Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Moderator: moderatorzy

Regulamin forum
W dyskusji ogólnej proszę używać działu powyżej, tutaj tylko o konkretnych szpitalach, przychodniach, etc.
Awatar użytkownika
Piotrek007
zaufany użytkownik
Posty: 2752
Rejestracja: wt paź 21, 2014 12:48 pm
płeć: mężczyzna

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Post autor: Piotrek007 »

A jak dla kogoś nie wygodne jest to co piszę i stwierdza że to bzdury to niech leczy się jak chce.Przecież nie narzucam swoich racji nikomu.Piszę tylko jak wyglądał u mnie przebieg choroby i co mi pomogło.
"Nie mów mi jak mam żyć
Bo ja dobrze wiem jak i co
Nie pomoże mi już nic
Jak nie pomogę sam sobie."
Awatar użytkownika
milusia12
bywalec
Posty: 481
Rejestracja: sob sty 08, 2022 11:28 pm

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Post autor: milusia12 »

Kiedyś byłam w Oświęcimiu...;
Czy w obozach dzisiejszych, koncentracyjnych czy jak to ujęli jeszcze w komunizmie; prywatnych więzieniach; nadal są piżamki ze zdechłego obozowicza???
Jeśli by chodziło o ideologię człowieka normalnego;
1. piżamki były by kolorach; niebiski dla chłopczyka, różowy dla dziewczynki, a nie jeszcze jakby zhawtowane w prązki jakby ocalełe z obozu Oświęcimia.
2. dawki leku byłyby leczące, a nie zatrważająco faszerujące!!!
3. Większość chorobowa by się nie musiała leczyć na : nowotwór, cukrzycę, i inne schorzenia

Prywatne więzienia; fakt obłęd=schizofrenia-nikt nie powie za co, ot za gębę, za kochanie.. sądy nawet i prawnicy sie boją wtrącać.

Jeśli komu pomogło to prawdopodobnie przypadek, który wcześniej czy później, oświęcimscy templariusze poprawią !!!!.... :evil: :angelic-green:

Tu staje się tradycja; każdy obozy musi jakoś przetrwać, dzieci małe ale niechciane, dorośli co marzenia o życiu mieli. O dziwo Naród ciągle śmie narzekać że przeżyli wojnę że wiele zniszczeń, lecz nijako popierają ideologię obozów koncentracyjnych jak widać .!.
Awatar użytkownika
canngurro
bywalec
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 13, 2023 12:06 am
Status: guru
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Madagaskar
Kontakt:

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Post autor: canngurro »

Sam nie zauwazasz jaki to absurd? Najpierw zalatwili ci domowe nauczanie bo to akurat bylo im wygodne, potem zmotywowali do pojscia do pracy gdy zobaczyli w tym sens dla siebie. Nie znam ciebie oraz twojej rodziny. Kazda sytuacja jest inna, kazdy inaczej choruje ale pewne wzroce sie powtarzaja co jakis czas. Nikt nie choruje juz za dzieciaka bez powodu. Zazwyczaj jest to wlasnie wina rodziny i toksycznego srodowiska. problemow emocjonalnych rodzicow, glebokich nieroziwazanych problemow rodzinnych, utajonej agresji matki do dziecka albo po prostu brak milosci.
Nie jestem zlosliwy, tylko zadalem dwa pytania ktore mi nasunely sie na mysl zaraz po przeczytaniu twoich postow.
Gratuluje tobie z calego serca, ze jestes dzielny, doskonale sobie radzisz w zyciu i pokonales swoja chorobe. Chyba nie ma dla nas rzeczy wazniejszej, reszta to drugi plan.
Pamal
zaufany użytkownik
Posty: 9648
Rejestracja: sob gru 29, 2007 11:07 pm

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Post autor: Pamal »

Jak już Matka umarła pomyślałam, że powinnam była być bardziej wyrozumiała i myśleć też o innych.
Idealny rodzic to jest w Niebie (Bóg).
Awatar użytkownika
Piotrek007
zaufany użytkownik
Posty: 2752
Rejestracja: wt paź 21, 2014 12:48 pm
płeć: mężczyzna

