Bieżące kłopoty i kwestie techniczne

dział techniczny, tu proszę kierować pytania i uwagi do administratora i moderatorów
Awatar użytkownika
wowo
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Re: Bieżące kłopoty techniczne

Post autor: wowo »

wilczypazur to mój nowy nick
Musiałem założyć bo miałem problem z dodawaniem zdjęć na android. Jak dostać szybko zaufanego na ten nick?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

Post autor: Maksymiliana »

Jak zapomniałeś hasła to jest w opcjach logowania: Przypomnij hasło, jeśli założyłeś konto na fake emailu to gratuluje!
Poza tym możesz wchodzić na mobilną wersję forum przez zwykłego Chroma w telefonie
Mój blog: http://www.nocnylampion.wordpress.com
Dzisiaj gdy przymkniesz oczy na szarym pamięci tle, pośród wyblakłych przeźroczy zobaczysz właśnie mnie.

Awatar użytkownika
wowo
zaufany użytkownik

No cóż czyli zaczynamy zabawę od nowa. Na telefonie Android jest pod tym nick a na iPhone pod wowo21975 ale ciągle ta sama osoba.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
wowo
zaufany użytkownik

Potwierdzam [emoji1]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

Nie zaczynamy. Prosze napisać do zbyszka i wyjaśnić sprawę, on nada spróbuje nadać nowe hasło i ci je poda, potem sobie zmienisz
Dzisiaj gdy przymkniesz oczy na szarym pamięci tle, pośród wyblakłych przeźroczy zobaczysz właśnie mnie.

Awatar użytkownika
wowo
zaufany użytkownik

Ok, nie ma problemu.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Bright Angel
zaufany użytkownik

Post autor: Bright Angel »

Chciałem napisać, że forum na stylu evot działa normalnie, jak na razie. Na stylu evot2 nie dało się korzystać z forum. Gdy tylko pojawiały się boty lub większa liczba użytkowników serwer był przeciążony i nie działały nowe posty i twoje posty.
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.

Awatar użytkownika
Bright Angel
zaufany użytkownik

Post autor: Bright Angel »

Styl evot działał dobrze do czasu. Też pojawia się przeciążenie serwera, ale dużo rzadziej niż na evot2.
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.

Pamal
zaufany użytkownik

Post autor: Pamal »

Może dlatego, bo wszyscy się przenieśli po Twoim poście na evot. ;)

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

Re: Bieżące kłopoty i kwestie techniczne

Dziś mając trochę czasu postanowiłam trochę zmodernizować forum.

Na samej górze forum został dodany dział dla nowych użytkowników, mają oni tam możliwość się przywitać jeśli chcą.
Obrazek

Powstały dwa działy: Archiwum oraz Kosz

Obrazek

Archiwum od teraz, zamiast być składowiskiem ponad 15 tysięcy bez sensownych postów, ma być miejscem, gdzie będą dawane wątki, które:
Się po prostu wypaliły, dyskusja już stała się jałowa;
Tematy do których ktoś, kiedyś może wrócić.

Kosz - służy do wywalania zbędnych tematów, które nic nie wnoszą do społeczności forum, a zajmują miejsce na nim. Ustawiłam automatyczne czyszczenie po 3 dniach.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital »

To pierwsze trochę zaburzyło wygląd estetyczny forum. Może dałoby się wcisnąć te przywitania gdzieś obok "naszego środowiska" i po kłopocie. Nie jest to chyba aż tak ważne by raziło w oczy na pierwszym miejscu całego forum. Ale jak tam uważacie. Nie ma czegoś takiego jak zbędne nic nie wnoszące tematy! Każdy temat jest ważny i coś wnoszący skoro ludzie w nim dyskutują. To, że dla ciebie dany temat nic nie znaczy nie oznacza, że nie może być szczególnie ważny dla kogoś innego. To mi się zdecydowanie nie podoba. Jest to prosta droga do totalitaryzmu na forum. Nie pozwól Maxi by twoje ego ciebie przerosło i zaburzyło istotę tego forum. W koszu powinny lądować wyłącznie rzeczy obraźliwe, przezwiska lub uwłaczające czyjejś godności.

