Świadectwo

Moderator: moderatorzy

Regulamin forum
W dyskusji na tematy religijne oraz duchowości, lecz nie związane ze schizofrenią proszę używać działu tematy dowolne -> filozofia.
Koner0
zarejestrowany użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr gru 21, 2016 1:14 pm
płeć: mężczyzna

Świadectwo

Post autor: Koner0 »

Cześć
Chciałem się z Wami podzielić moim świadectwem.
Diagnozę schizofrenii dostałem w 2014 roku.
W tym roku zawołałem do Boga, bo już nie mogłem wytrzymać sam ze sobą. Bóg odpowiedział, pewnej nocy obudziłem się, wypełniło mnie ogromne uczucie miłości, szczęścia, powiedziałem mimowolnie „Tylko Ty jesteś Panem, tylko Ty jesteś najwyższy- Jezu Chryste”.
Od tamtego czasu stopniowo nawracałem się, chociaż przez następne 4 lata było bardzo ciężko. W 2018 poszedłem na psychoterapię, w 2019 na studia informatyczne, w maju będę się bronił.
Od tamtego 2014 roku brałem udział w wielu Mszach z modlitwą o uzdrowienie, słyszałem też wiele proroctw, jedno z nich to, że moje uzdrowienie będzie stopniowe, zmówiłem wiele Nowenn Pompejańskich( polecam sprawdzić, bardzo mocna nowenna, Matka Boża obiecała, że kto ją zmówi otrzyma to o co prosi, lub inne rozwiazanie).
Pismo mówi, że temu kto natrętnie prosi Bóg da to o co prosi(tylko najpierw go do tego przygotuje).
Piszę to, żeby dać świadectwo- Bóg istnieje i naprawdę bardzo nas kocha. Dla każdego ma indywidualny plan na jego życie- tylko trzeba Go szukać, On daje siebie znaleźć.

Wiele osób ze wspólnot rozeznaje, że są to czasy ostateczne- to się okaże, pewne jest to, że niektórzy ludzie przechodzą teraz przez prawdziwe piekło.
Proszę Was o modlitwę, szczególnie też za Polskę- może Nam grozić niebezpieczeństwo wojny z Rosją, bardzo potrzeba teraz naszej modlitwy.
Pozdrawiam, trzymajcie się :)
Bóg nas szczególnie kocha :)
Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik
Posty: 3530
Rejestracja: sob lut 18, 2012 11:32 am
płeć: mężczyzna

Re: Świadectwo

Post autor: pawel534 »

Ja czytam orędzia Żywego Płomienia i tam było napisane że zaatakuje nas zarówno Rosja jak i Niemcy. Czy to proroctwo jest nieodwołalne nie wiem ale na youtube są różne proroctwa że Polska zostanie napadnięta czy zdradzona. To proroctwa od różnych proroków. Pewnie od ilości modlitwy i nawrócenia Polaków zależy jak bardzo ucierpi Polska. Ja odmówiłem też wiele Nowenn Pompejańskich ale mimo to jeszcze nie wyzdrowiałem. Ja kiedyś tu pisałem co moim zdaniem jest przyczyną schizofrenii. Mnie sama modlitwa nie uzdrowiła. Trzeba pracować też nad sobą. W Warszawie jest jeden kościół protestancki gdzie słyszałem świadectwo jakiegoś mężczyzny że został uzdrowiony ze schizofrenii. Akurat byłem na ich nabożeństwie na mieście. Ale ja staram się trzymać Kościoła Katolickiego dlatego miałem opory aby iść do nich po modlitwę. Oni moim zdaniem błądzą w swoich naukach. Moim zdaniem schizofrenia to opętanie lub zniewolenie demoniczne. Są na youtube filmiki ludzi uwalnianych ze schizofrenii przez egzorcystów protestanckich. Trzeba więc sobie się przyjrzeć jakie ma się grzechy, nałogi, zniewolenia. W moim przypadku jest to np. uzależnienie od internetu i zdobywania wiedzy. Moim zdaniem jak chcesz wyzdrowieć idź do dobrego egzorcysty. Ponoć też najmocniejszym egzorcyzmem jest dobrze odbywa spowiedź. To sam Bóg powiedział w jednych orędziach jak pamiętam.
Awatar użytkownika
Catastrophigłupek
bywalec
Posty: 537
Rejestracja: ndz gru 10, 2023 1:08 pm
Status: Upośledzony

Re: Świadectwo

Post autor: Catastrophigłupek »

amigo pisze: ndz mar 24, 2024 6:30 pm amigo ciągnie druta
Cały evot ciągnie na drucie amigo
Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym. |"I do not fear for You are with me" | Semper in altum
Piotr Piotr
bywalec
Posty: 70
Rejestracja: śr sty 11, 2023 10:41 am
Status: Pracujący
płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu: 78004251

Re: Świadectwo

Post autor: Piotr Piotr »

