Avalon powraca

Moderator: Darius

Regulamin forum
W dyskusji na tematy religijne oraz duchowości, lecz nie związane ze schizofrenią proszę używać działu tematy dowolne -> filozofia.
Awatar użytkownika
Chameleon
bywalec
Posty: 616
Rejestracja: pt sie 04, 2017 3:49 pm
płeć: mężczyzna
Gender: None specified

Avalon powraca

Post autor: Chameleon » sob sie 19, 2017 11:26 am

https://meditation539.wordpress.com/201 ... ia-slonca/

Źródło moich psychoz jest związane z energiami Avalonu i czas pokarze co się wyklaruje z tego.

Awatar użytkownika
Chameleon
bywalec
Posty: 616
Rejestracja: pt sie 04, 2017 3:49 pm
płeć: mężczyzna
Gender: None specified

Re: Avalon powraca

Post autor: Chameleon » sob sie 19, 2017 11:30 am

ERA ŚWIATŁA – Avalon powraca podczas Zaćmienia Słońca
Kanał: Shelly Dressel

Przesłanie chanelingowe od Avalon:

Pozdrawiam was moi bracia i siostry!

Jest mi bardzo miło z wami porozmawiać o powrocie Avalon. Nasza grupa współpracuje z ludźmi na całym świecie w innych wymiarach, aby pomóc w przemianie.

Chcę porozmawiać o tym, co przekazałem tej osobie, przez którą przemawiam. Wszystko, co tu napisała, jest poprawne, ale jest to również kropla w morzu !! Chciałbym porozmawiać z wami o tym, czym Avalon jest dla mnie i dla tej grupy.

Avalon było jedną z najstarszych kultur na Ziemi. Byliśmy częścią Ziemi i rzeczywiście Druidzi powstali z naszej prawdy. My pierwotnie pochodziliśmy spoza Ziemi. Pochodzimy z systemu gwiezdnego odległego od waszego. Zdecydowaliśmy się żyć na Ziemi z powodu piękna i wody; Plus energii pokoju.

Wojna istnieje we wszystkich częściach Wszechświata i na tej Ziemi, ale to nie tworzy wibracji, w których chcemy żyć. Powiedziano nam, byśmy zawsze robili wszystko, co było potrzebne, aby utrzymać pokój w jakimkolwiek miejscu, które zamieszkiwaliśmy we wszechświecie.

Mówię o Avalon z wielkim szacunkiem i miłością. W niektórych przypadkach stworzyliśmy je, w innych przypadkach już tu byli; Ale ludzie z Avalon żyją w zgodzie z Wróżkami, Smokami, Elementalami i wszystkimi zwierzętami w waszym środowisku. Uprawialiśmy ziemię, aby mieć jedzenie. Czciliśmy wszystkie narody i wszystkie wierzenia, ponieważ nikt nie był lepszy ani gorszy od drugiego.
W naszych czasach na Ziemi mieliśmy niezliczone doświadczenia, aby stać się jednym z Ziemią. Pracowaliśmy z elementami pomagającymi naszym uprawom. Zmienialiśmy w zwierzęta, jeśli było to potrzebne by stworzyć coś. Pracowaliśmy z metalami przekształcając je, aby pomagać nam w życiu.

Gdy nadszedł czas, gdy nie mogliśmy żyć już w ukryciu i nie mogliśmy już żyć naszym życiem, dyskutowaliśmy wiele. Jednym z tematów było to, że wszyscy mogliby wznieść się z Ziemi do nowej lokalizacji; W rzeczywistości wiele osób to zrobiło. Innym było to, że ludzie mogli wejść do środka Ziemi, ponieważ były portale i ścieżki prowadzące tam. Ostatecznie postanowiono, że usuniemy serce Avalon i utrzymamy je w innym wymiarze, aby mogło wrócić, kiedy czas będzie odpowiedni. Teraz jest ten czas!

Wyobraźcie sobie te dyskusje, które miały miejsce! Och, uśmiecham się teraz, ponieważ były one zażarte i bezgraniczne. Ale my z Avalon jesteśmy bardzo silni, znamy nasze mocne strony, wiemy, do czego jesteśmy zdolni!

Nie mieliśmy waszych linearnych ram czasowych, więc spróbujcie dostosować się, że tak powiem, to było, gdy Atlantyda była dobrze ugruntowana i rozszerzała granice. Było wiele, jak ich nazywacie ET, którzy pracowali z nimi i wiedzieliśmy, do czego te gatunki były zdolne; to też stało za naszymi decyzjami.

To naprawdę samo przejście nie trwało długo. Było wiele kapłanek, w tym najwyższa kapłanka, która pracowała z ziemią tworząc oddzielenie. Pracowały głęboko w ziemi z pomocą Wróżek i Elementali tworząc głębokie wąwozy. Rozmawialiśmy z każdą osobą. Rozmawialiśmy ze zwierzętami i wszystkimi gatunkami będącymi w naszej przestrzeni. Wszyscy dobrze wiedzieli, co miało nadejść. Niektórzy próbowali podzielić się tymi informacjami z tymi, którzy chcieli nas schwytać; Ale nigdy nie znaleźli naszej lokalizacji.

