Solian na objawy negatywne 200-300 mg

amisulprid
Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik

Re: Solian na objawy negatywne 200-300 mg

Post autor: Catastrophique » sob kwie 20, 2019 1:56 pm

Stek bzdur. Nie mam czasu na nieskonczone dyskusje z zaslepionymi ludzmi, bo to do niczego nie prowadzi i jest totalna strata czasu i zawsze znajdzie sie jakies "a nie, bo". Licze na rozsadek innych.

Jestem jednym z wielu przykladow, ze z lekami i przy opiece psychiatry mozna zyc szczesliwie. Wiele rzeczy osiagnalem sam, ale dzieki lekarzom i lekom bylem w stanie robic cokolwiek. Dzieki lekom moge zyc jak zdrowy. Lekarze swietnie je mi dopasowali. Pobyt w szpitalu doprowadzil mnie do psychicznej rownowagi i pozwolil na zastosowanie skutecznego leczenia. Dzieki tym ludziom zyje, jestem szczesliwy, kontaktuje sie z innymi, korzystam z zycia i pozytywnie widze swoja przyszlosc. Nie siedze w wiezieniu ani w zamknietym szpitalu - dzieki stosowaniu sie do zalecen lekarzy.

W tym wszystkim co wyzej, nie jestem jedyny.

Hvp2, nie zycze Ci tego, ale w tej nienawisci do psychiatrii pewnego dnia mozesz przekroczyc pewna granice i konsekwencje tego beda ciezkie. Nie zycze Ci tego, ale czesto tak bywa.
Love life and every day.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » sob kwie 20, 2019 2:21 pm

hvp2 pisze:
sob kwie 20, 2019 1:22 pm
Terapie psychiatryczne, szczególnie te które służą kontrolowaniu schizofreników, są ewidentnie szkodliwe, czego miarą jest skrócenie czasu życia tych osób o około 15 lat względem czasu życia zdrowej części populacji. To skrócenie czasu życia jest udowodnione naukowo - w badaniach na dużych populacjach osób chorych.
Mówienie że skrócenie czasu życia schizofreników jest winą terapii psychiatrycznych jest moim zdaniem sporym nadużyciem. Logiczne jest, że schizofrenicy mogą żyć krócej przecież są chorzy. W dodatku śmiertelnie chorzy gdyż schizofrenia została uznana za chorobę śmiertelną. Terapie natomiast służą przedłużeniu życia. Nie wszystkie i nie zawsze, ale to jest zasadniczo ich celem nadrzędnym, a nie jakieś kontrolowanie, nie popadajmy w obłęd.

Awatar użytkownika
wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Post autor: wowo21975 » sob kwie 20, 2019 3:14 pm

Wszystko zależy od tego jakiego masz lekarza. Wcześniej miałem taką pani doktor która mnie truła lekami a w szpitalu sprawdzali mi wzrok z niedowierzaniem że jeszcze dobrze widzę . Obecnie mam takiego lekarza który dba o mnie i myśli o jak najlepiej dobranym leku i najniższej dawce. Także jeśli zauważycie że lekarz nie dba i pisze maksymalne dawki leków to zmieńcie lekarza. Lekarz powinien analizować dawkę leku i przemyśleć czy coś da się zrobić żeby było lepiej. Taki lekarz to skarb i takich lekarzy Wam życzę .

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » sob kwie 20, 2019 5:54 pm

Ja mam tak samo, lekarz bardzo o mnie dba, nie mogę doprosić się jakiś dodatkowych lekarstw bo wątroba bo tamto. Identycznie z dawkami tylko jak najniższe żeby nie zaszkodziły, przez to lekarstwa mam praktycznie wyliczone na okres przed kolejną wizytą.

Wróć do „solian”