Chcę powiedzieć że...

miejsce na dowolną inną dyskusję nie dotyczącą schizofrenii
Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 46660127

Re: Chcę powiedzieć że...

Post autor: Chłopiec Papuśny »

Catastrophique pisze:
ndz paź 24, 2021 6:52 pm
Przypominam, ze Kotek jest po 40-stce :/.
I co w związku z tym?
Моя хата з краю, нічого не знаю.

Awatar użytkownika
Trickster
zbanowany
zbanowany

Post autor: Trickster »

Witam wszystkich ponownie po krótkim wygnaniu 😆 🤣
Aaaah, the chaos god speak clearly now! It is as though a thousand mouths cry out in pain! Chaos has come to judge you! Chaos consume you! Do you hear the voices too?

Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik

Fajnie że jesteś. Mała wpadka została zapomniana. To dobrze.

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Post autor: Catastrophique »

Chłopiec Papuśny pisze:
pn paź 25, 2021 9:25 pm
Catastrophique pisze:
I co w związku z tym?
Naprawdę muszę pisac?
Jest to co najmniej infantylne. Nie ja jeden zauwazylem, ze Kotek niespecjalnie ukrywa na forum swoje dziwactwa i zboczenia. Takie posty raczej odrzucaja innych, zamiast zachecac do wypowiadania sie.
PS. Ostrzezenie, ktore mi dales jest bezpodstawne, ale moze chociaz przez chwile poczułeś sie lepiej ze soba ;). Pan Sytuacji XD.
Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym. | Nothing is impossible | Semper in altum

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Trickster pisze:
pn paź 25, 2021 9:39 pm
Witam wszystkich ponownie po krótkim wygnaniu 😆 🤣
Hej, Trick.
Obgadywalismy Cie gdy Cie nie bylo ;).
Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym. | Nothing is impossible | Semper in altum

Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik

Catastrophique pisze:
pn paź 25, 2021 10:33 pm
Chłopiec Papuśny pisze:
Catastrophique pisze:
I co w związku z tym?
Naprawdę muszę pisac?
Jest to co najmniej infantylne. Nie ja jeden zauwazylem, ze Kotek niespecjalnie ukrywa na forum swoje dziwactwa i zboczenia. Takie posty raczej odrzucaja innych, zamiast zachecac do wypowiadania sie.
PS. Ostrzezenie, ktore mi dales jest bezpodstawne, ale moze chociaz przez chwile poczułeś sie lepiej ze soba ;). Pan Sytuacji XD.
Przestaniesz manipulować, będziemy inaczej rozmawiać. Nie czuję się dobrze z tym, że muszę dawać ci ostrzeżenie. Czyżbyś specjalnie zapominał, że to forum jest dla chorych ludzi z problemami? Rozumiem, że ty nie jesteś dotknięty żadną chorobą. Więc co tutaj robisz?

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Chłopiec Papuśny pisze:
pn paź 25, 2021 10:45 pm
Catastrophique pisze:
pn paź 25, 2021 10:33 pm
Chłopiec Papuśny pisze:

I co w związku z tym?
Naprawdę muszę pisac?
Przestaniesz manipulować, będziemy inaczej rozmawiać. Nie czuję się dobrze z tym, że muszę dawać ci ostrzeżenie. Czyżbyś specjalnie zapominał, że to forum jest dla chorych ludzi z problemami? Rozumiem, że ty nie jesteś dotknięty żadną chorobą. Więc co tutaj robisz?
W jaki sposób manipuluję? Proszę o wyjaśnienie.
Wiem, Papusny, ze jesli chodzi o moja osobe to rzeczywiscie nie czujesz sie za dobrze. Ukryc tego za bardzo nie potrafisz ;).
Ciekawe, ze piszesz mi zebym nie manipulował a sam tworzysz takie teksty jak wyzej. Widocznie wszystkich masz za idiotow.
Co tutaj robie? Mam polewe z takich jak Ty.
Dno.,

Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik

Raczej nie jesteś źródłem moich problemów. Przepuszczam twoje teksty przez palce.
Za dużo sobie dopowiadasz, to twój problem.

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Faktycznie - nie jestem. Ale ten problem ze mną ewidentnie masz. Słabe to. Co do moich tekstów - dystansu Ci wyraźnie brakuje. Wiesz, gdy widzę, ze ktoś ode mnie lepiej sobie radzi w życiu to staram się dorównać zamiast hejcić. Polecam. Znacznie bardziej to konstruktywne ;).

Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik

Catastrophique pisze:
pn paź 25, 2021 10:56 pm
Faktycznie - nie jestem. Ale ten problem ze mną ewidentnie masz. Słabe to. Co do moich tekstów - dystansu Ci wyraźnie brakuje. Wiesz, gdy widzę, ze ktoś ode mnie lepiej sobie radzi w życiu to staram się dorównać zamiast hejcić. Polecam. Znacznie bardziej to konstruktywne ;).
To twoje myślenie. Masz prawo. Słaba ta aluzja, z tym radzeniem sobie. Musisz popracować nad trollingiem jeszcze bardziej.

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Moja konstatacja, ale nie mój problem. Radzę popracować nad tym, bo takie myśli potrafią zadręczyć.

Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik

Catastrophique pisze:
pn paź 25, 2021 11:04 pm
Moja konstatacja, ale nie mój problem. Radzę popracować nad tym, bo takie myśli potrafią zadręczyć.
Słaba sugestia. Nie poparta żadnym konkretnym faktem.
Nie myślę o twoim sukcesie, bo dla mnie jesteś porażką. Co innego przedstawiasz na YouTube, a co innego na forum. Po za tym twoje filmy w żaden sposób mnie nie motywują, a raczej odstręczają od ciebie. Przypisujesz sobie zasługi, których nie osiągnąłeś. Prócz kupna kilku podręczników z Amazona.

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Ja wiem i wiesz, że ja wiem. Jak wolisz cierpieć i pielęgnować tą niechęć do mnie - ja nic nie mogę na to poradzić. Nie odpowiadam za Twoje życie, to Twoja działka.

Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik

Catastrophique pisze:
pn paź 25, 2021 11:10 pm
Ja wiem i wiesz, że ja wiem. Jak wolisz cierpieć i pielęgnować tą niechęć do mnie - ja nic nie mogę na to poradzić. Nie odpowiadam za Twoje życie, to Twoja działka.
Nie mogę pielęgnować. Muszę patrzeć realnie na problem, bez emocji. Jestem tutaj moderatorem A rola taka, że na większości moderatorów patrzy się z góry.

Po za tym nie wiem, nie siedzę w twojej głowie.

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Chłopiec Papuśny pisze:
pn paź 25, 2021 11:07 pm
Nie myślę o twoim sukcesie, bo dla mnie jesteś porażką. Co innego przedstawiasz na YouTube, a co innego na forum. Po za tym twoje filmy w żaden sposób mnie nie motywują, a raczej odstręczają od ciebie. Przypisujesz sobie zasługi, których nie osiągnąłeś. Prócz kupna kilku podręczników z Amazona.
Kolejne potwierdzenie. Niechęć i kompletny brak dystansu, Tracisz czas bo nie masz na mnie żadnego wpływu, chyba, że w chorych marzeniach. Deal with it. Nie masz innego wyjścia. Staraj się jednak nad sobą panować zamiast wycierać sobie tyłek rolą moderatora.
Dla mnie dalsza dyskusja jest bezcelowa.

Awatar użytkownika
Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik

Catastrophique pisze:
pn paź 25, 2021 11:16 pm
Chłopiec Papuśny pisze:
pn paź 25, 2021 11:07 pm
Kolejne potwierdzenie. Niechęć i kompletny brak dystansu, Tracisz czas bo nie masz na mnie żadnego wpływu, chyba, że w chorych marzeniach. Deal with it. Nie masz innego wyjścia. Staraj się jednak nad sobą panować zamiast wycierać sobie tyłek rolą moderatora.
Dla mnie dalsza dyskusja jest bezcelowa.
Widzę, że tracisz dystans. Słabiutko jak na coacha.
Problem twój taki, to za bardzo mówisz innym jacy mają być wg. Ciebie.

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Prawdopodobnie uratowałem dziś komuś życie. Zareagowałem gdy znajomy zgłaszał myśli samobójcze. Teraz ma do mnie pretensje, jest w szpitalu, ale najważniejsze, że nic mu się nie stało.

Awatar użytkownika
kotek
zaufany użytkownik

Post autor: kotek »

Jestem po 30-tce, ale nie po 40-tce.

Moja "mentalność" uważa wierzących w Torę czy Koran czy w ogóle wierzących w monoteizm, ale nie w niekończące się zbawienie w rozkoszy i wygodzie wszystkich czujących istot za najbardziej upadłych i godnych zawstydzenia ludzi w historii, którzy głoszą niewyobrażalne bluźnierstwa przeciwko "Duchowi" Boga - Jego Dobroci, Pięknu, Miłości. Logiczne jest to, że Bóg nie chciał, aby jakikolwiek byt czujący zgrzeszył czy nawet cierpiał, tym bardziej, aby jakikolwiek byt czujący był potępiony na wieki lub unicestwiony.

Według mojej mentalności nie wystarczy wierzyć w Jedyność Boga, trzeba jeszcze wierzyć w Jego Dobroć (która jest także w rodzaju niezależnym od jakiegokolwiek stworzenia - Bóg jest Absolutnym Dobrem Sam w Sobie i nie potrzebował, nie musiał stwarzać kogokolwiek czy czegokolwiek).

Koran czy Tora zdają się "psychice" głosić "mroczny dysteizm", a na pewno nie euteizm.

Psychika "lubi" moraunizm aka moralnizm - pierwsze słowo pochodzi od dwóch pierwszych liter każdego ze słów w wyrażeniu: monoteistyczny radykalny uniwersalizm, a drugie, "koincydentnie" podobne, od przymiotnika "moralny".

Nie chcę nikogo gorszyć, ale wielkie wrażenie wywołał na mnie ten (ANTYCHRZEŚCIJAŃSKI, ANTYNOWOTESTAMENTALNY, antyislamski, "torahistyczny") tekst na blogu niebieskikot.wordpress.com: https://niebieskikot.wordpress.com/2021 ... ament-czy/

Awatar użytkownika
amigo
zaufany użytkownik

Post autor: amigo »

Nie wazne ile mamy lat, ale na ile sie czujemy. :dance:
Jutro kolejny dzien wiecej... Schizofrenia wita.

cezary123
bywalec

Post autor: cezary123 »

Ja na 17 lat. :angelic-flying:
I mam wszystko i wszystkich gdzieś.
Dzisiaj jadę na cały dzień na wycieczkę, podziwiać kolorowe listki i krajobrazy. :angelic-blueglow:

Wróć do „inne”