Czy szatan istnieje ?

Moderator: moderatorzy

Regulamin forum
W dyskusji na tematy religijne oraz duchowości, lecz nie związane ze schizofrenią proszę używać działu tematy dowolne -> filozofia.
kanapkaaaaa
bywalec
Posty: 274
Rejestracja: ndz mar 26, 2023 11:26 am

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: kanapkaaaaa »

[quote
Co do zdobycia kobiety - gdy bede tego chcial,
[/quote]

:lol: ale ty frajerze masz wybujałą fantazje :lol: z takim ryjem do samej śmierci będziesz samotnie znosił swoje kompleksy :lol:
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Catastrophique »

Nie jestem samotny, Kanapko.
Mam calkiem niezle powodzenie, Twoje wyzwiska tego nie zmienia.

A wlasnie, za Toba faceci szaleja, c'nie? ;)
Co prawda tutaj tylko Romantyk i Digital, ale oni z desperacji by polecieli nawet na kartonowe pudlo xd.
Widac po tym jak odnosisz sie do innych czego Ci najbardziej brakuje ;).
Ostatnio zmieniony sob sie 26, 2023 10:39 am przez Catastrophique, łącznie zmieniany 1 raz.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Pumba
zaufany użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: wt cze 06, 2017 3:58 pm

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Pumba »

Dla niektórych to nawet gdyby zobaczyli prawdziwy wizerunek szatana koło siebie to i tak by nie uwierzyli w jego istnienie bo by powiedzieli że to wytwór wyobraźni albo halucynacje czy inny grom
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Catastrophique »

Pumba pisze: sob sie 26, 2023 10:39 am Dla niektórych to nawet gdyby zobaczyli prawdziwy wizerunek szatana koło siebie to i tak by nie uwierzyli w jego istnienie bo by powiedzieli że to wytwór wyobraźni albo halucynacje czy inny grom
Jestes wlasnie osoba, ktora pisze glupoty tak wielkie, ze bardzo czesto powstrzymuje sie od komentowania.
Przypadek skrajny.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
kanapkaaaaa
bywalec
Posty: 274
Rejestracja: ndz mar 26, 2023 11:26 am

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: kanapkaaaaa »

Catastrophique pisze: sob sie 26, 2023 10:36 am
Mam calkiem niezle powodzenie

:lol:
Chyba u fresha :lol:
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Catastrophique »

Nie kazdy zyje wylacznie tym forum ;).
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Pumba
zaufany użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: wt cze 06, 2017 3:58 pm

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Pumba »

Jestes wlasnie osoba, ktora pisze glupoty tak wielkie, ze bardzo czesto powstrzymuje sie od komentowania.
Przypadek skrajny.
To dalej się powstrzymuj koło h.ja mi to lata ,opisałem swoje przeżycie którego jestem pewien, ty to nazywasz głupotami twoja sprawa nic mi do tego, tak jestem skrajnym przypadkiem odwiecznej mocy BOGA OJCA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA KRÓLÓW KRÓLA WSZECHŚWIATA W KTÓRYM OBECNIE ŻYJEMY AMEN.
kanapkaaaaa
bywalec
Posty: 274
Rejestracja: ndz mar 26, 2023 11:26 am

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: kanapkaaaaa »

A jednak :lol: catastrofik potwierdza wielką miłość jaka go polaczyla z Freshem :lol:
Powodzenia gołąbeczki :lol:
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Catastrophique »

Pumba pisze: sob sie 26, 2023 10:49 am
Jestes wlasnie osoba, ktora pisze glupoty tak wielkie, ze bardzo czesto powstrzymuje sie od komentowania.
Przypadek skrajny.
To dalej się powstrzymuj koło h.ja mi to lata ,opisałem swoje przeżycie którego jestem pewien, ty to nazywasz głupotami twoja sprawa nic mi do tego, tak jestem skrajnym przypadkiem odwiecznej mocy BOGA OJCA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA KRÓLÓW KRÓLA WSZECHŚWIATA W KTÓRYM OBECNIE ŻYJEMY AMEN.
Niestety, jestes tylko chorym na schizofrenie, zakompleksionym chlopaczkiem, ktory bardzo chcialby byc kims w zyciu, a nie potrafi sie dowartosciowywac inaczej niz nazywajac mesjaszem, wybrancem etc na forum dla chorych psychicznie. Naprawde, jest to bardzo slabe.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Pumba
zaufany użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: wt cze 06, 2017 3:58 pm

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Pumba »

Możesz sobie pofolgować do woli mierna w swoich słabościach istoto na zawsze nisko w niebiańskiej hierarchii , koło hu.a mi to lata, mam w to wyje.ane, jesteś tylko często niewiernym sługą a ja twoim panem więc zamilknij i jeżeli oczekujesz mojej łaski to padnij na kolana i módl się do mnie.
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Catastrophique »

Widze, ze porcja prawdy mocno zabolala.
Wez sie w koncu za prawdziwe, realne zycie.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Pumba
zaufany użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: wt cze 06, 2017 3:58 pm

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Pumba »

Jaka prawda , jaką Ty masz prawdę, jesteś ograniczony jak krowa w oborze.
Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik
Posty: 3112
Rejestracja: śr wrz 13, 2017 5:44 pm

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Meduzola »