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Post autor: Piotrek007 »

canngurro pisze: sob lut 24, 2024 2:06 pm Sam nie zauwazasz jaki to absurd? Najpierw zalatwili ci domowe nauczanie bo to akurat bylo im wygodne, potem zmotywowali do pojscia do pracy gdy zobaczyli w tym sens dla siebie.
To nie było tak jak sugerujesz,ale spoko - masz za mało informacji aby to ocenić.Moja mama robiła wszystko co potrafiła aby mi pomóc.Próbowała zmieniać mi szkołę,chodziła ze mną do psychologa aż w końcu poszliśmy do psychiatry.To właśnie ten psychiatra zaproponował że najpierw pójdę do szpitala aby mnie zdiagnozować a po szpitalu załatwi indywidualny tok nauki jak nie będzie poprawy.Sama wiele wtedy przechodziła - została sama z trójką dzieci a do tego wszystkiego ja zacząłem sprawiać problemy bo po śmierci ojca znacznie mi się pogorszyło i m.in przestałem z domu wychodzić.Po tej ostatniej psychozie presja abym poszedł do pracy nie była spowodowana trudnościami finansowymi ,chcieli abym się usamodzielnił dla mojego dobra.Nie rozumiem co uważasz za absurd .
"Nie mów mi jak mam żyć
Bo ja dobrze wiem jak i co
Nie pomoże mi już nic
Jak nie pomogę sam sobie."
Awatar użytkownika
Piotrek007
zaufany użytkownik
Posty: 2752
Rejestracja: wt paź 21, 2014 12:48 pm
płeć: mężczyzna

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Post autor: Piotrek007 »

Leczymy się po to aby odzyskać to co utraciliśmy przez objawy choroby.Absurdem jest nie dążenie do normalności ,trwanie w jednym miejscu i tylko łagodzenie bólu tabletkami.
"Nie mów mi jak mam żyć
Bo ja dobrze wiem jak i co
Nie pomoże mi już nic
Jak nie pomogę sam sobie."
Awatar użytkownika
canngurro
bywalec
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 13, 2023 12:06 am
Status: guru
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Madagaskar
Kontakt:

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Post autor: canngurro »

Nie chce cie zezloscic, to tylko moja opinia wiec jak nie mam racji bo moge nie miec, co jest oczywiste, po prostu zignoruj ja.

Zapewne mieli w tym korzysci bys poszedl do pracy, to raczej nie podlega watpliwosci i to pod kazdym wzgledem. tak samo jak byly korzysci bys za dzieciaka jak najwiecej czasu spedzal w domu opiekujac sie przy okazji mlodszym rodzenstwem. Zapewne nadal stanowisz dla nich spore wsparcie i to nawet pomimo twojej choroby.
Dziecko zazwyczaj bierze na siebie troski i problemy rodzicow choc nigdy do tego rodzice nie powinni dopuscic. w tym wypadku jednego czyli samotnej matki. Prawdopodobnie jako najstarszy wypadlo na ciebie i po prostu tego nie udzwignales, bo niby jak mogles udzwignac taki ciezar? Zalamales sie, mozg dziecka nie byl w stanie zniesc takiego ciezaru. Oczywiscie, ze nie ma sensu teraz nikogo winic bo to odbiera spokoj ducha, tak juz po prostu w zyciu bywa. Wazne jest to co jest teraz, a teraz jest chyba niezle co. I tego warto sie trzymac. Bez urazy ziom, jak mam sie zamknac, to wal smialo
Awatar użytkownika
Piotrek007
zaufany użytkownik
Posty: 2752
Rejestracja: wt paź 21, 2014 12:48 pm
płeć: mężczyzna

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Post autor: Piotrek007 »

canngurro pisze: sob lut 24, 2024 3:15 pm Nie chce cie zezloscic, to tylko moja opinia wiec jak nie mam racji bo moge nie miec, co jest oczywiste, po prostu zignoruj ja.