Kiedy Avalon został wzniesiony, wiązki laserowe skierowane były na ziemię ze statków na niebie. Pomagali nam ci, których nazywacie Wielkim Białym Bractwem, Arkturianami i oczywiście nasza rodzima planeta. Te lasery bardzo precyzyjnie stworzyły całkowite oddzielenie w Ziemi. Stąd wykorzystując wiele, wiele smoków, lewitujące energie Druidów, energię wszystkich braci i sióstr na statkach; wystartowaliśmy z Ziemi.
Zostaliśmy umieszczeni w wymiarze, który nas chronił. Obserwowaliśmy działania na Ziemi i uczestniczyliśmy poprzez naszych ludzi, włączając czasy Camelot. Potem odeszliśmy i stworzyliśmy przestrzeń, w której mogliśmy żyć i oddychać, która zawsze była we mgle. Zrobiliśmy to, ponieważ uważaliśmy, że był to czas zmiany, która stworzyłaby równowagę i pokój na Ziemi, co umożliwiłoby nam powrót, ale to nie był właściwy czas.

Uważamy, że nadszedł czas na powrót na Ziemię. Mieliśmy hologram Avalon położony w Anglii, Walii, Irlandii, Szkocji, Grenlandii i Islandii. Jesteśmy w rzeczywistości znacznie więksi, ale tam skupiamy naszą uwagę. Umieścimy naszą wyspę na północnym Atlantyku między Islandią, Grenlandią i Irlandią.

Wierzymy, że uziemienie energii z powrotem na Ziemi przeniesie energie do większej równowagi. Mamy nadzieję, że ten powrót podczas całkowitego zaćmienia przetnie nienawiść, złość, strach, wściekłość, wojny, które są tak powszechne. Dla tych z was na Ziemi; może to wydawać się dominujące. My widzimy, że jest wielu, wielu, wielu z nas Avalończyków obecnych na Ziemi. Wszyscy jesteśmy z naszą energią pokoju, miłości, akceptacji i równowagi.

Na dzień zaćmienia, poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r., według waszego czasu na Ziemi, ponownie zajmiemy miejsce. Przyjedziemy w niewidzialnej formie. Przyprowadzimy nasze Smoki, aby pomogły zasiedlić wyspę. W tej chwili jest woda, ale Wyspa się pojawi. Wy moja ukochana rodzino możecie ją odnaleźć kiedy tylko zechcecie się z nami połączyć. Będziemy przede wszystkim w siódmym wymiarze, ale z upływem czasu stworzymy wyrównanie do piątego. Nie zejdziemy poniżej tego poziomu; W rzeczywistości będzie to tylko wysoki piąty wymiar.

Doceniamy pomoc wszystkich. Jeśli będziecie w medytować wejdźcie do swego serca i odnajdźcie przez centralne słońce wasze wyrównanie z nami. Dla wielu jest łatwe, ponieważ jesteś już tutaj !! Proszę zobaczcie nas jak powracamy, jak przywracamy równowagę, jak przynosimy miłość, radość, magię, prawdę o wszystkim, kim jesteśmy; Bo jesteśmy Avalon!

Dziękuję za przyłączenie się do tej ekscytującej okazji, zdając sobie sprawę z tego, że wszyscy jesteśmy na Ziemi i żyjemy jak Ziemia; Stąd wyłoni się zrównoważona energia.

Dziękuję za spędzenie tego czasu ze mną ~~~

Merlin / Morgan / Brigid Jesteśmy Jednością

Źródło: https://goddesslight.net/avalon-returns-solar-eclipse/

Maniek1234
zaufany użytkownik
Posty: 1620
Rejestracja: pn gru 15, 2014 7:47 pm
Status: trener interpersonalny
płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu: 560878
Gender: None specified

Re: Avalon powraca

Post autor: Maniek1234 » pn sie 21, 2017 12:43 am

no ciekawe to jest bylo w programie jak maly chlopczyk 3 letni widzial portale na ziemi ale te prowadzily tylko do nieba
jestem urodzonym przywodca
"Kto nie wygra sam ze sobą, ten nie zwycięży nigdy"
bylem juz na piensku siedmiu piekiel ale teraz...chyba sie nawet nie spoce...

Awatar użytkownika
Chameleon
bywalec
Posty: 616
Rejestracja: pt sie 04, 2017 3:49 pm
płeć: mężczyzna
Gender: None specified

Re: Avalon powraca

Post autor: Chameleon » pn sie 21, 2017 5:07 pm

Sprawa jest istotna, ponieważ z Avalonu nie było do tej pory channelingów, czasem był tylko Merlin a tak poza tym to pustki.

http://articles.latimes.com/1987-11-12/ ... 3_1_merlin

Z czasem jak Avalon obniży się do 5 wymiaru chorzy na schizofrenię zaczną go odbierać w płaszczyźnie urojeń.
Tak, jakby ktoś pytał - mamy 5 wymiarowe mózgi. Powinna powstać fala zakotwiczająca nowe dane przechodząca od Irlandii przez kolejne kraje.
Jak dojdzie do Polski to przy moim połączeniu z tą płaszczyzną Avalonu będę musiał odchorować.

Awatar użytkownika
Eden
zaufany użytkownik
Posty: 8040
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 10:59 pm
Status: Son of the Jesus
płeć: mężczyzna
Gender: Male

Re: Avalon powraca

Post autor: Eden » sob wrz 30, 2017 1:25 am

To zależy, czy potrafimy z tego wynieść jakieś wartości, filozoficzne, mądrość, morał. Bo jeśli to się nam nie przyda, to jest tylko internetowa bajka. Może wynieść nas na manowce. Donikąd.
Zależy, czy w ogóle w to warto wierzyć, bajka, czy mądrość.

Wróć do „przeżycia religijne”