Czy ktoś z was pobierając rente pracuje

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Czy ktoś z was pobierając rente pracuje

Post autor: Catastrophique »

Nic bo mam to kompletnie gdzieś. Nie jestem agresywnym frustratem jak Ty i nie sypie groźbami i wyzwiskami na lewo i prawo. Opinia przegrywow stąd mi lata.
W ten sposób tylko pokazujesz jakim jesteś człowiekiem co jest wyłącznie Twoim problemem.
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Piotrek007
zaufany użytkownik
Posty: 2768
Rejestracja: wt paź 21, 2014 12:48 pm
płeć: mężczyzna

Re: Czy ktoś z was pobierając rente pracuje

Post autor: Piotrek007 »

Jesteś agresywną cipą która nachalnie się produkuje na forum gdzie nikt nie chce mieć z tobą do czynienia.Znienawidzony,wredny bajkopisarz .W wolnej chwili powysyłam do twoich pseudoznajomych informacje na twój temat i co tutaj wyprawiasz .Ciekawe czy znają twoje prawdziwe oblicze…
"Nie mów mi jak mam żyć
Bo ja dobrze wiem jak i co
Nie pomoże mi już nic
Jak nie pomogę sam sobie."
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Czy ktoś z was pobierając rente pracuje

Post autor: Catastrophique »

Blablabla, potrafisz tylko wyzywac, co jest spora desperacja skoro juz wiesz gdzie to mam ;).
Znają, dlatego są moimi znajomymi i przyjaciółmi.
Rob co chcesz, nie jestes w stanie mi w zaden sposob zaszkodzic, jak Wy wszyscy tutaj.
Kiedy wreszcie sie z tym pogodzicie? ;)
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
Piotrek007
zaufany użytkownik
Posty: 2768
Rejestracja: wt paź 21, 2014 12:48 pm
płeć: mężczyzna

Re: Czy ktoś z was pobierając rente pracuje

Post autor: Piotrek007 »

Pogadamy już niedługo .Czuje się zaproszony
"Nie mów mi jak mam żyć
Bo ja dobrze wiem jak i co
Nie pomoże mi już nic
Jak nie pomogę sam sobie."
Awatar użytkownika
Piotrek007
zaufany użytkownik
Posty: 2768
Rejestracja: wt paź 21, 2014 12:48 pm
płeć: mężczyzna

Re: Czy ktoś z was pobierając rente pracuje

Post autor: Piotrek007 »

Tym razem już ci nie odpuszczę
"Nie mów mi jak mam żyć
Bo ja dobrze wiem jak i co
Nie pomoże mi już nic
Jak nie pomogę sam sobie."
Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec
Posty: 17079
Rejestracja: pt maja 24, 2013 7:49 pm
płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wawa <3

Re: Czy ktoś z was pobierając rente pracuje

Post autor: Catastrophique »

To pogadasz sobie z panami w niebieskich mundurach, jak sobie zyczysz ;).
Tik tak tik tak ;) | "To boldly go where no one has gone before"
Awatar użytkownika
piotrs
zaufany użytkownik
Posty: 2089
Rejestracja: sob paź 08, 2016 10:41 am
Lokalizacja: Koronka Do Bożego Miłosierdzia

Re: Czy ktoś z was pobierając rente pracuje

Post autor: piotrs »

faceci panowie bez hejtu i grożenia po co
nie zaśmiecajcie forum
Pamal
zaufany użytkownik
Posty: 9824
Rejestracja: sob gru 29, 2007 11:07 pm

Re: Czy ktoś z was pobierając rente pracuje

Post autor: Pamal »

Oby oni się w realu nie pobili!
Javelin
bywalec
Posty: 581
Rejestracja: pn wrz 27, 2021 1:12 pm
płeć: mężczyzna

Re: Czy ktoś z was pobierając rente pracuje

Post autor: Javelin »

Stawiam 1000zł że jeśli do tego dojdzie to Piotrek007 wygra i to ze zdecydowaną przewagą. Ta mała menda co już się policją zasłania może raz w życiu w bójce uczestniczyła i to sromotnie przegrała. Wygląda i zachowuje się na totalnego przegrywa co tylko cwaniakuje w sieci bo tylko tutaj może i wydaje się to być bez konsekwencji.
wypalona żarówa 15w
zarejestrowany użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: pn sty 22, 2024 7:14 pm
płeć: mężczyzna

