Czy dziecko może urodzić się zdrowe?

relacje rodzinne i ogólnie interpersonalne
Awatar użytkownika
Niemamnie
zaufany użytkownik
Lokalizacja: z Czarnych Dziur, z Pustek Kul, z Lasu gdzie nie ma Czasu

Re: Czy dziecko może urodzić się zdrowe?

Post autor: Niemamnie »

Amnezja dziecka jest związana z bardzo szybkim rozwojem mózgu, gdzieś do ok. 13 roku życia, po nim następuje tylko konsolidacja wspomnień tylko które przetrwały ten wczesny okres.
Wiele osób mających władzę nad światem nie ma władzy nad życiem. A ci którzy mają władzę nad życiem nie mają władzy nad światem. Gdzie tu sprawiedliwość.

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf »

Kicius_XXL pisze:
sob sty 28, 2017 11:01 am
Moja córka ma teraz trzy latka i dobrze się rozwija, jesteśmy szczęśliwymi rodzicami widząc postępy jakie robi nasza pociecha z każdym dniem.
Chciałem Tobie serdecznie pogratulować dziecka. Jest to coś wspaniałego i niebywałego dla mnie móc wychowywać i uczyć nowego, małego człowieka wartości.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości i dużo szczęścia z pociechy :)
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości"
"Nie widzę gwiazd, lecz muszę trwać"

Awatar użytkownika
Zły Kicius_XXL
moderator
moderator

Post autor: Zły Kicius_XXL »

Chciałem Tobie serdecznie pogratulować dziecka. Jest to coś wspaniałego i niebywałego dla mnie móc wychowywać i uczyć nowego, małego człowieka wartości.
Dzięki. Jest to wspaniałe móc patrzeć jak rośnie pociecha i się rozwija, zwłaszcza, że pragnęło się ją mieć..
Jest coraz starsza i niedługo będę mógł z nią chodzić do kina, w góry i inne wycieczki.
F20.0
forum
Obrazek

Awatar użytkownika
Walet Pikowy
zaufany użytkownik

Post autor: Walet Pikowy »

Ostatnio był czas,że chciałem mieć dziecko,ale to chyba raczej presja innych i jakby inni mają,to ja też muszę mieć.Takie myślenie może doprowadzić do tragedii jeżeli samemu nie ma się warunków i ma się ze sobą problemy,to takie dziecko najzwyczajniej się skrzywdzi pewnie podobną chorobą co My mamy.Ja jeszcze nic sensownego w życiu nie osiągnąłem,by decydować się na dziecko i nie mam warunków.Czy będę miał kiedykolwiek?Nie ma co gdybać lepiej planować dziecko lub je nie mieć niż jakby się miało na siłę z mnóstwem problemów i było chore.Warunki decydują czy takowe dziecko zachoruję i ważne są.To taka podstawa od,której trzeba zacząć,a pózniej samemu sobie radzić,pracować,dawać radę finansowo,przejść terapię.Oczywiście znalezc na to wszystko czas,chęci,by rozwiązać swoje problemy.Dziecko wymaga dużej uwagi zapomnijmy wtedy o czasie dla siebie jeżeli chcemy by dziecko prawidłowo się rozwijało.Więc każdy czas doceniajmy i wybawmy się przed zakładaniem rodziny.to ogromna odpowiedzialność.

Wróć do „rodzina i otoczenie”