Szpital psychiatryczny w Złotowie

Moderator: moderatorzy

Regulamin forum
W dyskusji ogólnej proszę używać działu powyżej, tutaj tylko o konkretnych szpitalach, przychodniach, etc.
lori
zarejestrowany użytkownik

Szpital psychiatryczny w Złotowie

Post autor: lori »

Czy był ktoś z Was tam? prosze o opinie na temat tego szpitala w Złotowie.

z gory dziekuje Lori
"Kiedy rozmawiam z Bogiem to sie modle,ale kiedy Bóg mówi do mnie cierpie na Schizofrenie"

10000 tabletek
500 opakowań
250 recept
8 lekarzy
4 szpitale
1 debil

Awatar użytkownika
marcelinka
zaufany użytkownik

Re: Szpital psychiatryczny w Złotowie

Post autor: marcelinka »

Mi ten szpital nie raz uratował życie ;) Lubię i ufam i rozmawiam tylko z jednym lekarzem (u ktorego leczę się już kilka dobrych lat) reszta jest do bani. Ogólnie pobyt fajny, bo dużo atrakcji. Terapia zajęciowa spełnia swoją rolę ;) Psycholodzy też fajni, o sanitariuszach nie wspomnę - są fantastyczni. Ogólnie polecam - mi pobyt w tym szpitalu zawsze pomagał :)
Każdy zachód jest zapowiedzią poranka, Uśmiechaj się codziennie bo warto, niezależnie od pory dnia :)

angleblue63
zarejestrowany użytkownik
Status: kdjfcvhbxd d;lfv dsfop sdfvdfkjldf dflvjdf odf df v;dfodf dflv df 1265.................
Gadu-Gadu: 1654

Post autor: angleblue63 »

w tym radosnym uniesieniu pozostanie już wielu cyklo-jazdy nieleczone schizo-fazy nieleczone i dół depresji pozostanie bo psychiatryk zamykają a my chorzy tak wesoło zapierdzielać po ulicach wciąż będziemy i się psychicznie nie wyprostujemy

Awatar użytkownika
Rafalek83
zaufany użytkownik

Post autor: Rafalek83 »

ja miałem zaszczyt byc w tym szpitalu az 8 razy spedziłem w nim jakis rok czasu znam tam kazdy zakamarek, powiem tak troche tam pilnuja dyscypliny łózka trzeba scielic samemu i to sprawdzja w dzień na dwie godziny sa zamykane sale zeby nie spac w dzien no i jest zakaz palenia i tego bardzo pilnuja po wizycie bliskich pacjeci sa przeszukiwani czy nie przemycaja papierosów a tak to zwykły psychiatryk zajecia park do spaceru telewizor stół do pingla kawiarenka

Awatar użytkownika
Wspaniale
zaufany użytkownik

Post autor: Wspaniale »

suszi229 pisze: tam pilnuja dyscypliny łózka trzeba scielic samemu i to sprawdzja w dzień na dwie godziny sa zamykane sale zeby nie spac w dzien no i jest zakaz palenia i tego bardzo pilnuja po wizycie bliskich pacjeci sa przeszukiwani czy nie przemycaja papierosów
Ze szpitalem to chyba niewiele ma wspólnego, z więzieniem owszem.

Wróć do „placówki służby zdrowia”