Catastrophique pisze: sob sie 26, 2023 10:16 am Co do zdobycia kobiety - gdy bede tego chcial, mam na to jeszcze mase czasu.
Zobacz - Ty masz meza, a jestes samotna i nieszczesliwa, szukasz skoku w bok.
I Ty mi prawisz morały w tym temacie? ;)
Znowu pudło. Pudło za pudłem, pudłem pogania. Coś źle zapamiętałeś, a do informacji o mnie już się nie dokopiesz. Więc tym razem nie pofolgujesz swoim chamskim, niecnym, podłym popędliwościom.
Awatar użytkownika
FreshEscape
bywalec
Posty: 1530
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:07 am
płeć: mężczyzna

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: FreshEscape »

Mówi sie ze jeśli istnieje bóg to i szatan, walka biblijna dobra i zła. Natomiast człowiek nie naruszony religiami na jakimkolwiek poziomie, nie ma w sobie czegoś takiego jak ocenianie kogoś jak dobry, zły. Oceniane jest tylko bezpośrednio zachowanie, ale nie człowiek, jako odwieczne paranoiczne, dobry człowiek, zły człowiek....
Pumba
zaufany użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: wt cze 06, 2017 3:58 pm

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Pumba »

Ludzka ocena jest praktycznie diametralnie nieistotna ,liczy się tylko Boska Święta Sprawiedliwość, tylko Bóg ogarnia cały wszechświat swoją wszechmocą , wszechobecnością i wszechwiedzą i tylko jego osąd jest ze wszechmiar sprawiedliwy, człowiek nie posiada żadnych boskich atrybutów dlatego jego osądy są omylne .
Awatar użytkownika
FreshEscape
bywalec
Posty: 1530
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:07 am
płeć: mężczyzna

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: FreshEscape »

Z jednej strony załozenie filozoficzne o bogu, który w zasadzie nie istnieje, a usprawidliwa ludzi nie potrafiacych wziąc odpowiedzalnosci za siebie, gdyby wykluczyć. To tragedi by nie było. Tylko są mp. tacy ludzie jak ty i inni ze zrytym beretem co sie sami za boga uważają...
Pumba
zaufany użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: wt cze 06, 2017 3:58 pm

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Pumba »

Jeżeli Bóg nie istnieje to nic nie ma sensu bo i tak wszystko i wszyscy przeminą rozpadną się w nicość i całe życie nie ma sensu, na szczęście Bóg istnieje i będzie życie wieczne dla wszystkich
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Catastrophique »

Nie dla wszystkich, niektórzy pójdą do Piekła. Nie wiesz tego jako mesjasz? ;)
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Catastrophique »

Meduzola pisze: sob sie 26, 2023 12:28 pm
Catastrophique pisze: sob sie 26, 2023 10:16 am Co do zdobycia kobiety - gdy bede tego chcial, mam na to jeszcze mase czasu.
Zobacz - Ty masz meza, a jestes samotna i nieszczesliwa, szukasz skoku w bok.
I Ty mi prawisz morały w tym temacie? ;)
Znowu pudło. Pudło za pudłem, pudłem pogania. Coś źle zapamiętałeś, a do informacji o mnie już się nie dokopiesz. Więc tym razem nie pofolgujesz swoim chamskim, niecnym, podłym popędliwościom.
Żadne pudło, jak zwykle bardzo celnie trafiłem. I nie musiałem wiele robic, bo sama pisałaś, ze masz męża, a potem, że jesteś nieszczęśliwa. Następnie, także ostatnio, nie ukrywalas amorow do mnie. Przy tym to Ty prawie zawsze byłaś chamska.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik
Posty: 3112
Rejestracja: śr wrz 13, 2017 5:44 pm

Re: Czy szatan istnieje ?

Post autor: Meduzola »

Catastrophique pisze: ndz sie 27, 2023 9:46 am Żadne pudło, jak zwykle bardzo celnie trafiłem. I nie musiałem wiele robic, bo sama pisałaś, ze masz męża, a potem, że jesteś nieszczęśliwa. Następnie, także ostatnio, nie ukrywalas amorow do mnie. Przy tym to Ty prawie zawsze byłaś chamska.
Nie mam męża, bo od rozwodu minęło ponad dziesięć lat, po nim były próby, ale trafiałam na nieodpowiednich. Nie dość, że mieszasz się do naszego życia, to jeszcze przeinaczasz fakty. Nie interesuje mnie ani twój nędzny charakter, ani twoja gęba wraz postawą ciała, głową wystającą do przodu jak u żółwia, który ją wystawił ze skorupy, by powąchać jedzenie i nosowy, kluskowaty głos. W ogóle, zamiast stać w miejscu, to się kiwasz i bujasz, co jest skutkiem wieloletniego zażywania środków psychotropowych. Myśl sobie, co chcesz, ale nie wciskaj nikomu banialuków. To, że piszę pod twoim adresem komentarze, wynika tylko z tego, że ktoś musiał się postawić takiemu mutantowi jak ty. Nic więcej. A w twoje muenchhausenady nikt nie uwierzy. Więc szukaj szczęścia gdzie indziej. Może trafisz na podatny grunt, by dalej uprawiać swoją mitomanię.
ODPOWIEDZ

Wróć do „przeżycia religijne”