Nie chcę być kulką z tłuszczu !

Awatar użytkownika
Alex1950
zaufany użytkownik

Re: Nie chcę być kulką z tłuszczu !

Post autor: Alex1950 »

danielek pisze:
pn sie 06, 2018 10:40 am
Mi ukradli rower.5ty juz
Serio? Był przypięty? Koło jakiegoś większego sklepu?
Nie przestawaj się uśmiechać, bo to sprawia że jesteś najpiękniejsza

Awatar użytkownika
Walet Pikowy
zaufany użytkownik

Post autor: Walet Pikowy »

Ja ćwiczę co drugi dzień,tzn jest przerwa jednego dnia.Nie są to mega intensywne treningi,trwa to z 3 tygodnie już około i możliwe,że mnie,to trzyma na powierzchni,bo naprawdę zmagam się z trudnym czasem pewnym wypaleniem,co sprawia,że pewne zwykłe rzeczy robię z trudem wkładając ,w to sporo wysiłku.Mogę ten stan porównać,do ciężkiej depresji mojej z 2013.Różnica jest taka,że unikam szpitalu,nie mam myśli s,biorę mniej leków i mimo wszystko więcej robię,wtedy przeważnie leżałem w łóżku.

Pózniej miałem anhedonie,to można ten stan porównać z obecną pustką,że nawet jak coś zrobię jakby słabo to odczuwam w sensie wzbogacenia się.Może mi się obecny stan przerodzić w depresję na którą nie mogę sobie pozwolić,bo wręcz jestem w domu niezastąpiony i ta presja też nie wiem czy mi pomaga.Czuję dużą odpowiedzialność jeszcze takiej nie czułem,bo jest opieka chorej matki na raka ,gdzie choroba jest zaawansowana.

Awatar użytkownika
Walet Pikowy
zaufany użytkownik

Post autor: Walet Pikowy »

Ja daje radę już prawie miesiąc z treningami i dużo mi pomagają,mam większą kondycję i tak się nie męczę gdy jest wysiłek.Nigdy nie jest za pózno by zacząć.Ćwiczenia fizyczne przedłużają życie,co u nas jest ważne przy lekach gdy powodują zmęczenie i skracają życie.

Wróć do „sport”