Schizofrenia, którą mam jest najgorsza na świecie

Dla osób szukających ogólnej pomocy i wstępnej orientacji dotyczącej choroby.
Kto umie dokładniej nazwać problem proszę pisać w działach tematycznych "Ogólnej dyskusji"

Moderator: moderatorzy

Regulamin forum
Uwaga: o pomoc w konkretnych sprawach, dla których odpowiednie działy istnieją w "Dyskusji Ogólnej" proszę pisać tam.Tutaj tylko w sprawie ogólnej pomocy w zorientowaniu się w tematyce, np. gdy ktoś szuka wstępnej pomocy, co począć z taką chorobą i jak nazwać i określić jej objawy
Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec
Posty: 6914
Rejestracja: czw sie 16, 2012 9:13 pm
płeć: mężczyzna

Re: Schizofrenia, którą mam jest najgorsza na świecie

Post autor: Słonecznik1 »

Musisz uspokoić swoje myśli kramer .Odpocznij troche zadbaj o zdrowie czytaj i unikaj oglądania tv .Wiele osób ma podobnie .Nie jesteś sam .
Awatar użytkownika
Słonecznik1
bywalec
Posty: 6914
Rejestracja: czw sie 16, 2012 9:13 pm
płeć: mężczyzna

Re: Schizofrenia, którą mam jest najgorsza na świecie

Post autor: Słonecznik1 »

ten kraj mi przypomina państwo miasto w grze cywilizacja
gratis
zaufany użytkownik
Posty: 1432
Rejestracja: sob kwie 23, 2022 7:41 pm
płeć: mężczyzna
Kontakt:

Re: Schizofrenia, którą mam jest najgorsza na świecie

Post autor: gratis »

To co piszesz jest chyba w ogóle niemożliwe, bo chyba wszystko, nawet najtrwalsze materiały ma swój okres żywotności. Poza tym nie mogłeś zabić swojej siostry, bo byłeś wtedy nieświadomy i też napewno nie mogłeś miec ani rozmyslu ani sily, żeby to zrobić. To niemozliwe o czym piszesz. Masz objawy pozytywne schizo. To wszystko.
Kramer
bywalec
Posty: 32
Rejestracja: wt kwie 30, 2024 2:04 pm
płeć: mężczyzna

Re: Schizofrenia, którą mam jest najgorsza na świecie

Post autor: Kramer »

Aktualnie jestem przekonany, że jednak to co napisałem jest prawdą, biorę leki i tak jak mówiłem nie zmieniają one totalnie niczego, tylko więcej śpię i mam mniej energii nic więcej. Ehhhh gdyby to faktycznie była tylko schizofrenia....
Awatar użytkownika
canngurro
bywalec
Posty: 685
Rejestracja: śr gru 13, 2023 12:06 am
Status: guru
płeć: mężczyzna

Re: Schizofrenia, którą mam jest najgorsza na świecie

Post autor: canngurro »

jest jak jest, na pewne sprawy wplywu nie mamy wiec pozostaje je akceptowac takimi jak sa. Artur Rojek jeszcze spiewal, bierz zycie takim jakie jest, na inne przeciez nie masz szans! Tak wiec pogodzenie sie i akceptacja to podstawa, po czym pozytywne dzialanie. Nie uzalanie sie nad soba, nie rozpamietywanie, tylko branie sie do roboty. Jakiejkolwiek, jak nie w pracy to w domu. Moze to byc sprzatanie, gotowanie, odnawianie, robinie czegokolwiek co daje korzysci. Moze tez byc czytanie ksiazek, uczenie sie jezykow obcych. nawet gry komputerowe sa na plus bo pomagaja utrzymac mozg w dobrej kondycji. Moze tez byc wychodzenie z domu, spacery, posiedzenie na lawce w parku albo na sloncu by zaczerpnac cennej witD3
ODPOWIEDZ

Wróć do „kto pomoże”