Inspiracją jest Rocky

Gehenna
zaufany użytkownik

Re: Inspiracją jest Rocky

Post autor: Gehenna »

Nie rozumiem.

Awatar użytkownika
Grażka73
zaufany użytkownik

Post autor: Grażka73 »

Tup pisze:
Grażka73 pisze:Moje treningi trochę oklapły, wczoraj godzinę, dziś tylko pół godziny ćwiczyłam.
To wszystko przez ciągłe niedospanie, jutro nie odpuszczę, tylko spać muszę zacząć normalnie.
U mnie byl moment tez problemu ze snem.U ciebie to moze byc efekt alkoholu,musisz uwazac na to picie . Proponuje rzadkie i bardzo male ilosci.
Wow, Tup, ale ja przecież pije sporadycznie i to mało. Ostatnio piłam drink(jeden i to słaby) w piątak, co prawda dwa tygodnie temu wypiłam 3 małe drinki, no może jeszcze w między czasie jakiś kieliszek likieru orzechowego i kokosowego. To wszystko stres, zawsze byłam depresyjna, ale od czasu jak córka zachorowała mam spore problemy ze snem, w różnym natężeniu, bywa tak źle że budzę się kilka razy w nocy, z ciężkim oddechem i rozszalałym sercem i koszmarami.

Ale dziś spałam długo, było lepiej, znowu ćwiczyłam godzinkę, mam z tego przyjemność, szczególnie że z większą łatwością to robię, jeszcze trochę i będę musiała zwiększyć trening:)
Dogmatyczne wyrocznie lekarskie nie robią już na mnie żadnego wrażenia.

Awatar użytkownika
Walet Pikowy
zaufany użytkownik

Post autor: Walet Pikowy »

Gehenna pisze:Nie rozumiem.
Nie umiem prosciej napisac.

Gehenna
zaufany użytkownik

W jaki sposób opłaca Ci się Twoja aktywność? W jaki sposób "spłaca się w kontaktach"
Może moje życie jest jeszcze za mało aktywne? Chciałabym wiedzieć, bo może to pomogłoby mi wprowadzić jakieś zmiany w własnym życiu.

Awatar użytkownika
Walet Pikowy
zaufany użytkownik

Gehenna pisze:W jaki sposób opłaca Ci się Twoja aktywność? W jaki sposób "spłaca się w kontaktach"
Może moje życie jest jeszcze za mało aktywne? Chciałabym wiedzieć, bo może to pomogłoby mi wprowadzić jakieś zmiany w własnym życiu.
Gehenna nie mozesz mnie porownywac singla do matki,ktora ma dziecko i rodzine.Ja mam duzo czasu ,to musze go jakos wypelniac,nie mam zobowiazan typu dom,ze nie moge wyjechac kiedy chce i to wszystko rzucic.
A jak sie splacaja kontakty moge uczestniczyc w niektorych rzeczach i gdybym tych kontaktow nie mial,to nieprzezylbym pewnych rzeczy.Nie mam tez partnerki wiec moge sie poswiecac swojej aktywnosci bez reszty nic mnie nie ogranicza wlasciwie.Kontakty pozwalaja latwiej wejsc w pewne grupy i poznac nowych ludzi,zawrzec nowe kontakty.Gdybym mial rodzine pewnie moje zycie wygladaloby zupelnie inaczej ale jest jak jest radze sobie z tym.Nie sadze bys byla za malo aktywna ale mozesz miec problem w komunikacji z ludzmi,to tych kontaktow wtedy jest mniej.

Gehenna
zaufany użytkownik

wzbudzam w innych obrzydzenie swoim debilizmem (nawet z obsługą excela mam problem. ludzie chcą się zadawać z równymi sobie a nie z jakimś ścierwem, które powinno zdechnąć

Awatar użytkownika
Grażka73
zaufany użytkownik

Gehenna pisze: (nawet z obsługą excela mam problem.
Gehenna polecam zajrzeć do poniższych linków,
też się kiedyś uczyłam tego materiału,
będzie dobrze dziewczyno:)
Mam gdzieś płytkę z takim kursem,
poszukam i dam znać:)

http://excel.kursoffice.pl/trening
http://belferek.w.interiowo.pl/office/
https://nai.edu.pl/lessons/1656/

Gehenna
zaufany użytkownik

Osoba w moim wieku powinna już pewne rzeczy wiedzieć. Jesli nie wie, to jest współczesnym analfabetą, który nie zasługuje na kontakt z innymi ludzmi. I tu nie pomoże żadna życiowa aktywność i żaden sport.
Do odstrzału.

