Słowiańska Żmija

Moderator: Darius

Regulamin forum
W dyskusji na tematy religijne oraz duchowości, lecz nie związane ze schizofrenią proszę używać działu tematy dowolne -> filozofia.
Awatar użytkownika
Juliusz Bulwa
zaufany użytkownik

Słowiańska Żmija

Post autor: Juliusz Bulwa » czw sie 03, 2017 5:03 pm

Żmija jest pośrednikiem pomiędzy dobrem a złem sama będąc czystym chaosem generowanym poprzez jej syk, ale równocześnie jej jad w sercu odczuwany jako miliony iskier elektryczności jest lekarstwem na schizofrenię.
Miałem szczęście przeżyć jej ukąszenie w serce, więc jest to relacja osoby która miała styczność ze Słowiańską Żmiją.

Walka ze Żmiją była dla mnie walką z samym sobą i z moją chorobą która chciała wszystko uporządkować i podzielić na kategorie zrozumiałe tylko dla mnie ponieważ nie podparte żadnymi dowodami. Jej ukąszenie stało się katalizatorem dla mózgu procesu zdrowienia.

Atrybutem Żmii jest szept przed zaśnięciem.

Spotkałem się z pojęciem Równania Ziemi, ale nie mogę znaleźć nic na ten temat w internecie, pytam się was o wskazówki na ten temat ponieważ tutaj zdrowo narozrabiałem i trochę je inaczej przeliczyłem. Wiem że w pewnym sensie jest związane z Boginią Pramatką i jej kontynuacją w postaci kultu Matki Boskiej.
Jak się pytałem o co chodzi to otrzymałem odpowiedź, że "Ziemia spoczywa na stopie" zinterpretowałem to że chodzi o siłę grawitacji.
Ta planeta musi być z czymś związana poprzez grawitację, czymś co jest drugą połową równania.

Zastanawialiście się dlaczego Anastazja pytała się Wołodię w ostatniej książce o to czy przodkowie pozwolili użyć gazu ziemnego?
Mniej więcej wiem, że powstanie ropy naftowej i gazu ziemnego było zależne od broni biologicznej która zmiotła całe ówczesne życie biologiczne z Ziemi.
Moja genetyka jest bardzo stara i wygrzebałem to z pamięci genetycznej.

Wkraczam w sferę domysłów i to bardzo mocno. Istnieje piekło z którym połączona jest Ziemia.
Piekło jest konstrukcją która powstała w czasach zniszczenia życia biologicznego na Ziemi i powstania ropy naftowej.
Tamta ludzkość zmieniła się w coś i zostały jej dusze przetransportowane na horyzont zdarzeń czarnej dziury aby umożliwić dalsze funkcjonowanie planety.
Czarna dziura jest piekłem i jest połączona poprzez grawitację a stabilność połączenia określa Równanie Ziemi, generuje również szum promieniowania tła który odbieramy i składa się on z trzech elementów:
1. Mieczy obusiecznych - cztery wierzchołki rąbu i punkt środkowy rombu.
2. Mieczy jednosiecznych - trzy wierzchołki rąbu i punkt środkowy rombu.
3. Chaosu czyli tej Słowiańskiej Żmii o której pisałem (tak naprawdę to jest Pramatka ale była mi przeciwna więc nazywam ją Żmiją).
Te informacje zbierałem od różnych osób i teraz je połączyłem.

Aby przekroczyć horyzont zdarzeń należy dokonać transferu świadomości pomiędzy Energią Nadziei a Energią Intrygi i odwrotnie, wiem z doświadczenia.
Aby się odbić od grawitacji należy zakłócić identyfikator tożsamości i tak z Łukasza stałem się Piotrem Patrycjuszem.

Czasami się tym bawiłem jak się źle czułem i przestrajałem radio na drugą Ziemię, tą na której Hitler nie zmarł w Nigerii w 1946 roku od przedawkowania amfetaminy tylko przeżył. Tam mają bardzo rozwiniętą naukę chemię ale elektronika ledwie im wystarczy do budowy odbiorników radiowych analogowych.

hv = mc2

Koniec.
Jedzie pociąg z zaświatów, wiezie paru wariatów

Awatar użytkownika
Eden
zaufany użytkownik
Status: Son of the Jesus

Re: Słowiańska Żmija

Post autor: Eden » czw sie 03, 2017 5:08 pm

DuszekBłękitu pisze:
czw sie 03, 2017 5:03 pm
Żmija jest pośrednikiem pomiędzy dobrem a złem sama będąc czystym chaosem generowanym poprzez jej syk, ale równocześnie jej jad w sercu odczuwany jako miliony iskier elektryczności jest lekarstwem na schizofrenię.

Miałem szczęście przeżyć jej ukąszenie w serce

Jej ukąszenie stało się katalizatorem dla mózgu procesu zdrowienia.

Atrybutem Żmii jest szept

Boże

Awatar użytkownika
Eden
zaufany użytkownik
Status: Son of the Jesus

Post autor: Eden » czw sie 03, 2017 5:09 pm

Ale żyjesz jeszcze?

Awatar użytkownika
Juliusz Bulwa
zaufany użytkownik

Post autor: Juliusz Bulwa » czw sie 03, 2017 5:19 pm

Jak boli to żyję i w dodatku nie mam głosów, funkcjonuję jak zdrowy dzięki temu.

Awatar użytkownika
Juliusz Bulwa
zaufany użytkownik

Post autor: Juliusz Bulwa » czw sie 03, 2017 5:23 pm

https://www.youtube.com/watch?v=C6Le7luzv2Y

To ją skrajnie wyprowadza z równowagi, odpalać na łonie przyrody mnie odnalazła moja Żmija w Abramowickim Parku w Lublinie.

Wróć do „przeżycia religijne”