Potwierdzam to że Jezus Chrystus uzdrawia, uwalnia. Potwierdzam potrzebę wyznawania grzechów, ja wyznaję grzechy bratu w wierze nie jest to ksiądz. Jest napisane w biblii wyznawajcie grzech jedni drugim. Podstawowa rzecz oddaj swoje życie Jezusowi Chrystusowi Panu Panów i Królowi Królów. Proś Ducha Świętego o prowadzenie. Jezus Żyje i uzdrawia dziś
Jezus Chrystus jest królem i zapłacił za każdy mój grzech
Awatar użytkownika
kotek
zaufany użytkownik
Posty: 3961
Rejestracja: ndz lip 26, 2015 1:57 pm
płeć: mężczyzna

Re: Świadectwo

Post autor: kotek »

pawel534 pisze: śr mar 13, 2024 9:48 am(...) Moim zdaniem schizofrenia to opętanie lub zniewolenie demoniczne. Są na youtube filmiki ludzi uwalnianych ze schizofrenii przez egzorcystów protestanckich. Trzeba więc sobie się przyjrzeć jakie ma się grzechy, nałogi, zniewolenia. W moim przypadku jest to np. uzależnienie od internetu i zdobywania wiedzy. Moim zdaniem jak chcesz wyzdrowieć idź do dobrego egzorcysty. Ponoć też najmocniejszym egzorcyzmem jest dobrze odbywa spowiedź. To sam Bóg powiedział w jednych orędziach jak pamiętam.
Zło nie powinno zaistnieć. Cierpienie oczywiście jest złem. Nie mam diagnozy schizofrenii, tylko zespołu Aspergera, zaburzeń schizotypowych i nerwicy natręctw. Nie chcę nikogo gorszyć, nie chcę grzechu! Nienawidzę cierpienia. Nienawidzę dyskomfortu. Dyskomfort, nędza, katastrofa - t orzeczy zbędne! Bóg nie jest sadystą. W "moim" odczuciu kalwiniści grzeszą swoimi poglądami bardziej niż ateiści swoimi poglądami, minus nieskończoność jest mniejsza od zera. Kilkanaście razy w życiu odprawiałem spowiedź generalną i nie potrafiłem tego ogarnąć :( To "zbyt skomplikowane" i "zbyt wymagające", jeśli chodzi o funkcje wykonawcze. Miałem rozmowy z seksuologiem już w 2016 r., po pierwszym pobycie na oddziale dziennym. Od dziecka mam silny pociąg do płci żeńskiej i dziwaczne skłonności seksualne. Mam 32 lata i nigdy nie byłem w związku. Jako dziecko i nastolatek robiłem bardzo głupie rzeczy :( Nie mam halucynacji i braku krytycyzmu wobec idei urojeniowych. Mam symbol 12-C na orzeczeniu o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym, co daje bezpłatne przejazdy po aglomeracji warszawskiej mimo ukończenia dwudziestego szóstego roku życia. Nie toleruję niewygody. Jedyna praca, jaką miałem w życiu dorosłym, to roznoszenie ulotek, albo zupełnie na czarno i króciutko, albo dzięki orzeczeniu o niepełnosprawności za płacę minimalną. Mam idee posłannicze, ksobne, wielkościowe, derealizacyjne. Mimo tego zapewne nie wpiszą mi rozpoznania schizofrenii na wypisie z oddziału dziennego, niebawem będę kończył kolejny w moim życiu pobyt na oddziale dziennym. Na szczęście mam rentę socjalną. Nigdy nie czułem wyraźniejszego pragnienia posiadania potomstwa, ale partnerkę już w zerówce chciałem mieć :( Moja "psychika" uważa trud życia za wielkiego idola, którego to wielkiego idola nienawidzi i pogardza nim. Według "psychiki" wielu ludzi jakby zdaje się kochać potwornego idola, jakim jest trud życia. Nienawidzę tragedii, nieszczęścia. Bieda jest złem. Złem jest doświadczanie biedy, a nie człowiek, który tę biedę cierpi.
Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik
Posty: 3530
Rejestracja: sob lut 18, 2012 11:32 am
płeć: mężczyzna

Re: Świadectwo

Post autor: pawel534 »

Kiedyś oglądałem filmik na youtube z egzorcyzmu i tam demon zmuszony przez egzorcystę do mówienia prawdy powiedział jak pamiętam że schizofrenia jest wynikiem uzależnień w sferze seksualnej więc może trzeba zwalczyć swoje grzechy seksualne żeby wyzdrowieć. Gdyby zrobić ankietę to podejrzewam że znaczna część osób chorych na schizofrenię ma problem z grzechami w sferze seksualnej. Ludzie ze świata mogą powiedzieć że masturbacja jest normalna bo większość ludzi to robi ale to nieprawda. Są ludzie nawróceni którzy przestali się masturbować i Biblia wyraźnie mówi o tym grzechu.
kotek pisze: wt maja 07, 2024 5:11 am Kilkanaście razy w życiu odprawiałem spowiedź generalną i nie potrafiłem tego ogarnąć :( To "zbyt skomplikowane" i "zbyt wymagające", jeśli chodzi o funkcje wykonawcze.
Znajdź może odpowiedniego kapłana, może takiego który może miał do czynienia z osobami chorującymi psychicznie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „przeżycia religijne”