Awatar użytkownika
Grażka73
zaufany użytkownik

Niema ludzi idealnych Gehenna, każdy ma prawo czegoś nie wiedzieć, ty się do tego przyznajesz, inni to ukrywają, kłamią.
Przede wszystkim większa wiara w siebie, podejść do tego trochę na luzie dziewczyno.

johny
zaufany użytkownik

Post autor: johny »

Walka Krzyśka Głowackego z Aleksandrem Usykiem odbędzię się najpewniej w Polsce lub USA - tak twierdzi promotor Polaka Andrzej Wasilewski. Już nie mogę się doczekać walki , walka będzie ciężka , bo Usyk to niezły kozak.
Zrobiłem 5 serii barków z hantlami i pięć serii pompek 8) ,słuchając kaliber 44 "księga tajemnicza"
pozdro

Awatar użytkownika
panic
zaufany użytkownik

Post autor: panic »

Usyk może być trudnym rywalem, ale na plus jest to, że nie ma walk z pięściarzami kalibru Główki i obycia na dużych galach.
Michał Cieślak też jest niezły, w walce z Palaciosem dał popis umiejętności i siły. Teraz będzie miał słabszego rywala na gali z Włodarczykiem i Zimnochem. Porodzi sobie bez problemu.
Zimnoch z kolei rozczarował mnie w walce z Mollo. Tam trochę sędzia przyłożył się do tego, ale i tak uważam, że Zimnoch by to przegrał. Ma słabą szczękę a Mollo bije dosyć mocno i jest ogólnie silniejszy fizycznie. Zanim by się zmęczył do 4 rundy by go trafił, bo Zimny nie ma szczelnej obrony.
Przypadek? Nie sądzę! "Yyyy tego się trzymam" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Walet Pikowy
zaufany użytkownik

Czeka mnie przerwa wakacyjna z pilka i we wrzesniu zawody jezeli wystapie w nich:)Obecnie musze odbudowac forme po prawie 3 tygodniowej przerwie spowodowanej przeziębieniem i wrocic do treningu silowego.

johny
zaufany użytkownik

Tup pisze:Czeka mnie przerwa wakacyjna z pilka i we wrzesniu zawody jezeli wystapie w nich:)Obecnie musze odbudowac forme po prawie 3 tygodniowej przerwie spowodowanej przeziębieniem i wrocic do treningu silowego.
Ile będzisz miał tej przerwy???

Ja też pewnie będę miał przerwę , ale jescze nie wiem ile. Miałem wypadek w pracy i jutro idę do chirurga , ćwiczenia górnych partii ciała sobie odpuszczę na jakiś czas . Jak już będę na zwolnieniu będę miał dużo czasu na rowerek 8)
pozdro

Awatar użytkownika
Walet Pikowy
zaufany użytkownik

Cale wakacje

johny
zaufany użytkownik

Pojeździłem rano po lesie , jakieś 1,5 h , fajne odświeżające powietrze . Jestem teraz na chorobowym , więc przez następne 2 tygodnie zamiast oparów spawalniczych będę wdychał leśny tlen.
pozdro

Awatar użytkownika
Walet Pikowy
zaufany użytkownik

super Johny tez moze dzis wybiore sie na rower.

johny
zaufany użytkownik

Wczoraj było strasznie dużo dobrego sportu , puchary niemiec i włoch , były też świetne gale bokserskie w londynie i moskwie .Oglądając puchar niemiec (bayern-borussia) zrobiłem trochę brzuszków i przysiadów.
Zaraz po śniadaniu jadę rowerem na cmentarz do Babci , a wracając wjadę do lasku i trochę się po nim pokręcę 8)
pozdro

Wieczorem Krychowiak vs Messi 8)

Awatar użytkownika
Walet Pikowy
zaufany użytkownik

10km do pracy rowerem czas 30minut:)

Awatar użytkownika
hvp2
zaufany użytkownik

Post autor: hvp2 »

Tup pisze:10km do pracy rowerem czas 30minut:)
I Ty tak codziennie :?: :?:

Awatar użytkownika
Walet Pikowy
zaufany użytkownik

Nie tylko czasem dzis nie mialem autobusu:)

Wróć do „sport”