Chcę powiedzieć że...

miejsce na dowolną inną dyskusję nie dotyczącą schizofrenii
Awatar użytkownika
BuffProof
zaufany użytkownik

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: BuffProof »

zbyszek pisze:
śr paź 27, 2021 7:22 am
1/3 świata ma cukrzycę. Handlowcy dosypują cukier do każdego produktu traktując to jako dopuszczalną metodę zwiększenia popytu na dany produkt. Słodkie każdy podświadomie chętniej kupi. To oznacza jednak, że handel spożywczy nas celowo truje !!!
Aby się obronić konieczne jest sprawdzenie każdego produktu, unikanie produktów wysokoprzetworzonych, powrót do tego, co nie podlegało fabrycznej "produkcji" ani przetworzeniu, lecz co z pola i z hodowli.
Mam od dawna nawyk czytania składu i jak widzę w składzie dodany cukier od razu odrzucam taki produkt. Czasem przesadzam i na widok cukru w składzie odruchowo odkładam produkt ale można się zdziwić gdzie ten cukier jest dodawany. Ogólnie jem bardzo mało słodyczy i jak zjem ich więcej to dziwnie się czuję. Po nażarciu się większej ilości owoców też mam podobnie ale nie aż tak mocno. Ciągle nie rozróżniam dlaczego słodkie owoce są zdrowe, a batonik z cukrem np. już nie, głupio mi, że odrzucam słodzone produkty, a w sumie nie wiem dlaczego.

Awatar użytkownika
mateusz43
bywalec

Post autor: mateusz43 »

pl.gravatar.com/mateusz43

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital »

Piotrek007 pisze:
śr paź 27, 2021 7:49 am
cezary123 pisze:
śr paź 27, 2021 7:29 am
I ja nie mialbym polewki z tego niestety.
Nie chciałbym nawet na to patrzeć.
Nikt nie ma z tego polewki
Ja trochę miałem polewkę, przyznaję się do tego bez bicia ale źle się teraz z tym czuję i to był raczej śmiech przez łzy, choć momentami głośny.

karuna
zaufany użytkownik
Status: student
Gadu-Gadu: nie mam

Post autor: karuna »

Zmęczenie materiału odczuwam.
w gąszczu traw
w cieniu drzew
słychać ptasi śpiew

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Nie należy się śmiać z osób z objawami chorobowymi. A z Amaanem tak właśnie było.
Ciekawa sprawa, nadzwyczaj, przypomina to w swoim działaniu jakiś mechanizm, który zaraz po uruchomieniu błyskawicznie aktywuje się do pewnego schematu odruchów jakby został zaprogramowany. Chwilę po zniesieniu bana nastąpił błyskawiczny atak wymierzony w Katę z identycznymi uwarunkowaniami i tłem, dokładnie tak samo jak wcześniej. Bez żadnych refleksji czy wyciągniętych wniosków, nic zero, charakterystycznych przecież dla istoty ludzkiej. Zadziwia mnie ta choroba zawsze i wciąż.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Myślicie, że amaan był robotem? A może botem?

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Psychobotem, ze smutnym żywotem.
Dobra żarty na bok, oby mu się polepszyło i wyzbył się całej nienawiści skierowanej w kierunku Kato, i odzyskał status bywalca.

cezary123
bywalec

Post autor: cezary123 »

Digital, jak Amannn odzyska poczucie wartości i nauczy się je chronić, to spokojniej przejdzie nad tym do porządku dziennego i rozsądniej będzie ....walczył.
Świat jest pełen dziwnych sztuczek w stosunkach między konkurentami w ekosystemach i prostolinijni wychodzą na naiwnych i od razu się spalają czy rozbijają o sytuację.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Prawdę rzeczesz, coś w tym jest co piszesz.

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Post autor: Catastrophique »

Szkoda Amannna, bo pewnie szukanie sobie wrogów w internecie to jego całokształt codzienności. Smutne.
Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym. | Nothing is impossible | Semper in altum

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Nikogo nie szukał, po prostu miał odmienne zdanie niż większość osób tutaj, a ty oczywiście nie omieszkałeś mu tego pokazać. Prawda jest taka, że zalazłeś mu bardzo za skórę, a że jego stan był jaki był to dostał pewnego rodzaju obsesji na twoim punkcie, tak ja to widzę. Ja bym się czuł winny ale ja to ja i mój stopień wrażliwości jest inny niż twój dlatego ciebie nie osądzam ale przynajmniej umiej przyznać się że sam nie jesteś bez winy, łaziłeś za nim po wszystkich wątkach i mu dokuczałeś.

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Inny stopień wrażliwości? Nie, raczej całkowitego oderwania od rzeczywistości i pisania kompletnych głupot :/. Ale znam Cię już po Twoich wcześniejszych postach, nihil novi.
On za mną łaził. Przez ponad miesiąc 99% jego postów było na mój temat i były to przeważnie jakieś chore, desperackie pomówienia. Ja odpisywałem mu sporadycznie patrząc na całokształt jego wszystkich ataków w moją stronę. Niemniej, czasami reagowałem na antypsychiatryczne szkodliwe bzdury, które pisał, niezbyt często jednak bo ich poziom bywał tak niski, że jakakolwiek reakcja to kompletna strata czasu. Z poziomem niektórych Twoich wypowiedzi jest niestety bardzo podobnie.
Nie traktowałem go poważnie, ponieważ pisał ciężkie bzdury, ale nie dokuczałem mu - piszesz głupoty jak zwykle. Wielokrotnie pisałem mu, że powinien spróbować zapanować nad tą obsesją na mój temat i jakie to może miec konsekwencje. Oczywiście - nie posłuchał i ban jest właśnie jedną z tych konsekwencji, choc prawdopodobnie będą też inne, znacznie cięższe. Życie w takiej nienawiści nie jest łatwe.
Sam nazwałeś to obsesją w jednym ze swoich postów. I dokładnie tym to było.
Tak - jestem bez winy. I tak zachowywałem się bardzo tolerancyjnie bo inna osoba by go zwyzywała i kłóciła się bez końca nie przebierając w słowach.
Dla mnie jednak taki hejt to chleb powszedni. Ani mnie to ziębi ani grzeje, choć żal mi takich osób.
Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym. | Nothing is impossible | Semper in altum

Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 46660127

Post autor: Chłopiec Papuśny »

Sponiewierałeś jak szmatę Ammana katastrofa. Jesteś równie zabłąkany i nienawidzisz ludzi jak on.
Jedynie nie dostałeś bana, bo Zbyszek widzi twoją chorobę.
Моя хата з краю, нічого не знаю.

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Udowodnij to jakimiś moimi wypowiedziami skierowanymi do niego. Konkretne, sensowne przykłady.
Wiem, że Ty też za mną nie przepadasz, podobnie jak Amannn (zapewne z tych samych powodów), więc jak się domyślasz raczej nie potraktuję Twoich słów poważnie. Ot, kolejny randomowy hejter, który zamiast dorównać, woli nienawidzić i nie potrafi tego ukryć. Nie po raz pierwszy.

Tu nie chodzi kto na co choruje tylko jak się zachowuje i gdybym zachowywał się karygodnie, zasługiwałbym na bana - Zbyszek by na pewno zadziałał.
Zbyszku, jeśli to czytasz - proszę o potwierdzenie.
Wcześniej pisałeś, Papusny, że to przez jakieś skrypty nie dostałem bana, teraz piszesz, że przez chorobę ;). Często zmieniasz wersje ;).
Nie kombinuj bo nikt w to nie uwierzy, a juz na pewno nie ja.

A chorobę właśnie po mnie widać bardzo słabo, czego m.in. też mi zazdrościsz, Papusny.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Nie dostałeś bana bo jesteś integralną częścią tego forum już po tylu latach i Administrator zdaje sobie z tego sprawę. Zrosłeś się z tym forum choć niekoniecznie z jego użytkownikami. Jesteś egoistyczny i wyprany z empatii, ale tak jak wspomniałem nie osądzam ciebie bynajmniej, bo raz że sam nie jestem bez winy, a dwa rozumiem że to twój sposób na przetrwanie w trudnym świecie. Wiem że nie masz w życiu łatwo i starasz się jak możesz. Jak na osobę w chorobie robisz bardzo wiele moim zdaniem i choćby z tego powodu należy ci się szacunek. Inną kwestią są twoje skostniałe i zacofane poglądy, klapki na oczach lub brak etyki, lecz nie mi to osądzać. Dodam tylko, że pewnie i na to przyjdzie czas, w końcu jesteś stosunkowo młodą osobą. Jednak pamiętaj, że ze wszystkiego kiedyś trzeba się rozliczyć i czas wszystko zweryfikuje. Najgorzej mają nauczyciele, są inaczej sądzeni, znacznie ostrzej bo ciąży na nich większa odpowiedzialność.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Pyszałkowaty, to jest dobre określenie na Katę.

karuna
zaufany użytkownik

Szkoda mi czasu na takie konflikty na forum evot pisane dziś..
w gąszczu traw
w cieniu drzew
słychać ptasi śpiew

Awatar użytkownika
mateusz43
bywalec

Post autor: mateusz43 »

Znalezione w necie:

5 Rzeczy, Które Robią BOGACI - Czy Je Robisz?

17 Rzeczy, Które Robią Bogaci, A Biedni Nie!- Bogaty Albo Biedny Po Prostu Rozni Mentalnie/Harv Eker

Kiedyś czytałem tę drugą książkę.
pl.gravatar.com/mateusz43

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Digital pisze:
pt paź 29, 2021 1:21 pm
Nie dostałeś bana bo jesteś integralną częścią tego forum już po tylu latach i Administrator zdaje sobie z tego sprawę. Zrosłeś się z tym forum choć niekoniecznie z jego użytkownikami. Jesteś egoistyczny i wyprany z empatii, ale tak jak wspomniałem nie osądzam ciebie bynajmniej, bo raz że sam nie jestem bez winy, a dwa rozumiem że to twój sposób na przetrwanie w trudnym świecie. Wiem że nie masz w życiu łatwo i starasz się jak możesz. Jak na osobę w chorobie robisz bardzo wiele moim zdaniem i choćby z tego powodu należy ci się szacunek. Inną kwestią są twoje skostniałe i zacofane poglądy, klapki na oczach lub brak etyki, lecz nie mi to osądzać. Dodam tylko, że pewnie i na to przyjdzie czas, w końcu jesteś stosunkowo młodą osobą. Jednak pamiętaj, że ze wszystkiego kiedyś trzeba się rozliczyć i czas wszystko zweryfikuje. Najgorzej mają nauczyciele, są inaczej sądzeni, znacznie ostrzej bo ciąży na nich większa odpowiedzialność.
Obrazek

karuna
zaufany użytkownik

pozwólcie chorym zdrowieć, pozwólcie zdrowym żyć!

zdobycie świata to błąd logiczny, poznawczy i psychologiczny :(

nic.
w gąszczu traw
w cieniu drzew
słychać ptasi śpiew

Wróć do „inne”