Zapewne mieli w tym korzysci bys poszedl do pracy, to raczej nie podlega watpliwosci i to pod kazdym wzgledem. tak samo jak byly korzysci bys za dzieciaka jak najwiecej czasu spedzal w domu opiekujac sie przy okazji mlodszym rodzenstwem. Zapewne nadal stanowisz dla nich spore wsparcie i to nawet pomimo twojej choroby.
Dziecko zazwyczaj bierze na siebie troski i problemy rodzicow choc nigdy do tego rodzice nie powinni dopuscic. w tym wypadku jednego czyli samotnej matki. Prawdopodobnie jako najstarszy wypadlo na ciebie i po prostu tego nie udzwignales, bo niby jak mogles udzwignac taki ciezar? Zalamales sie, mozg dziecka nie byl w stanie zniesc takiego ciezaru. Oczywiscie, ze nie ma sensu teraz nikogo winic bo to odbiera spokoj ducha, tak juz po prostu w zyciu bywa. Wazne jest to co jest teraz, a teraz jest chyba niezle co. I tego warto sie trzymac. Bez urazy ziom, jak mam sie zamknac, to wal smialo
Canngurro nie próbuj mnie diagnozować bo nie ma w tym co piszesz nawet odrobiny prawdy :) Jestem najmłodszym z rodzeństwa i nikt nie wymagał ode mnie opieki nad innymi - miałem wtedy 11 lat.
"Nie mów mi jak mam żyć
Bo ja dobrze wiem jak i co
Nie pomoże mi już nic
Jak nie pomogę sam sobie."
Awatar użytkownika
canngurro
bywalec
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 13, 2023 12:06 am
Status: guru
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Madagaskar
Kontakt:

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Post autor: canngurro »

Dobra mea culpa, nie bylo tematu
Awatar użytkownika
Piotrek007
zaufany użytkownik
Posty: 2752
Rejestracja: wt paź 21, 2014 12:48 pm
płeć: mężczyzna

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Post autor: Piotrek007 »

Rozpisałem się zupełnie nie potrzebnie ,ale tak już mam niestety że jak się rozpędzę to trudno mi się zatrzymać.Opisałem to wszystko z jednego powodu - żeby pokazać że przynajmniej w moim przypadku branie leków i czekanie na poprawę będąc biernym do niczego dobrego nie doprowadziło (moje dzieciństwo).Natomiast kop motywacyjny od najbliższych,robienie tego przed czym uciekałem całą młodość (normalne funkcjonowanie mimo depresji) sprawił że objawy choroby ustąpiły.Przepraszam Wowo że zaśmieciłem Twój wątek,tak jak mówiłeś w filmie - trzeba przełamać się i wyjść do ludzi mimo że w depresji jest to takie trudne.Życzę Ci dalszej remisji i zadowolenia ,tak samo tobie Canngurro i wszystkim którzy przeczytali te moje wypociny :D
"Nie mów mi jak mam żyć
Bo ja dobrze wiem jak i co
Nie pomoże mi już nic
Jak nie pomogę sam sobie."
Awatar użytkownika
wowo
zaufany użytkownik
Posty: 5312
Rejestracja: wt maja 28, 2019 9:30 pm
płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu: 9697465

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Post autor: wowo »

Rozmowy z Bogiem 2
Awatar użytkownika
canngurro
bywalec
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 13, 2023 12:06 am
Status: guru
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Madagaskar
Kontakt:

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Post autor: canngurro »

Podziekowal szczerze i z wzajemnoscia Piotrze!

Troche urozmaicenia Wowek sie nie obrazi na nas za to mam nadzieje ;)
Awatar użytkownika
Catastrophigłupek
bywalec
Posty: 537
Rejestracja: ndz gru 10, 2023 1:08 pm
Status: Upośledzony

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Post autor: Catastrophigłupek »

Piotrek007 pisze: sob lut 24, 2024 7:18 am [ ...Januszek ciągnie druta
Cały evot ciągnie na drucie Januszka xD
tez cie do pojscia do szpitala rodzina zmotywowala?
[/quote]
Januszek ciągnie druta
Cały evot ciągnie na drucie Januszka xD
Nie bądź złośliwy Canngurro.W tej krótkiej psychozie targnąłem się na życie i na SORze zmusił mnie lekarz twierdząc że jak nie podpisze zgody na szpital psychiatryczny to zmusi mnie przez sąd.Już kilkukrotnie pisałem na forum o tej motywacji ze strony rodziny bo widzę na forum jak dyskutujecie o lekach i ich skutkach ubocznych na zasadzie „masz lęki na tym leku to spróbuj tego”.Wiem sam po sobie że najlepszym antidotum na wszystkie objawy negatywne jest doprowadzenie do zadowolenia z