Re: Czy ktoś z was pobierając rente pracuje

Post autor: wypalona żarówa 15w »

To dlaczego jej nie zbanują. Poza tym ludzie odchodzą przez nią z forum i rozmawiam prywatnie z taką osobą i nawet przez te hejty itp dokonała samookaleczenia. I to jest problem moim zdaniem. Szkoda że tu nie ma moderacji a admin śpi i próbuję do niego napisać by mnie też zbanował bo mam tego dość. Nie chcę mieć psychozy ani se coś zrobić przez jednego debila z urojeniami wielkościowymi na poziomie kosmosu. Bo tylko czekać aż następny se przez niego coś zrobi i wtedy to ktoś inny bd miał problemy. Nie ma co. A co do tematu wątku to ja właśnie siedzę na rencie i dorabiam na pół etatu jako akustyk i kinooperator w mcku. Tak za najniższą. I powiem tak że to mi wystarcza. A że inni mają wyższe mniemanie o sobie to trudno. Może są mniej zaburzeni. Albo i bardziej tyle że mają urojenia wielkościowe. Ja mam współistniejącą CHAD i mam deprechę często i uważam się za co uważam o czym świadczy mój nick. Ale ta osoba co stąd odeszła mi powiedziała że jemu lekarka zakazała się udzielać na forach i grupach bo porady innych chorych to tak jakby osoba z połamanymi rękami zakładała gips na złamaną rękę drugiej osoby. Można posłuchać opinie o lekach itp. Ale ta patologia co tu się wyprawia to woła o pomstę do nieba i scyzoryk się w kieszeni otwiera. Dlatego chcę odejść jak kolega z którym gadam. Mam dość hejtu wyzwisk i szykanowania pozostawionych bez reakcji moderatora. Bo to się tylko prosi o nieszczęście. Tu są ludzie chorzy i mogą sobie coś naprawdę zrobić przez to. Nie każdy chory jest sobie równy. To że ktoś ma kobietę lepszą pracę auto itp wyjeżdża za granicę itp nie znaczy że drugi będzie jego kserokopią. Bo może z trudem idzie na zakupy albo nawet załatwia potrzeby domowe. I ma niską samoocenę jak ja czy tamten kolega i wiadomo jak się to może skończyć. Dlatego piszę kolejny mail do Zbyszka i chcę bana. Naprawdę nima co. Chciałem się tu dowiedzieć o lekach, jak ludzie żyją z chorobą, o świadczeniach im przysługujących i jakoś nikt nie napisał ile pkt dają przy wspierającym z F20. Tylko hejt i wyzwiska. Dlatego ja stąd odchodzę. Tak biorę zabawki z piaskownicy i wychodzę. To się nazywa ragequit czy jakoś tak. Bo mam dość. I tamten kolega ma rację lepiej utrzymywać relacje ze zdrowymi np w galerii sklepach czy eventach jakie obsługuję. I im dawać więcej gitary czy wokalu w odsłuchy. Choć trafiają się i toksyczni wśród zdrowych i to jeszcze jak. Dlatego trzeba takich unikać bo z nimi się nie podyskutuje bo mają swoje zdanie i go bronią a i jeszcze osrają i zmieszają z błotem. A tak tutaj nieraz wpadałem bo ileż można jeden film oglądać choćby był dobry jak MadMax którego gram obecnie. Dlatego bawcie się ale beze mnie. Nara.
qda
bywalec
Posty: 59
Rejestracja: pt mar 29, 2024 7:36 pm
płeć: mężczyzna

Re: Czy ktoś z was pobierając rente pracuje

Post autor: qda »

Masz rację wypalona żarówa.
Od kiedy rzadko tu zaglądam to się lepiej czuję.
Nie mam poczucia traconego czasu i niepotrzebnie szarpanych nerwów.
Wolę czytać posty sprzed lat jeśli już.
ODPOWIEDZ

Wróć do „praca”