Chcę powiedzieć że...

miejsce na dowolną inną dyskusję nie dotyczącą schizofrenii

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Amannn »

Kiciuś_XXL pisze: sob gru 10, 2022 1:02 am A teraz idę sie pomodlić
Do kogo chcesz się modlić jak ty wierzysz tylko w demony do tego demona z porażenia przysennego ?
Awatar użytkownika
Kiciuś_XXL
bywalec

Post autor: Kiciuś_XXL »

Tak najpierw z demonem pogadam a potem zrobi mi laskę
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Myślałeś o tym żeby poddać się resocjalizacji
Awatar użytkownika
Józef80
zaufany użytkownik

Post autor: Józef80 »

Przez to forum, wszędzie czuję demony

Jakaś rada?
Czemu ty się, zła godzino,
z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś - a więc musisz minąć.

(Wisława Szymborska)
karuna
zaufany użytkownik

Post autor: karuna »

Beka z deka, a tak na poważnie to Zbyszek mógłby postawić na około 3 osoby z różowym statusem, jedna nic nie da, a z drugiej strony kto by siedział i porządkował te wątki wszystkie? Bądźmy poważni. :mrgreen:

Gdyby nie prowokacje Amanna, które dobrze działają niestety, to byłoby jak zwykle. Tzn ani dobrze ani źle. xd

Stawiam na to że będzie powoli z lekka znowu wymiana użytkowników. I tak w kółko będzie.
the end
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Karuna prowokują to Trickster z katastrofą a nie ja. Zważ na to ze ja nie wyzywam i nie obrażam . Ale żeby spojrzeć obiektywnie musisz wyzbyć się swej miłości do katastrofy. Jak ci się natomiast nie podoba forum to won do Andrzeja Lichosyta tu już ma częściowy ban.
karuna
zaufany użytkownik

Post autor: karuna »

Dobrze napisałem, piszesz post i czekasz aż się wkurzą. Stara taktyka trollowska, ale to już nudne się tu robi.
the end
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Post autor: Catastrophique »

Chłopiec Papuśny pisze: pt gru 09, 2022 8:31 pm
Catastrophique pisze: pt gru 09, 2022 10:58 am Myślę, czy nie wrócić do robienia stronek na Wordpressie, zeby sobie dorobić.
Ja właśnie wróciłem do Wordpress 🙂 Przeprosiłem się z nim, z Corelem również. 😁
Ja wole Photoshopa i Illustratora.
Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym. |"I do not fear for You are with me" | Semper in altum
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Józef80 pisze: sob gru 10, 2022 1:16 am Przez to forum, wszędzie czuję demony

Jakaś rada?
A największego domena Józefie hipokryto czujesz w sobie. Zdradziłeś ideały sierpnia i nic ci już nie pomoże zdrajco dobra i sługusie katastrofy
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Chłopiec Papuśny pisze: pt gru 09, 2022 8:31 pm
Catastrophique pisze: pt gru 09, 2022 10:58 am Myślę, czy nie wrócić do robienia stronek na Wordpressie, zeby sobie dorobić.
Ja właśnie wróciłem do Wordpress 🙂 Przeprosiłem się z nim, z Corelem również. 😁
Rozmawiasz z katastrofą? Po tym jak cię upokorzył . Wstyd i hańba.
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

pingui pisze: pt gru 09, 2022 12:46 am Jaki tu dziwny wątek jakby. Nic kompletnie nie rozumiem. O co komu chodzi i dlaczego piszecie takie dziwne rzeczy. Jakby nie z tego świata, iście takie oderwane. Nie spotkałem się nigdy z takim wątkiem. Próbowałem czytać 2 razy i nic nie wiem.
I nie zrozumiesz. Tam jest kółko gejowskie które chce rządzić . Wszyscy oni są już jednak blisko bana a pies Marta nie wykonuje komendy bierz go i nie stanowi zagrożenia chyba ze ktoś sugeruje seks z psem.
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

pingui pisze: sob gru 10, 2022 1:04 am
karuna pisze: pt gru 09, 2022 1:13 pm
pingui pisze: pt gru 09, 2022 12:46 am Jaki tu dziwny wątek jakby. Nic kompletnie nie rozumiem. O co komu chodzi i dlaczego piszecie takie dziwne rzeczy. Jakby nie z tego świata, iście takie oderwane. Nie spotkałem się nigdy z takim wątkiem. Próbowałem czytać 2 razy i nic nie wiem.
Nie tylko tu, psują forum przy okazji pieprząc jak tu źle.
Taka hipokryzja.
To może być tak, że to jedna osoba jest która kryje się pod pseudonimem Kiciuś_XXL tylko w 3 lub nawet 4 swoich wersjach. Dyskutuje sam ze sobą, tylko tak można przetłumaczyć ten niezrozumiały bełkot. Tylko on rozumie o czym jest mowa. Spotkałem się już z czymś takim na innym forum. Tam to było typowe pod publikę i dla beki, a tu może mieć konkretny cel. Ciągle przewija się jakieś nowe forum. Jeśli tak ma wyglądać zachęta to sorry będę omijał takie z daleka.
Tak omijaj twoja psychiatrie z daleka już wielu ludzi się na nią nadziało. Rządzi tam despota Andwer lichosyt który ma najprawdopodobniej ciąg psychoz w tym jak twierdzi obciążającego go i naciskajacego mu na kręgosłup demona na plecach . Ponadto m.in. uroił sobie ze jeden z uzytkownikow tego forum to owcojebca i oskarża go o stosunki zoofilskie ze zwierzętami. Uważaj na niego bo wyzwie cię od matołów debili i pedofilów.
Awatar użytkownika
Kiciuś_XXL
bywalec

