PO LEKACH MACIE SPADEK TESTOSTERONU TO POWODUJE TEZ ZLE SAMOPOCZUCIE

Maniek1234
zaufany użytkownik
Posty: 1453
Rejestracja: pn gru 15, 2014 7:47 pm
Status: trener interpersonalny
płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu: 560878

PO LEKACH MACIE SPADEK TESTOSTERONU TO POWODUJE TEZ ZLE SAMOPOCZUCIE

Post autor: Maniek1234 »

ja juz skonczylem 30 lat i tez chyba mam spadki testosteronu sproboje to regulowac tribusteronem jest to odzywka z roslina tribulus terresis ktora zwieksza ten meski hormon.Wiadomo leki maja skutki uboczne rozne dam znac jak po braniu tej odzywki z efektami.
jestem urodzonym przywodca
"Kto nie wygra sam ze sobą, ten nie zwycięży nigdy"
bylem juz na piensku siedmiu piekiel ale teraz...chyba sie nawet nie spoce...

Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik
Posty: 10072
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 4:14 am
płeć: mężczyzna

Re: PO LEKACH MACIE SPADEK TESTOSTERONU TO POWODUJE TEZ ZLE SAMOPOCZUCIE

Post autor: hvp2 »

Warto też kontrolować sobie poziom prolaktyny (badanie krwi), gdyż to właśnie jej wzrost powoduje spadek testosteronu. W przypadku wykrycia w tym badaniu hiperprolaktynemii (czyli nienormalnie wysokiego poziomu prolaktyny) należy udać się do endokrynologa, aby ten wzdrożył odpowiednie leczenie (które jest dla niego czymś rutynowym i banalnym). W rezultacie takiego leczenia farmakologicznego u endokrynologa uzyskamy poprawę funkcji seksualnych oraz ogólne polepszenie samopoczucia psychicznego.

Wróć do „sport”