Olanzaran a jedzenie

zyprexa, zolafren, zalasta, zolaxa, velotab, zypadhera

Moderator: moderatorzy

redaktor
zaufany użytkownik

Olanzaran a jedzenie

Post autor: redaktor »

Biorę olanzaran i ogólnie może być. To znaczy... jakoś specjalnie mnie nie tłumi, tylko chce mnie się jeść... chleb... dużo chleba i serków...

Mieliście kiedyś takie wzmożone łaknienie po olanzapinie...?.
Gwiezdnykieł1
zarejestrowany użytkownik

Re: Olanzaran a jedzenie

Post autor: Gwiezdnykieł1 »

Tak to normalne po olanzopinie rośnie apetyt i przeważnie się tyje
Awatar użytkownika
piotrs
zaufany użytkownik

Post autor: piotrs »

tak jest niepohamowany apetyt wieczorem i tycie
po zolafrenie
ale dobrze się spi
ile bierzesz ?
redaktor
zaufany użytkownik

Olanzaranu biorę dwie dziesiątki ( 10 mg. ), na wieczór.
Awatar użytkownika
Niemamnie
zaufany użytkownik
Lokalizacja: z Czarnych Dziur, z Pustek Kul, z Lasu gdzie nie ma Czasu

Post autor: Niemamnie »

Jest to tabletka rozpadająca się w jamie ustnej, zawiera aspartam dużo groźniejszy od otyłości.
Wiele osób mających władzę nad światem nie ma władzy nad życiem. A ci którzy mają władzę nad życiem nie mają władzy nad światem. Gdzie tu sprawiedliwość.
redaktor
zaufany użytkownik

To, co opisujesz, to jest Olanzaran Swift, on zawiera aspartam.

Staram się nie brać Swiftu.
Awatar użytkownika
raichu
zaufany użytkownik
Status: trener pokemon

Post autor: raichu »

Ja biorę olanzin to mam właśnie wilczy apetyt wieczorem i opycham się suchym chlebem lub bułkami. Olanzin chyba nie zawiera aspartamu. Co do aspartamu to ja lubię pić słodkie napoje i piję zwykłą niebieską pepsi i miałem ochotę zastąpić ją czarną pepsi max by nie wyglądać jak miś xd i ważyć 120kg. Ale skoro aspartam gorszy od otyłości to wolę być gruby xd. Jeszcze chipsy się je jak są na promocji pepsi też kupuję na promocji butle 2l i się potem tak wygląda ale koniec offtopu. Ten swift to chyba o to chodzi by się szybko wchłaniał szybciej niż moje tabletki powlekane - zauważyłem że połówka 10tki wywołuje większą senność niż cała 5ka pewnie dlatego że otoczka jest odsłonięta w miejscu cięcia. A aspartam dodają by nie było potwornie gorzkie jak się rozpuszcza na języku bo ta połówka 10ki olanzinu jest wstrętnie gorzka.
redaktor
zaufany użytkownik

A jest jakaś olanzapina, po której nie chce się objadać ?. Gdyby taka była, to proszę o namiary.
Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital »

raichu pisze: ndz lip 28, 2019 4:23 pm Ja biorę olanzin to mam właśnie wilczy apetyt wieczorem i opycham się suchym chlebem lub bułkami. Olanzin chyba nie zawiera aspartamu. Co do aspartamu to ja lubię pić słodkie napoje i piję zwykłą niebieską pepsi i miałem ochotę zastąpić ją czarną pepsi max by nie wyglądać jak miś xd i ważyć 120kg. Ale skoro aspartam gorszy od otyłości to wolę być gruby xd. Jeszcze chipsy się je jak są na promocji pepsi też kupuję na promocji butle 2l i się potem tak wygląda ale koniec offtopu. Ten swift to chyba o to chodzi by się szybko wchłaniał szybciej niż moje tabletki powlekane - zauważyłem że połówka 10tki wywołuje większą senność niż cała 5ka pewnie dlatego że otoczka jest odsłonięta w miejscu cięcia. A aspartam dodają by nie było potwornie gorzkie jak się rozpuszcza na języku bo ta połówka 10ki olanzinu jest wstrętnie gorzka.
Z takim odżywianiem to prosta droga do cukrzycy, udaru i mogiły. Te chipsy i inny syf zamień na zdrowe przekąski typu chipsy bananowe, jabłkowe, z buraka. Do tego figi, daktyle, rodzynki i żurawina. Zamiast coli soki owocowe i woda mineralna. Zero białego pieczywa, bułek, zamiast tego pyszny chlebek razowy żytni na zakwasie. Bułeczki również są razowe fit bardzo smaczne, można się przestawić i waga zaraz poleci w dół. Dużo owoców i warzyw, jabłka bez ograniczeń. Cukier, słodziki, ziemniaki i białe pszenne pieczywo powodują, że ciągle chce się jeść i człowiek wciąż jest głodny, nawet gdy nie dawno jadł, chodzi o wysoki indeks glikemiczny.
Awatar użytkownika
piotrs
zaufany użytkownik