Post autor: Kiciuś_XXL »

Oj tam, oj tam. Mnie chodzi głownie o Andrzeja Żabę, partnera życiowego mojej byłej żony. Razem maja pójść siedzieć do pierdla.

Tylko ty Amannn dzięki tobie wyostrzam sobie krnąbrny język. Chyba sie nie gniewasz?
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Zrób mnie moderatorem u ciebie żebym mógł wystawiać upomnienia katastrofie to się może gniewał nie będę
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Katastrofa jest chyba w szpitalu psychiatrycznym bo coś ostatnio nie ma jego chamskich postów?
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

To samo Trickster. Coś się stało obraziłeś się na forum. Marian ci zabronił korzystać. Trickster forum to twoi prawdziwi przyjaciele w realu nie masz nikogo tak jak katastrofa.
Awatar użytkownika
Trickster
bywalec

Post autor: Trickster »

Amannn pisze: sob gru 10, 2022 8:15 am To samo Trickster. Coś się stało obraziłeś się na forum. Marian ci zabronił korzystać. Trickster forum to twoi prawdziwi przyjaciele w realu nie masz nikogo tak jak katastrofa.
Marian to twój chłopak? XD nie pisz do mnie na priv.
Aaaah, the chaos god speak clearly now! It is as though a thousand mouths cry out in pain! Chaos has come to judge you! Chaos consume you! Do you hear the voices too?
Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Trickster pisze: sob gru 10, 2022 9:05 am
Amannn pisze: sob gru 10, 2022 8:15 am To samo Trickster. Coś się stało obraziłeś się na forum. Marian ci zabronił korzystać. Trickster forum to twoi prawdziwi przyjaciele w realu nie masz nikogo tak jak katastrofa.
Marian to twój chłopak? XD nie pisz do mnie na priv.
Tyle byłeś z Marianem a teraz zachowujesz się jakbyście się w ogóle nie znali. Daj katastrofie na niego namiary to zaraz go przejmie.
Awatar użytkownika
Józef80
zaufany użytkownik

Słuchajcie, zle zemną a do tego mam urojenia :?

Wczoraj męczyły mnie głosy do 1 w nocy i w śnie rozmawiałem z zegarmistrzem o Was, chyba Was nie lubi bo wyznał mi że jesteście moimi botami by mnie gnębić i prześladować.

Nie uwierzycie co o Was mowił, nakręcając swoje stare zegary z pokręconymi sprężynami :x

Mówię mu że to nie możliwe ale on miał dowody w skrzynce wykonanej z chlewika, tam po za zdjęciami z jakimiś głupimy minami miał twarde dowody prześladowcze. Miał też świadka, to był jakiś święty i chciał to udowodnić, ale nie musiał bo mu uwierzyłem. A ja nie chciałem by udawadniał bo pokazywał mi swój nos i chciał bym porównał z święta relikwią.

Doradził mi bym się nawrócił bo koniec świata jest blisko.

Nawet moja świętej pamięci babcia, ugotowała dla mnie wino, piliśmy po kroplach bo to z mojej winy było

Rano na mojej pościeli udcisły się kopyta baranka wielkanocnego, nie wiem jak do tego dochodzi ale mam jakiś kontakt nadprzyrodzonego widzenia

Macie jakieś pomysły i rady dla mnie? Może powinienem iść do spowiedzi przed końcem świata?

(Wisława Szymborska)
Awatar użytkownika
Józef80
zaufany użytkownik

Amannn pisze: sob gru 10, 2022 1:52 am
Józef80 pisze: sob gru 10, 2022 1:16 am Przez to forum, wszędzie czuję demony

Jakaś rada?
A największego domena Józefie hipokryto czujesz w sobie. Zdradziłeś ideały sierpnia i nic ci już nie pomoże zdrajco dobra i sługusie katastrofy
Postacie bez twarzy w czarnym stroju zakonnym dali mi wybrać jedną trzecią część gwiazd do pojmania a mi było to obojętne, więc wrzuciłem jak lecą. Teraz sobie myślę, mogłem tę czarne wrzucić a nie jak popadło.

(Wisława Szymborska)

Wróć do „inne”