalne' podczas gdy twierdzisz jednoczesnie, iz moi 'wrogowie nie sa mi znani'... czysty absurd. Prosze bys przestala mi przypisywac wlasne wymysly i domysly psychotyczne oraz bys zaczela czytac ze zrozumieniem.
''Insanity - a perfectly rational adjustment to an insane world.'' http://chomikuj.pl/Antypsychiatra

Zapraszam wszystkich popierających antypsychiatrie do dołączenia: http://www.digart.pl/grupy/16361/Anty-psychiatria/ moja grupa ma charakter otwarty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „unknown”