Schizofrenia nie istnieje!

Awatar użytkownika
deadzoid666
zbanowany
zbanowany
Posty: 204
Rejestracja: sob paź 17, 2015 5:03 pm
Status: student
płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu: 5473221
Lokalizacja: London Asylum

Schizofrenia nie istnieje!

Post autor: deadzoid666 »

To wymysł polityczny i sądowny i policji i systemu i koncernów farmakologicznych! Schizofrenia to jest stworzona do tego by wymigać się od pracy! Schizofrenie symuluje się w komuniźmie und demokracji jak i w socjaliźmie and komuniźmie! Psychiatrzy wmawiają Wam chorobę psychiczną i stygmatyzują zdrowych do końca życia! Psychiatria jest przepłacona przez wszystkie systemy polityczne!
Psychiatrzy to są takie same przygłupy z niskim IQ jak Wy wszyscy! Debile tacy jak i oni sami dali im wykształcenia wyższe! Odbierać matury ludziom głupim! Maturę musi mieć tylko człowiek mądry i inteligentny! Głupol maturę zdał, a jej nie ma tak naprawdę

shadowman
bywalec
Posty: 688
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 9:48 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Silesia Superior

Re: Schizofrenia nie istnieje!

Post autor: shadowman »

"schizofrenicy" to osoby które nie poddają się tym głupim społecznym normom, materializmowi, mają inne spojrzenie na świat i nie poddali się ogólnemu zniewoleniu przez system, a psychiatrzy to banda tępaków!
Władza absolutna państwa będzie funkcją absolutnej swobody każdej jednostkowej woli.

Unknown
zaufany użytkownik
Posty: 5448
Rejestracja: ndz wrz 27, 2015 3:20 pm
Status: Schizo
Lokalizacja: Void

Re: Schizofrenia nie istnieje!

Post autor: Unknown »

Zgadzam sie z powyzszym jako osoba dotknieta diagnoza schizofrenii, ktorej nigdy nie miala, a niestety psychuszek i efektow podawanych przymusowo 'lekow' doswiadczyla... Psychiatrzy to pseudonaukowcy lamiacy bezkarnie wszelkie prawa i prawdziwi psy.chole - w najgorszym z mozliwych tego slowa znaczeniu.
''Insanity - a perfectly rational adjustment to an insane world.'' http://chomikuj.pl/Antypsychiatra

Zapraszam wszystkich popierających antypsychiatrie do dołączenia: http://www.digart.pl/grupy/16361/Anty-psychiatria/ moja grupa ma charakter otwarty.

Wróć do „antypsychiatria”