,zadowalające życie towarzyskie,brak problemów - to jest najlepsze lekarstwo i gwarancja długotrwałej remisji.Dwadziescia lat temu ograniczyłem dawki leków psychiatrycznych do minimum bo najzwyczajniej nadmierna senność przeszkadzała mi w pracy.Depresja i wszelkie inne objawy negatywne wyleczyłem tym
Januszek ciągnie druta
Cały evot ciągnie na drucie Januszka xD
co już napisałem a leki mają mnie tylko chronić przed psychozą.Wiem że mało kto
Januszek ciągnie druta
Cały evot ciągnie na drucie Januszka xD
zgodzi się z tym co napisałem ale nic nie poradzę że mam takie a nie inne doświadczenia .
[/quote]
Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym. |"I do not fear for You are with me" | Semper in altum
Awatar użytkownika
canngurro
bywalec
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 13, 2023 12:06 am
Status: guru
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Madagaskar
Kontakt:

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Post autor: canngurro »

:doh: :naughty: :snooty:
Awatar użytkownika
Catastrophigłupek
bywalec
Posty: 537
Rejestracja: ndz gru 10, 2023 1:08 pm
Status: Upośledzony

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Post autor: Catastrophigłupek »

canngurro pisze: ndz mar 10, 2024 8:39 pm
Catastrophigłupek pisze: ndz mar 10, 2024 3:08 pm
przegłosowany pisze: sob mar 09, 2024 3:08 am Januszek ciągnie druta
Cały evot ciągnie na drucie Januszka xD
Pałka króla evot to jest to
Obrazek
Pokłon się na kolanach a drut Januszka będzie Ci dany. Januszek ciągnie druta. Cały evot ciągnie na drucie się xD :angelic-green:
Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym. |"I do not fear for You are with me" | Semper in altum
Awatar użytkownika
canngurro
bywalec
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 13, 2023 12:06 am
Status: guru
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Madagaskar
Kontakt:

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Post autor: canngurro »

Catastrophigłupek pisze: pn mar 11, 2024 8:40 am
canngurro pisze: ndz mar 10, 2024 8:39 pm
Catastrophigłupek pisze: ndz mar 10, 2024 3:08 pm

Pałka króla evot to jest to
Obrazek
Pokłon się na kolanach a drut Januszka będzie Ci dany. Januszek ciągnie druta. Cały evot ciągnie na drucie się xD :angelic-green:
ales ty jest pusto glowy, w miejscy mozgu masz trociny i plwociny :mrgreen: a baniak zes nazarl jak slonisko :lol:
Awatar użytkownika
wowo
zaufany użytkownik
Posty: 5312
Rejestracja: wt maja 28, 2019 9:30 pm
płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu: 9697465

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Post autor: wowo »

Schizofrenia rozmowy z Bogiem 3
Awatar użytkownika
canngurro
bywalec
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 13, 2023 12:06 am
Status: guru
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Madagaskar
Kontakt:

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Post autor: canngurro »

Powiedz szczerze Wo, czy ty jadles swego czasu duzo pewnych czarodziejskich grzybkow?
Awatar użytkownika
wowo
zaufany użytkownik
Posty: 5312
Rejestracja: wt maja 28, 2019 9:30 pm
płeć: mężczyzna
Gadu-Gadu: 9697465

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Post autor: wowo »

Haha.. nie, no co Ty 🙂
Iness0712
zarejestrowany użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: czw kwie 04, 2024 2:28 pm

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Post autor: Iness0712 »

Ja byłam w szpitalu w Choroszczy 2 tygodnie, ponad rok temu. Słabe miejsce, warunki sanitarne beznadziejne, jedzenie okropne i jeszcze palarnie na oddziale ,z których dym się niesie na cały korytarz, śmierdzi jak w melinie . Personel w miarę ok, aczkolwiek jest 2 sanitariuszy, jeden łysy - ratownik medyczny wkurzający strasznie, jakby pracowali tam za karę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „placówki służby zdrowia”