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

Nim to napisałeś mogłeś zobaczyć co w tym koszu jest, zanim się rozpisałeś

Druga sprawa, forum nie utrzymuje się z dotacji rządowych, czy publicznych, więc jest to forum prywatne. Więc administrator ustala co I jak będzie na forum.

Trzecia sprawa, trzeba wkoncu zmodernizowac I unowocześnić forum. By było bardziej przejrzyste dla nowych i starych użytkowników.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Ograniczanie i represje to żadna przejrzystość, ani nowość, mieliśmy to w 39, to jest totalitaryzm. Powiedz wprost, że to twoje widzimisię. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Chyba także nie utrzymujesz forum z własnych pieniędzy, tylko przejęłaś nową funkcję i woda sodowa trochę uderzyła do głowy. Ja również nie utrzymuje forum z własnych pieniędzy ale jestem jednym z użytkowników i mam chyba prawo powiedzieć co mi się nie podoba. Wyrazić swoją opinię? Wielokrotnie zamykałaś wątki o seksie i nie tylko, tylko dlatego, że nie lubisz danego tematu. Nie było tam nawet jednej obelgi. Przenosisz lub zamykasz wątki gdy nie odpowiadają twojej wizji świata. To jest egoistyczne i samolubne. Należy rozgraniczać moderowanie od własnych upodobań. Ale skoro Pan Administrator który utrzymuje forum z własnych pieniędzy wyraża na to zgodę to nie pozostaje nic innego jak tylko to forum opuścić. Mówi się trudno, nie pierwsze i nie ostatnie.

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

Owszem, możesz, jednak inni chcą nowości, chcą powiewu świeżości na forum. Zmiany zawsze są trudne.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Królową forum już jesteś, tylko skończy się tak, że przyjdzie ci rządzić pustym martwym forum bo oprócz ciebie nie widzę jednej nawet osoby która by chciała twoich zmian. Warto zachować zdrowy umiar w rządzeniu bo oprócz trolli pozbędziesz się również innych użytkowników.

Awatar użytkownika
Niemamnie
zaufany użytkownik
Lokalizacja: z Czarnych Dziur, z Pustek Kul, z Lasu gdzie nie ma Czasu

Post autor: Niemamnie »

Mi się podoba porządek na forum.
Wiele osób mających władzę nad światem nie ma władzy nad życiem. A ci którzy mają władzę nad życiem nie mają władzy nad światem. Gdzie tu sprawiedliwość.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Juliusz Bulwa pisze:
śr lip 24, 2019 4:20 pm
Mi się podoba porządek na forum.
A zamykanie ciekawych wątków? Restrykcje i nakazywanie o czym mamy dyskutować w obrębie danego wątku gdy nawet autorowi wątku to nie przeszkadza, też ci się podoba? Porządek? Już ciężko jest się połapać gdzie i co zostało przesunięte.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Zaczynam czuć się tu zniewolony, ciągłe zakazy i nakazy oraz okazywanie władzy Pani Administratorki to nie żaden porządek :/ Za chwilę nie można będzie podyskutować bo zaraz.., a szkoda gadać jak tego sam nie widzisz.

Awatar użytkownika
Niemamnie
zaufany użytkownik
Lokalizacja: z Czarnych Dziur, z Pustek Kul, z Lasu gdzie nie ma Czasu

Post autor: Niemamnie »

Czy tak trudno nie spamować?
Wiele osób mających władzę nad światem nie ma władzy nad życiem. A ci którzy mają władzę nad życiem nie mają władzy nad światem. Gdzie tu sprawiedliwość.

Awatar użytkownika
Piotrrr
zaufany użytkownik

Post autor: Piotrrr »

Zauważylem nowe zmiany ... jak to zmiany jedni się ich boją inni są podekscytowani...ja natomiast zdanie sobie wyrobie po pewnym czasie...jak zobaczę jak to będzie działało :)

Wróć do „o tym forum”