Fizyka

duchowość, etyka, religia

Moderator: moderatorzy

Regulamin forum
W tematach dotyczących choroby proszę pisać w odpowiednim poddziale "dyskusji ogólnej".
Awatar użytkownika
Niemamnie
zaufany użytkownik
Posty: 15558
Rejestracja: pn lip 30, 2018 8:52 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: z Czarnych Dziur, z Pustek Kul, z Lasu gdzie nie ma Czasu

Fizyka

Post autor: Niemamnie »

Czas jest trójwymiarowy tak samo jak rzeczywistość fizyczna. Jego wielowymiarowość oznacza, że nie jest linią prostą (tak by było gdyby był jednowymiarowy). Obiekty w pewnym stopniu nieustannie przemieszczają się z rzeczywistości fizycznej do niefizycznej. Rzeczywistość fizyczna oznacza względnie stały przepływ czasu a rzeczywistość niefizyczna względnie stały upływ przestrzeni. W rzeczywistości fizycznej cząstka może stać się falą i oznacza to przejście do bycia cząstką w rzeczywistości niefizycznej. Klatki istnieją, przejście następuje w pewnych okresach czasu. Spajają te procesy siły grawitacji i lewitacji, grawitacja spaja fizyczność, lewitacja niefizyczność. Z punktu obserwowania grawitacji czas nie istnieje, jest ona o wiele szybsza od światła i pozostawia trwały ślad o przeszłości i przeszłości ale najintensywniejszy obraz daje w tu i teraz.
O lewitacji niewiele wiadomo, mam tylko informację że jeżeli jest w równowadze z grawitacją to obiekty swobodnie się unoszą a jeżeli jest większa od grawitacji to obiekty tracą masę i przeskakują w czasie. Grawitacja także działa na innej zasadzie niż uczą w szkole, jest niewyczerpalną siłą pochodzącą z wszechświata i dociska obiekty do większych obiektów posiadających masę. Rakieta opuszczając atmosferę porusza się jak statek płynący pod prąd na rzece. Grawitacja jest spalana przez obiekty posiadające masę na wibracje na poziomach molekularnych i tworzona jest przy tym o wiele słabsza siła lewitacji która powoduje że obiekty na powierzchni większych obiektów nie są zgniatane.
Wiele osób mających władzę nad światem nie ma władzy nad życiem. A ci którzy mają władzę nad życiem nie mają władzy nad światem. Gdzie tu sprawiedliwość.
ODPOWIEDZ

Wróć do „filozofia”