Post autor: piotrs »

to moze brac 5mg zolafrenu na noc na sen
sprypowac do tedo abilify 15 mg na dobe na przyklad
albo amisan 200 mg/d
nie chce sie ponich tak jesc
albo 200 mg suliprydu dodac nie chce sie jesc i nie tyc
cos zmniejszyc np zolafren w zamian cos dodac prybowac
skonsultowac z lekarzem zeby nie bylo nawrotu nie chce miec nikogo na sumieniu na tym forum
Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 46660127

Post autor: Chłopiec Papuśny »

Jesz bo nie masz zachamowan, a nie to ze lek to powoduje.
Awatar użytkownika
klucz żurawi
zaufany użytkownik
Status: cios z karata

Post autor: klucz żurawi »

Nie wiem jak z olanzarem, ale niektóre leki powodują zwiększony apetyt, lub większe odkładanie się tłuszczu. Niektóre nawet dają te dwa skutki uboczne razem.
redaktor
zaufany użytkownik

raichu pisze: ndz lip 28, 2019 4:23 pm Ja biorę olanzin to mam właśnie wilczy apetyt wieczorem i opycham się suchym chlebem lub bułkami. Olanzin chyba nie zawiera aspartamu. Co do aspartamu to ja lubię pić słodkie napoje i piję zwykłą niebieską pepsi i miałem ochotę zastąpić ją czarną pepsi max by nie wyglądać jak miś xd i ważyć 120kg. Ale skoro aspartam gorszy od otyłości to wolę być gruby xd. Jeszcze chipsy się je jak są na promocji pepsi też kupuję na promocji butle 2l i się potem tak wygląda ale koniec offtopu. Ten swift to chyba o to chodzi by się szybko wchłaniał szybciej niż moje tabletki powlekane - zauważyłem że połówka 10tki wywołuje większą senność niż cała 5ka pewnie dlatego że otoczka jest odsłonięta w miejscu cięcia. A aspartam dodają by nie było potwornie gorzkie jak się rozpuszcza na języku bo ta połówka 10ki olanzinu jest wstrętnie gorzka.
Nie wolno opychać się suchym chlebem lub bułkami. I słodkich napojów nie wolno pić. Cukrzycę typu 2 sobie szykujesz.
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Post autor: Amannn »

Tak chce się na niej jeść strasznie. Potem jest tycie, następnie cukrzyca i zespół.
Awatar użytkownika
amigo
zaufany użytkownik

Post autor: amigo »

Jak narazie... Mam badania w porządku. Oby tak się utrzymało. :angelic-flying:
Awatar użytkownika
amigo
zaufany użytkownik

Post autor: amigo »

Kiedy się kończy "efekt tycia" po olanzapinie. ?
Awatar użytkownika
Spokojny80
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 38754286

Post autor: Spokojny80 »

redaktor pisze: wt cze 11, 2019 4:48 pm Biorę olanzaran i ogólnie może być. To znaczy... jakoś specjalnie mnie nie tłumi, tylko chce mnie się jeść... chleb... dużo chleba i serków...

Mieliście kiedyś takie wzmożone łaknienie po olanzapinie...?.
Tak,mam to samo na 20 mg olanzapiny.
Michal
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

amigo pisze: sob sie 13, 2022 2:46 pm Kiedy się kończy "efekt tycia" po olanzapinie. ?
Nigdy. W końcu zaczynasz się głodzić jak widzisz co się z tobą dzieje. Najlepiej z olanzapiną w ogóle nie zaczynać. Jest tyle innych leków.
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Post autor: Catastrophique »

Konczy sie gdy przestajesz się obżerać. Olanza zwiększa łaknienie, nie powoduje tycia sama w sobie.
Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym. |"I do not fear for You are with me" | Semper in altum
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Powoduje jak zwykle się nie znasz . Zaburza w wysokim stopniu metabolizm. A apetyt zwiększa dodatkowo, ale nie u każdego. Paskudny lek.

Wróć do „olanzapina”